Discutii libere L83 !

Myky

member
Scor reacție
0
pai asta ziceam si eu - se ataca, se apara, fiecare isi face treaba si isi vede de ea :)
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
daca ar fi asa usor de luat satele ...:)
Parte 1:
Triburi: Void, Void., Void,
Parte 2:
Triburi: CIRC, CIRC.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,657
Tabăra 2: 399
Diferență: 1,258

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
38
Tabăra 2: 4
Diferență: 34


Ai sters si academiile.
 

Ex3cutor

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Void, Void., Void,
Parte 2:
Triburi: CIRC, CIRC.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,657
Tabăra 2: 399
Diferență: 1,258

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
38
Tabăra 2: 4
Diferență: 34


Ai sters si academiile.


Ok .
Ce vrei sa arati ?

Void cu 1657 sate a reusit performanta sa ia 34 sate tribului Circ cu 399 sate in 3 organizate .
Sa nu uitam ca ati dat impreuna cu tribul BMB :)

Ti se pare mare realizarea vostra?
La ce diferenta este intre Void si Circ din 2 organizate trebuia sa disparem :)

Nici noi nu ne asteptam sincer sa rezistam asa bine pe harta :)))


Problema e ca Void este impartit in doua , un trib bun si cu jucatori foarte buni condus de Uncheasu si unul foarte slab cu jucatori amestecati ( unii buni altii slabi ) dar cu o conducere foarte slaba , cu doi conducatori care nu inteleg deloc cum se joaca acest joc mauLLL si NeBuNNNu .

Norocul nostru ca suntem in granita cu cei slabi :)))

P.s.

Sa ii explice cineva si lui mauLLL ca acest joc se castiga cucerind inamicul nu cu alte metode cum incearca el ...
 
Ultima editare:

RaouLZ

member
Scor reacție
0
Loool ce nebun e NeBuNNNu. :D Te-ai impacat cu restul conducerii sau inca va certati pentru decizia pe care ai luat-o acum 2 saptamani? :rolleyes:
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Ok .
Ce vrei sa arati ?

Void cu 1657 sate a reusit performanta sa ia 34 sate tribului Circ cu 399 sate in 3 organizate .
Sa nu uitam ca ati dat impreuna cu tribul BMB :)

Ti se pare mare realizarea vostra?
La ce diferenta este intre Void si Circ din 2 organizate trebuia sa disparem :)

Nici noi nu ne asteptam sincer sa rezistam asa bine pe harta :)))


Problema e ca Void este impartit in doua , un trib bun si cu jucatori foarte buni condus de Uncheasu si unul foarte slab cu jucatori amestecati ( unii buni altii slabi ) dar cu o conducere foarte slaba , cu doi conducatori care nu inteleg deloc cum se joaca acest joc mauLLL si NeBuNNNu .

Norocul nostru ca suntem in granita cu cei slabi :)))

P.s.

Sa ii explice cineva si lui mauLLL ca acest joc se castiga cucerind inamicul nu cu alte metode cum incearca el ...

si acum cateva saptamani de ce te milogeai cu invitatie in tribu ala de slabi? Care a dat 2 organizate pe 2 granite si un organizat cu efectiv de 50% pe voi luni, dintre care un jucator a fost blindat de nwo :))))
Si de ce numeri si tribul din nord? V au atacat cumva si nu-mi aduc eu aminte?:))) sau vrei sa ti dau jucatorii concediati cand pierdeau sate, ca sa va laudati cu statistica aia "buna".
Nu i problema, dati cu ciocu in continuare, ne gasim pe harta
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
63BF57F7-A13F-4DD1-9769-F354364198A5.jpeg

Ca sa stim cum vorbim☺️ Acu da-i drumu si canta la alta masa, ca mi-e plin podu de smecherasi ca tine.
 

Ex3cutor

member
Scor reacție
0
Hahaha .

Suferi prea tare baiatule :))) ...

Nu este pentru nimeni o noutate ca sunt prieten cu Alejandro :))) si ca intradevar mia sugerat sa vin cu voi in trib la inceput de lume si ti am dat acel masej .

Dar dupa cum vezi m am imprietenit cu cei din circ care sunt baieti cu caracter ( nu stii tu ce e ala ) si joc cu ei de la inceput .

Pt unul care nu are habar ce e ala split sau autosplit .
Care face niste organizate de tot rasul din care tribul lui reuseste performanta sa ia 2 sate de la un trib care are nr total de sate, probabil jumatate din nr vostru total de sate de atac :)))
Eu as sta cu capul in pamant ca strutul :))) ..... nu as fi atat de increzut si arogant .

Ca sa iti acoperi lipsa de pricepere cauti mereu scuze si te tot chinui sa recrutezi din circ poate asa destabilizezi tribul si ne bati ... ( defapt asta cu milogitul de jucatorii din triburile dusmane sa iti lase conturile sau sa treaca la tine in trib o faci pe orice lume joci :) ) .
Ca de inobilat s a vazut clar ca nu esti in stare sa faci un organizat .

Tot spui ca nu ati atacat toti . Cand defapt ati dat 3 organizate la care au dat si BMB cu voi , iar noi stam neclintiti in mijlocul vostru .;)))
Uitate la statistici prietene ... alea nu mint .

La inamici invinsi ca aparator trib Circ este pe locul 2 si conduce detasat fata de locul 3 si e foarte aproape de locul unu . ( deci ati atacat )
La inamici invinsi jucatori tribul Circ are jucatori pe locul 2 si 3 ( deci ati atacat ) .

Restul sunt scuze ...

Ai impresia ca daca mai vin 100 de fuluri din spate schimba cu ceva soarta organizatului ?
Cei care pot sa dea nobilii sunt de la tine din trib si ataca cum le spui tu ... foarte slab .

Mai usor cu aroganta ...
Cat de curand va vine vremea sa incasati , atunci sa va vedem ce stiti .
La gargara esti nr 1 la joc ... :)))
 
Ultima editare:

dugtrio

member
Scor reacție
0
Ce-mi place ca s-a mai animat forumul, pacat ca in maxim 2 saptamani dispar baietii si iar o sa fie liniste :(
 
Sus