Discutii Libere L81

Zone

member
Scor reacție
15
:))))
Eu știu ca atacul e ușor și apărarea e o artă pe jocu asta
Dar aia nu e apărare vorba ta e încasare
WhatsApp Image 2021-04-22 at 08.30.22.jpeg


Corect!
 

A8el

member
Scor reacție
0
Cat de disperati sa fiti baieti? :))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210422-225309_1.jpg
    Screenshot_20210422-225309_1.jpg
    51,9 KB · Vizualizări: 281
Scor reacție
0
R-ZonE is Back. apr 22, 22:44
Buna seara !
Va rog ca dupa citirea acestei circulare sa imi lasati siter de verificare.
Bifati toate optiunile la modul de vacanta si lasati cererea pana am sa o accept. Siterul am sa il inchid dupa verificarile de rutina.

Noua Generatie

mesajele de genul asta imi aduc aminte de L9 si L26.
Baietilor destepti mizeriile astea de mesaje sunt fumate de mult pe jocul asta.
Veniti cu ceva mai nou.
Prietenasilor in NG nu se mai cere sitter de verificare de mult timp.
Incercati sa jucati pe harta si lasati gargara de doi bani.
Puteti sa jucati pe harta ?
 

Lady Kristine

member
Scor reacție
0
Mario vad ca are concurenta

Fushi inainte sa intri in NG le-ai zis la baieti cine juca de pe contul tau la organizatele NG pe Narcos?


Pls pls ajutorrrr, nu inteleg nimic
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Salut,
Nu sunt cel mai experimentat jucator, dar nici cel mai prost de pe harta...sa zicem ca mai bag un pp, mai stiu jocul si il inteleg. Mi-a revenit cheful de joc pe lumea 75 unde nu am putut s-o inchid(nici nu ma gandeam la asa ceva, m-am loghat, am inceput si nu cunosteam pe nimeni, insa am jucat, m-am dezvoltat si am ajuns la carmele unei academii al unui trib care se batea in top). Acolo s-a destramat totul pentru noi(SCITII), insa cred ca deja lumea era castigata de Roma(niste baieti foarte ok cu care m-am imprietenit si m-au chemat la joaca pe .net). In mare parte, echipa de pe 75, a revenit pe 77 cu inca niste ajutoare mici de pe harta...aceeasi poveste, doar plecari din trib si multe porcarii :)
Am revenit pe 81(nu aveam de gand sa mai joc, insa am vazut invitatia si am zis ca poate a3-a oara e cu noroc). Toate bune si frumoase, activitate, rasete si prietenii pe skype, interne, etc, etc...un trib normal, insa doar dupa o luna oamenii la fel, nu se schimba si sunt aceeasi, parca e aceeasi poveste pe fiecare lume.
Acum va pun o intrebare simpla, sunt eu ghinionist sau doar nu mai exista oameni care sa termine o lume in tribu in care au inceput si cu oamenii cu care vorbeau si radeau zi de zi?
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Data viitoare fi mai atent la prieteni , cei cu care radeai pe skype sa ii citesti mai bine .
Trebuie sa radeti impreuna , nu sa rada de tine .

Sunt simplu jucator . iei in considerare sfatul daca vrei .

Bafta pe 82 .
 
Sus