Discutii Libere L81

Dicsie

member
Scor reacție
7
Noi suntem un trib nou care nu are atâta experiența și nu cunoaște jocul așa bine ca voi. Tu pe cine ai bătut? Cu ce echipa mare de pe ro te ai bătut și ai câștigat? Eu îmi cunosc locul, ce vreau sa spun e ca și voi sunteți la același nivel… nu acolo unde va visați voi!

Nu stiu la ce nivel s-a jucat aici ca eu de ex am fost pe galben deja de 2 ori, dar vs echipa NG care a castigat 74, intr-un 1vs1, n-aveti nicio sansa. Cunosc ambele triburi, cu NG doar m-am atins nitel pe 74 pt ca odata disparuti voi, si chef-ul meu de joc a disparut.

Iar cu voi m-am batut deja de 3 ori, si fara vreo suparare, dar daca iti cunosti locul, atunci stii ca n-ati rezistat mai mult de 3 organizate pe voi, nici pe 64, nici pe 79 n-ati rezistat mai mult. ( Ma refer fix la voi, echipa de baza, fara sittere si prosteli ).
64- 2 organizate
74- daca nu ma insel tot 2
79- 1 organizat

Eu zic ca nu e deloc cazul sa faci urale ca sunteti pe punctul de a castiga o lume.

Aveti jucatori activi, dar cu mari carente in a apara un cont...sa ataci e usor, sa te aperi pe jocul asta face diferenta.
 

geodin10

member
Scor reacție
0
hai ma cu statistica ca va mancam de vii,sa multumiti mult lui lucifer care este sefulk vostru mereu :)))))
1624346075174.png

ia boss statistica, ne ati rupt, tu ai jucat la moral? ridicai moralu la baieti ?
 

geodin10

member
Scor reacție
0
Tu cine mai esti ? Sunt primele sate si nu stiu ce vina am eu ca am avut inactivi pe langa mine, altii au ramas la stadiu ala si se lauda pe spatele altora, lucifer cred ca nici n-a auzit de baietii astia de la caldurica de asteapta statistici. Sa comenteze cineva care chiar a facut ceva pentru mnk, nu toti agaricii de isi dau aere, sa vedem cati dintre ei prind loc :)).
 

Zone

member
Scor reacție
15
Pai cei care au pus umarul (in adevaratul sens al cuvantului) la castigarea lumii nu isi dau impresii pe aici, ca de obicei gura cea mai mare o au cei cu cele mai mici reusite pe joc.

spartacus.JPG


Nu mai cheltui pp-urile aiurea, daca iti raspund toti la care le-ai scris oricum nu iti ajung sa le dai. Nici acum cand nu mai e lumea pe conturi nu poti lua sate?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tu cine mai esti ? Sunt primele sate si nu stiu ce vina am eu ca am avut inactivi pe langa mine, altii au ramas la stadiu ala si se lauda pe spatele altora, lucifer cred ca nici n-a auzit de baietii astia de la caldurica de asteapta statistici. Sa comenteze cineva care chiar a facut ceva pentru mnk, nu toti agaricii de isi dau aere, sa vedem cati dintre ei prind loc :)).



exact primele inobilari sunt si ale acelui jucator de care te luai mai sus, nu are treaba cine sunt, sunt doar spectator si cititor de extern si imi parea amuzant sa pui poza aia cand si tu esti la fel …. atata ca ai luat mai multe intrrne decat el, iar el nu a pierdut sate… plus ca daca ne uitam in curte la tine, gasesti o gramada de conturi care au satele in spate si au crescut doar din barbare, inseamna ca sunt inapti si aia ? sau doar daca nu fac parte din echipa ta ?
 

babaoarba

member
Scor reacție
0
Huh? Despre cine si ce lume zici ca nu-mi dau seama.
Stai ca am incurcat itele .
Ceea ce ziceai mai sus e corect...a sti sa te aperi face diferenta pe acest joc.
Toti stim sa atacam,chiar daca eu recunosc ca ratez des lansarile cand am atacuri de noapte...dar,pe aceasta lumea NG nu se poate lauda nici pe atac nici pe partea defensiva...
Chiar nu cred ca are nici un rost sa facem referire la alte lumi jucate....e irelevant pentru oricine...aici e vb de lumea asta si modul cum s-a terminat.
 
Sus