Discutii Libere L81

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
shhhhhh.....ca platforma sunt eu sau ati uitat ca vam stat pe sittere....fenooo si care mai sunteti pe aici.....sa-mi dati banii ca asa ati promis ca va stau pe sittere si imi dati lovele.......apppp nu va mai certati pe aici ca 81 a castigato Ra4m0n......restu ati fost si sunteti suporti mei:)))

ai nu mai fiti rautaciosi va pwpa raamon....si ne vedem pe urmatoarea....sa va dau cu platforma in cap....
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
alooo rakanishuu sami pui si mie o poza la profil te rog ca nu stiu sa folosesc externu....si sami trimiti si mie bani de pp ca nu mai am te rog:))))



hai te pwpa si pe tine raamon nu mai fi rautacios
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Recomand sa fie si o lupta cu un numar echivalent de sate, ar fi pacat ca investitia pentru 'innobilarea' satelor sa fie mai mare decat miza pariului si victoria sa fie din cauza avantajului numeric.

De asemenea in caz ca vreti sa aratati seriozitatea in a onora provocarea, recomand sa gasiti o persoana necunoscuta amandorara(Eu) care sa tina miza pana la finalizarea pariului, voi restitui castigatorului 180% din suma transferata
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Eu m am gândit așa. Înainte sa se termine lumea cu 1 luna Sa începem. Fiecare dintre noi va avea 100 de sate, iar câștigător va fi cel care va avea mai multe sate la finalul lunii.
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
inainte cu o luna ???


pfff nici nobili nu au timp sa ajunga unul pe celalat....:)) la ce distanta e intre voi va spargeti odata si aia a fost ca dupa cu ce va mai atacati ca se termina lumea:))
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
care vreti sa plasati pariuri....deschid imediat topic:)))

trimiteti pp si fac eu cotele dupa ...in functie de cate strang va dau si voua ....
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0

Atașamente

  • Ramon.PNG
    Ramon.PNG
    120 KB · Vizualizări: 89

Deleted User - 743804330

Eu m am gândit așa. Înainte sa se termine lumea cu 1 luna Sa începem. Fiecare dintre noi va avea 100 de sate, iar câștigător va fi cel care va avea mai multe sate la finalul lunii.
Daca si tu mai gandesti s-a dus naibii lumea asta.
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Ra4m0n nu ai auzit de el.....pffff......ala care te bate pe unde te prinde:)))...
hmmm agramat zici tu?? pacat ca tea educat mata sa jignesti ca sigur esti facut pentru alocatie...si sigur sigur porti ochelari si nu cred ca ai vazut vreodata gogoasa unei fete:)))....da daca vrei iti pot arata eu funduletul....asa poate folosesti limbutza putinel....
 
Scor reacție
0
Ra4m0n nu ai auzit de el.....pffff......ala care te bate pe unde te prinde:)))...
hmmm agramat zici tu?? pacat ca tea educat mata sa jignesti ca sigur esti facut pentru alocatie...si sigur sigur porti ochelari si nu cred ca ai vazut vreodata gogoasa unei fete:)))....da daca vrei iti pot arata eu funduletul....asa poate folosesti limbutza putinel....

Saracu; macar aici a încercat, pacat ca nu a iesit ce voia el :))
 

FLaPPY

member
Scor reacție
0
Nu ma prind daca Ra4m0n asta e troll sau cineva chiar poate sa fie in halul asta...sper sa fie troll :( Daca nu e troll, poate o sa se faca o campanie sa primeasca niste ajutor, macar sa termine 4 clase.
 
Sus