Discutii libere L83 !

*sickoss*

member
Scor reacție
0
m-am lasat sincer sa va spun, ca eram prea bun sa joc pe o lumea asa..Si am vrut sa va las sa va batetii intre voi

te-ai lasat ca esti prea noob si tu si toti cei cu care joci tu, si pe lumea 83 ai fost un escroc nenorocit si de-aia ai fost innobilat, si pe 84 de-aia te-ai lasat de pamant de flori ce esti, si pe speciala tot asa o sa te lasi ca esti prea bun
 
Scor reacție
0
Cand Void se batea pe K cu 4 triburi RJ, 2 triburi MoH, gmny si end, voi va bateati cu barbarele si internele. Ati avut k-ul castigat din start, v-ati batut doar pe 10 sate cu marinciu, noi nu aveam nici 30% din continent. Sa vii sa-mi compari tribul cu elvetia in conditiile in care noi chiar am jucat pe harta, esti penibil. Wolt a venit la noi pentru ca aveati tribu muci, nu pt ca era vreun spion Void. Nici nu-l cunosteam.
Si stai linistit, ca ati avut si voi spioni aici, doar ca nu ati fost in stare sa faceti nimic cu ei. Ati avut parola la contul cyupylan, l-ai avut pe cotzanul care daca era aparat, era nasoala situatia jos..doar ca ati fost muuuuuuult prea SLABI si nu ati stiut sa profitati de nicio ocazie.
Asa ca hai, mergeti la clasa pregatitoare, ca acolo va mangaie cineva pe cap daca plangeti. Aici sunteti doar penibili

maaaUUULLll, te-am suparat cumva? Daca da, imi pare rau. Pentru mine o sa ramai mereu "ThE PRoOOFfesSsooorR oFFFf TtRRribBBal wwwWaArs".

Cine e el?
mauLLL, zis si facut niciodata
Cel mai bun jucator pe care l-au vazut triburile, tata!


Si niciodata nu o sa uit ce mi-ai zis cand imi era greu:

Violence is never the answer. Violence is the question, and the answer is Yes.

P.S. Ce tine de Wolt, nici eu nu-l cunosteam. Dar sunt sigur ca multi din NWO si Void inclusiv, pe viitor o sa-l cunoasca de un m***t care dupa 2 organizate o sa plece la tribul castigator. La fel ca King777 si altii.
 
Ultima editare:

*sickoss*

member
Scor reacție
0
agariciul ala doar asa joaca, vinde satele pe bani, da parola la dusman etc. mascota serverului romanesc CYUPYLAN
 

qenko5

member
Scor reacție
0
Desi nu am intrat devreme in NWO si eram in LoD harta se schimba drastic de la o zi la alta, cand am intrat in NWO cu grupul meu era totul ok, se tinea granita se trimiteau pachete se vedea o diferenta, eh baiul a inceput fix atunci cand plevele ca altfel nu le pot numi au schimbat tabara, nu stiu dece multi spuneti ca lumea 83 s-a terminat ca dominanta este 28% / 80% iar


Void are 28.6%
Vârsta lumii 115 / 360 zile
De la 28% pana la 80% mai este de mancat mult,
De aici incolo dupa ce distrug UNITED raman UT & LEGEND

Void fara plevele lui in momentul asta de fata era facut praf.
Asa ca nu va mai dati smardoi pe aici ca ati facut ati dres, cand spioni au facut toata treaba.
Mai mancati si mai cresteti apoi vorbiti, pana atunci ciocu mic ca spuneti prostii.
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Desi nu am intrat devreme in NWO si eram in LoD harta se schimba drastic de la o zi la alta, cand am intrat in NWO cu grupul meu era totul ok, se tinea granita se trimiteau pachete se vedea o diferenta, eh baiul a inceput fix atunci cand plevele ca altfel nu le pot numi au schimbat tabara, nu stiu dece multi spuneti ca lumea 83 s-a terminat ca dominanta este 28% / 80% iar


Void are 28.6%
Vârsta lumii 115 / 360 zile
De la 28% pana la 80% mai este de mancat mult,
De aici incolo dupa ce distrug UNITED raman UT & LEGEND

Void fara plevele lui in momentul asta de fata era facut praf.
Asa ca nu va mai dati smardoi pe aici ca ati facut ati dres, cand spioni au facut toata treaba.
Mai mancati si mai cresteti apoi vorbiti, pana atunci ciocu mic ca spuneti prostii.

Era facut praf de cine? Ca la toate organizatele, NWO au fost pe minus.
 
Sus