Discutii Libere L84 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
q.e.d. Te lauzi cu o lume care a durat 2 luni cu 3 sate si 2 inamici invinsi? o_O How low can you go?!



Asa e, nu prea prind multe sate...csf si eu...
Vezi atașament 4264
Nu ai prins tu atatea sate daca aduni toate lumile pe care ai jucat. Ah si sa mai pun si de pe L6, unde intr-adevar n-am jucat chiar de la inceput dar...

Vezi atașament 4265

giphy.gif
Tu esti paralel cu jocul.... Ca fapt divers doar speciala asta si 78 deja am mai multe sate decat tine. Tu traiesti in trecut, daca toate lumile tin 2 3 luni ce vina am eu? Tu te lauzi cu sate multe cand toti erau la nivelul tau si nu stiau sa faca auto.... Acum cand toti stiu sa joace tu nu treci de 10sate stai potolit si nu mai latra la mine.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu esti paralel cu jocul.... Ca fapt divers doar speciala asta si 78 deja am mai multe sate decat tine. Tu traiesti in trecut, daca toate lumile tin 2 3 luni ce vina am eu? Tu te lauzi cu sate multe cand toti erau la nivelul tau si nu stiau sa faca auto.... Acum cand toti stiu sa joace tu nu treci de 10sate stai potolit si nu mai latra la mine.
Eu sunt paralel cu jocul? Tu esti un nimeni pe jocul asta, tu te lauzi cu 600 si ceva de sate din care jumatate (si sunt generos) sunt luate din innobilarile din faza de inchidere a lumii? Tu aveai 20 mil inamici invinsi inainte de faza de inchidere a lumii si ai inchis lumea cu 227 mil si te lauzi cu asta? Nu vezi cat esti de jos?
Nu e vina ta ca lumile dureaza 3 luni dar nu te mai lauda cu statistici penibile si nu mai sari din scaun la adresa unora care au un istoric gros pe jocul asta. Vezi ca pe vremea aia, spliturile se faceau manual si nu era GAP pt toti scriptalaii care se cred zei pe lumea 78. Au fost jucatori (de ex. congres, osanda etc pe L10) care au inventat strategii de joc si de aranjare pe harta a jucatorilor. Ce strategie ai facut tu? De backstab si rupt de script!? Hahaha
Repet ce am scris si mai jos, folosirea de scripturi nu inseamna "toata lumea stie sa joace". Si vezi ca pe 60 (o lume relativ recenta) am sters pe jos cu tot tribul tau de Jentlemani.
Eu nu ma laud, dar voi la 3 postari sunteti alex02dsa in gura. Si inca ceva, se numara pe degete jucatorii care au avut peste 1.5miliarde inamici invinsi pe RO, iar cu siguranta momentul care s-a inchis L10, am fost jucatorul cu cel mai mare OD pt multi ani.


