Discutii libere L82

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
[

Esti foarte slab pregatit...ego1st acum e in Vici cand a ajuns deful, nu esti singurul care a trimis, esti singurul prost, problema e ca iti si etalezi prostia:

Rang:547.
Nume:Ego1st
Trib:CERB-C
Puncte:4,129

Statistici Triburile: Lumea 82: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Ego1st (tribe changes)
Trib vechiTrib
CERB-AVICIB18th June 2021 - 07:04:154,208
VICIBCERB-C18th June 2021 - 12:04:024,129
CERB-A VICIB 18th June 2021 - 07:04:15 4,208
VICIB CERB-C 18th June 2021 - 12:04:02 4,129

Ați făcut manevra asta la mișto ca să vă scoateți pe extern.. dar vedeți că s-a trezit târziu ca să se mute și a intrat după ora 7 până când era limita, ca să vină sprijinul. :D
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Bine sefule tu ai dreptate , multumit !? Hai la
[

Esti foarte slab pregatit...ego1st acum e in Vici cand a ajuns deful, nu esti singurul care a trimis, esti singurul prost, problema e ca iti si etalezi prostia:

Rang:547.
Nume:Ego1st
Trib:CERB-C
Puncte:4,129

Statistici Triburile: Lumea 82: Player
Triburile.ro Profil Jucător: Ego1st (tribe changes)
Trib vechiTrib
CERB-AVICIB18th June 2021 - 07:04:154,208
VICIBCERB-C18th June 2021 - 12:04:024,129

Lasa l watchere , nu ti pune mintea cu toti pro.ti :) lasa l sa debiteze cat vrea :p
 
Scor reacție
0
Raspunzi cu alta intrebare? :)) plimba-l pe ursu putin.
Intrebarea pusa de tine e proasta, pe lumea 80 am anuntat si am spus permanent ca timpul nu mi permite sa joc si doar o sa ajut colegii cat pot...aici am intrat cu gandul de a juca serios, totusi viata mea nu sta in acest joc..acum raspunde si tu, cum era aia cu 15 academii?
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Si aici presimt ca joci doar asa 4fun peste ceva timp :))
Eu sunt ok, joc cum pot.
image_2021-06-19_205024.png
image_2021-06-19_205024.png
 

xPandaEyeZ

member
Scor reacție
0
NTX nu poate lua sate decat daca sunt interne sau barbare. Cum sa zici ca un trib nu joaca la PP-uri cand au ambele triburi 12,000 de inamici invinsi combinati ca agresor? "Haideti cu noi ca va lasam sa jucati la pp-uri linistiti". Jucatorii buni nu au nevoie de astfel de marsavii ca sa castige. Las astea aici ca sa vada lumea ce josnici sunteti.
 

Atașamente

  • CGdvafW.png
    CGdvafW.png
    119,7 KB · Vizualizări: 219
  • EIyjBKY.png
    EIyjBKY.png
    49,7 KB · Vizualizări: 216
Scor reacție
0
Aviz amatorilor!!! In special celor din BJJ care s-au umflat in pene dupa ce au reusit sa apare 1 jucator cu 2 sate si au pierdut altele :)) Felicitari!

Urmatorul personaj supranumit "BabyLucasito" aka intemeietorul BJJ vine cu urmatoarele mesaje:
BabyLucasito iun 26, 07:30
i-am zis sa iti omoare toti nobilii....dar e incapatanat [PLAYER]pantera15[/PLAYER].... a zis ca cica nu vrea sa te demoralizeze din prima....
Acuma ce-i drept....imi place cum cresti satele...sper ca ridici minele!
Sambata placuta! Ca a mea sigur e

Smurff. iun 26, 07:34
Cand se incepe o conversatie cu o persoana necunoscuta intaibse da buna ziua...mai incearca odata

BabyLucasito iun 26, 07:51
mi-am permis cu tine ca esti cunoscut pt mine....un prieten mi te-a prezentat ca jucator foarte bun! Dar sa ataci ....fara sa studiezi adversaru....m-ai dezamagit!

Smurff. iun 26, 08:01
Da de unde sti tu cum studiez eu jucatorul??si daca un prieten spune ca sunt bun asta nu inseamna ca asa este.daca tu te bucuri asa 1ca ai omorat cateva trupe e clar.

