Discutii Libere L81

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu aratati cu degetul daca nu aveti mana curata :) sau ma apuc sa postez mesajele de recrutare de la mnk ? Mai bine taceti si vedeti-va de joc astia ce latra si se dau corecti pe aici,ca asa se castiga de ani de zile lumile pe ro stiti foarte bine...
 

Ady1995

member
Scor reacție
0
DAF51A0E-88E6-4CCE-99E5-0B0F61A0BFEE.jpeg
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Vmaxx observ ca ai memorie scurta. Nu cred ca iti e greu sa verifici pe twstats dupa ce ai revenit pe 73 ca ai participat la organizat pe shock, ai participat cu nobilii, curatarile le-am bagat eu, iti poate confirma conducerea mnk pentru ca nu am fost tocmai multumit avand in vedere ca aveam eu suficienti nobili. Cand mai incerci sa fii smecher si sa ai impresia ca existenta ta este suficient de importanta pentru mine incat sa fac vreo referire la tine tine minte ca eu joc triburi de placere si nu ma intereseaza jocurile voastre de culise. Nu cred ca e atat de dureros ca am refuzat sa joc alaturi de mnk pe aceasta lume, sau pe orice alta lume, cred ca ar trebui sa fie mai dureros ca ati pierdut alti jucatori si continuati sa pierdeti pentru caracterele unor persoane. Imi pare rau pentru cei de acolo care sunt oameni, nu foarte multi dar sunt.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Vream laicuri la postarile faine ! Votam Booboo presedinte si VLasi la camera deputatilor !
 
Sus