Poti sa te lauzi cat vrei cu lumile astea de acum 10-12 ani. Am jucat si eu de pe lumea 6 unde am facut 400 sate si nu stiam sa fac nimic(auto l-am invatat pe 44 tocmai, tu inca nu de exemplu), dar o diferenta de la cer la pamant fata de ce e a fost atunci si ce e acum. Tu stiai sa joci atunci si acum 0 barat, eu 0 barat atunci si stiu acum.
Tu n-ai inteles de ce am postat ce am postat; e pt. o fraza pe care nu mai stiu exact cine a zis-o dupa backstabu de pe 53, unul dintre voi 3-4 oricum: "Gentle nu va mai castiga niciodata vreo lume, va asiguram asta"; si fraza asta a contat apoi mult timp pt. ca s-a vazut ce nu pot spune aici ca iar ma banezi. Dar s-a mai castigat din pacate pentru voi, poate nu aceiasi oameni, nu aceeasi conducere, dar acelasi miez. Lumi grele sau usoare(84 s-a terminat dupa primele 3 zile), nu conteaza. Momentan savurez trofeele astea, e posibil sa nu le mai vad vreodata. Iar voi inainte sa dati login pt. urmatoarele zile o sa savurati in felul vostru dubla de pe pagina principala.
Tu si altii ca tine sunteti singurii care stati cu alex02dsa in gura. Eu nu am venit sa scriu total random despre nimeni in drum ca tine/voi. Si pe deasupra comentati total pe langa, am castigat (46, 60) (si pierdut) si lumi noi dar e foarte clar ca lumile astea sunt mult mai slabe decat cele din trecut, dar nu vin sa ma laud cum o faceti voi cu 3 sate si 2 inamici invinsi. Cat despre skillul de acum pot sa zic doar atat: e mult mai usor sa bagi scriptul decat sa joci tu.
Eu am jucat jocul asta cand un organizat insemna mii (>5k) de atacuri si stateam si pe sittere (dar si cu alt timp la dispozitie) si nu ma dadeam lovit in real in mijlocul organizatului cum faceti multi dintre voi. Faptul ca in timp am prioritizat alte lucruri in viata si nu mai dedic acelasi timp acestui joc nu imi stirbeste in niciun fel jocul si echipele din care am facut parte, iar asta se aplica inclusiv acelui raport la care voi va inchinati ca la icoana.
Faptul ca eu, dar si altii din echipa Green am facut istorie pe lumi vechi arata skill. Faptul ca niste nimeni cu 2 sate si 3 inamici invinsi rup scripturile in doua, sunt prinsi de n,(k) pe fiecare lume nu e skill! Asa ca nu iti/va mai dati aere cu alex02dsa.
Savureaza ce trofee vrei, dar nu te mai baga inseama cu mine, ca nu ti-e locul. Eu am locuri si lucruri mai importante de savurat decat 2 trofee castigate jenibil pe un joc virtual :cool:

Ultima postare pe tema asta.

giphy.gif
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cine s a laudat ma cu inamicii invinsi? Am postat eu? Vezi ca mi bagi cuvinte in gura.
Ca fapt divers... De ce doar pe ro e restrictionat sistemul de like pe forum , si doar adminii au voie sa aiba acces la el? @Rakanishu
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Nu vreau sa intru in nici-o polemica cu nimeni ,dar faza cu sistemul de like e penibila ,sa dea un admin like ,e ca și cum ar zice “eu sunt șmecher ,voi tot la fraieri ati rămas” rusine ,nu e frumos dacă exista egalitate .
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu sunt paralel cu jocul? Tu esti un nimeni pe jocul asta, tu te lauzi cu 600 si ceva de sate din care jumatate (si sunt generos) sunt luate din innobilarile din faza de inchidere a lumii? Tu aveai 20 mil inamici invinsi inainte de faza de inchidere a lumii si ai inchis lumea cu 227 mil si te lauzi cu asta? Nu vezi cat esti de jos?
Nu e vina ta ca lumile dureaza 3 luni dar nu te mai lauda cu statistici penibile si nu mai sari din scaun la adresa unora care au un istoric gros pe jocul asta. Vezi ca pe vremea aia, spliturile se faceau manual si nu era GAP pt toti scriptalaii care se cred zei pe lumea 78. Au fost jucatori (de ex. congres, osanda etc pe L10) care au inventat strategii de joc si de aranjare pe harta a jucatorilor. Ce strategie ai facut tu? De backstab si rupt de script!? Hahaha
Repet ce am scris si mai jos, folosirea de scripturi nu inseamna "toata lumea stie sa joace". Si vezi ca pe 60 (o lume relativ recenta) am sters pe jos cu tot tribul tau de Jentlemani.
Eu nu ma laud, dar voi la 3 postari sunteti alex02dsa in gura. Si inca ceva, se numara pe degete jucatorii care au avut peste 1.5miliarde inamici invinsi pe RO, iar cu siguranta momentul care s-a inchis L10, am fost jucatorul cu cel mai mare OD pt multi ani.