BabyLucasito iun 26, 08:05

la cum ai atacat....
sincer....
lasi de dorit.....
nici nu ma bucur...pt ca m-ai dezamagit....
ma asteptam la mai mult....
prietenul meu zicea : „ aveti grija la smurff e jucator foarte bun“...
asta e le faci tu la loc....
te mai spargi de 2-3-4 ori ....
incepe 83 ....si nah.....incepi acolo in forta!

BabyLucasito iun 26, 08:07
Trupele nu le-am omorat eu....
Tu le-ai omorat....
eu le-am facut parastasu deja

Smurff. iun 26, 08:07
:)))deja imi faci planu?

BabyLucasito iun 26, 08:09
Bine .... poti juca cu noi daca vrei sa castigi lumea....
dar nah....presimt ca esti un orgolios dinala .....care chiar trebuie sa piarda ..... ca sa se convinga ca vorbesc serios!

BabyLucasito iun 26, 08:11
exemplu:



[PLAYER]Diana Șoșoacă[/PLAYER] pe 79 i-am zis cum iti zic si tie acum!
Zi era sigur pe el cun esti tu acum!
Dupa s-a convins!
Ma felicitat!
Acum suntem prieteni si ne respectam!

Smurff. iun 26, 08:12
E parerea ta asta si o respect.pierd castig jucator ma numesc.cineva trebuie sa si piarda.nu ma dau in vand dupa castigarea jocului ma multumesc cu prieteniile care se leaga pe acest joc....da na.nu toti suntem la fel.

Smurff. iun 26, 08:13
Ce e cu exemplul ala?

BabyLucasito iun 26, 08:15
Pai tocmai...daca vi la noi vei gasi ungrup de oameni extraordinari...

Smurff. iun 26, 23:32
ia zi lucasito, aici co-playerul, George. Eu am atacat. Daca vrei sa incerci, sa rupi moralul unui jucator folosindu-te de esuarea unui/unor atacuri, sa stii ca nu suntem acei tipi de jucatori. :) Chestiile de genul ne ambitioneaza ca sa facem si mai multe trupe, sa studiem si mai mult un jucator si sa atacam cu un mai mare impact, daca ai chef de vorba, noi putem sa iti vorbim, dar inceteaza cu invitatiile in trib..:)

Cat despre vorbele spuse de altii, despre mine sau Cosmin, ca fiind jucator bun..nu le lua in considerare, suntem jucatori mediocrii, de altfel si atacarea jucatorului respectiv fara a studia intr-adevar in amanunte posibili factori care pot duce la esuarea unei actiuni. Lasa-ne sa ne vedem de jocul nostru mediocru in continuare iar voi trageti la castigarea lumii, daca ne veti bate, va vom felicita personal. Pana atunci spor la joc!

BabyLucasito iun 26, 23:48
Salut Pompy

Smurff. iun 26, 23:49
sunt George nu Pompy.

Smurff. iun 26, 23:50
intreaba-l pe Diana Sosoaca sau cine ti-a spus ca suntem buni.
Pe contul asta nu joaca niciun Pompy.

BabyLucasito iun 26, 23:51
atat vreau sa te intreb..
ai citit tu mesaju?
sau ti-a zis el de discutia noastra?

BabyLucasito iun 26, 23:52
Sunteti 6-7 jucatori
restu suporti...
nu mai te agita

Smurff. iun 26, 23:58
mesajele sunt inca aici, daca la conversatia avuta cu Cosmin de pe acest cont te referi.

BabyLucasito iun 27, 01:46
atubci e bine...
m-am linistit...


Habar nu am cum poti sa te crezi singur si atunci cand te minti :)))
Tin sa mentionez faptul ca pana in momentul de fata, tribul Vici nu a avut niciun organizat pe tribul BJJ.
Situatia dintre BJJ si VICI este, in realitate..cu totul alta:

Parte 1:
Triburi: Vici.X, Vici.N, Vici.M, Vici.S, VICIM., VICIB
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ A, BJJ B, BJJ C, BJJ D

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
362
Tabăra 2: 153
Diferență: 209

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
54
Tabăra 2: 3
Diferență: 51

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
590,106
Tabăra 2: 178,244
Diferență: 411,862

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
91,772
Tabăra 2: 7,547
Diferență: 84,225

chart


Acel moment cand ne dam smardoi prin mesaje si ne vedem castigatori cand aparam 1 singur sat si pierdem ....alte 53 :))))
Spor la castigarea lumii BJJ, noi o sa continuam prin a va innobila satele si a le creste tot pentru voi se pare.. :))
 
Scor reacție
0
Aviz amatorilor!!! In special celor din BJJ care s-au umflat in pene dupa ce au reusit sa apare 1 jucator cu 2 sate si au pierdut altele :)) Felicitari!

Urmatorul personaj supranumit "BabyLucasito" aka intemeietorul BJJ vine cu urmatoarele mesaje:


Habar nu am cum poti sa te crezi singur si atunci cand te minti :)))
Tin sa mentionez faptul ca pana in momentul de fata, tribul Vici nu a avut niciun organizat pe tribul BJJ.
Situatia dintre BJJ si VICI este, in realitate..cu totul alta:

Parte 1:
Triburi: Vici.X, Vici.N, Vici.M, Vici.S, VICIM., VICIB
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ A, BJJ B, BJJ C, BJJ D

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
362
Tabăra 2: 153
Diferență: 209

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
54
Tabăra 2: 3
Diferență: 51

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
590,106
Tabăra 2: 178,244
Diferență: 411,862

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
91,772
Tabăra 2: 7,547
Diferență: 84,225

chart


Acel moment cand ne dam smardoi prin mesaje si ne vedem castigatori cand aparam 1 singur sat si pierdem ....alte 53 :))))
Spor la castigarea lumii BJJ, noi o sa continuam prin a va innobila satele si a le creste tot pentru voi se pare.. :))
Situatia din statistica nu e reala..diferenta e mult mai mare, doar ca li s au desfiintat din academii, aveau vreo 8. In orice caz nu e o lauda sa bati un trib ca ei iar faptu ca da mesaje ma amuza.. sa l vezi cand.il refuzi si incepe sa se laude ca BJJ+DTW va castiga lumea, restu cica putem da stergere
 
Scor reacție
0
Situatia din statistica nu e reala..diferenta e mult mai mare, doar ca li s au desfiintat din academii, aveau vreo 8. In orice caz nu e o lauda sa bati un trib ca ei iar faptu ca da mesaje ma amuza.. sa l vezi cand.il refuzi si incepe sa se laude ca BJJ+DTW va castiga lumea, restu cica putem da stergere

asta e statistica si cu restul de academii care nu le mai au
Parte 1:
Triburi: VICIM., Vici.M, Vici.N, VICIB, Vici.X, Vici.S
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ A, BJJ B, BJJ C, BJJ D, BJJ E, BJJ F, BJJ G, BJJ H

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
70
Tabăra 2: 3
Diferență: 67

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
113,754
Tabăra 2: 7,547
Diferență: 106,207

chart
 
Scor reacție
0
asta e statistica si cu restul de academii care nu le mai au
Parte 1:
Triburi: VICIM., Vici.M, Vici.N, VICIB, Vici.X, Vici.S
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ A, BJJ B, BJJ C, BJJ D, BJJ E, BJJ F, BJJ G, BJJ H

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
70
Tabăra 2: 3
Diferență: 67

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
113,754
Tabăra 2: 7,547
Diferență: 106,207

chart
Cam prost la statistica pt unu care deja imparte locurile la final:( nush cum zicea, 40 DTW 10 BJJ parca? Da el castiga lumea..cu 10 locuri..vomit
 
Scor reacție
0
Eu cred ca va parasesc...M-a invitat atat de frumos in tribul lor de invigatori incat m-a si speriat de cat de credibil a vrut sa sune :))) Priveste partea buna, te bati cu unul dintre cele mai bune triburi de pe RO. Singurul trib care a castigat vreodata o lume dinainte de a incepe. BJJ !!!
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
E gata? nici un scandal nimic? nici 5 pagini nu sunt pe forumu asta, inainte aveam 5-10 pagini de scandal. Ati imbatranit.
 
Sus