Tu si altii ca tine sunteti singurii care stati cu alex02dsa in gura. Eu nu am venit sa scriu total random despre nimeni in drum ca tine/voi. Si pe deasupra comentati total pe langa, am castigat (46, 60) (si pierdut) si lumi noi dar e foarte clar ca lumile astea sunt mult mai slabe decat cele din trecut, dar nu vin sa ma laud cum o faceti voi cu 3 sate si 2 inamici invinsi. Cat despre skillul de acum pot sa zic doar atat: e mult mai usor sa bagi scriptul decat sa joci tu.
Eu am jucat jocul asta cand un organizat insemna mii (>5k) de atacuri si stateam si pe sittere (dar si cu alt timp la dispozitie) si nu ma dadeam lovit in real in mijlocul organizatului cum faceti multi dintre voi. Faptul ca in timp am prioritizat alte lucruri in viata si nu mai dedic acelasi timp acestui joc nu imi stirbeste in niciun fel jocul si echipele din care am facut parte, iar asta se aplica inclusiv acelui raport la care voi va inchinati ca la icoana.
Faptul ca eu, dar si altii din echipa Green am facut istorie pe lumi vechi arata skill. Faptul ca niste nimeni cu 2 sate si 3 inamici invinsi rup scripturile in doua, sunt prinsi de n,(k) pe fiecare lume nu e skill! Asa ca nu iti/va mai dati aere cu alex02dsa.
Savureaza ce trofee vrei, dar nu te mai baga inseama cu mine, ca nu ti-e locul. Eu am locuri si lucruri mai importante de savurat decat 2 trofee castigate jenibil pe un joc virtual :cool:

Ultima postare pe tema asta.

giphy.gif
Salut like-urile de la maram si sorin08, un jucator si o jucatoare extraordinari, fantastici si incredibili, chiar istorici pe acest joc.

Noi si altii ca mine de exemplu radem si ne este mila de tine; ne permitem sa scriem random si despre nimeni in drum, ca tine, si despre cei mai buni de aici orice porcarie cand avem ceva de zis(dar cu respect in acest caz, un cuvant ce nu-l cunosti).
Eu stau in gura cu tine? Aminteste-mi sau mai bine zis, aminteste-ti, in ultimele 50 tickete ale mele de pe toate conturile cine a raspuns la orice ora posibila din zi? Am o banuiala. Ai facut screenuri pe 78 in timpul lumii ca sa demonstrezi cat de trist esti? Cine e obsedatul aici? Tu esti de departe.

Eu ma laud cu ceea ce stiu si pt. ca am castigat pe bune. Stii ce inseamna asta? Fara cumparari de conturi si scripturi legale si "ilegale", scripturi ilegale fara ghilimele cred ca nici nu stii cum arata. Astea intre ghilimele am ajuns sa le punem si-n meniul rapid, pentru ca e normal sa le pui acolo. Tu cred ca nu stii cu adevarat ce inseamna ilegal pe jocul asta si-ti poate oferi cu adevarat avantaje; sper doar ca te faci ca nu stii. Nu e problema ta daca castig cu 1 sat sau 10000. Tu ramai oricum la nivelul tau in orice circumstanta, un nivel ce nu-l poti depasi. Daca as spune doar ca sunt mai bun ca tine m-as insulta.

Tu ai stat la 5000+ atacuri? Nimeni n-a stat nu? Fenomen. Creca daca te prinde vreo lume fara limita de fake si fara turn acum cu 500+ atacuri incepi sa plangi. Cum se ataca atunci si cum se apara si cum e acum. A vorbit mentorul. Stai cuminte in istoria ta.

Skill. Ai skill in alte chestii poate, dar nu in jocul asta. Tribul green n-are si n-a avut skill decat in a se face ridicol. Tu esti ridicolul nr. 1. Trebuia sa ne banezi daca rupeam scripturile in doua, dar se pare ca nu le-am rupt. Am folosit ceea ce folosesti si tu si tribul green. Am o lista de 30 scripturi in tampermonkey super ilegale; n-am avut ocazia sa le folosesc, daca voi mai avea vreodata un cont mare le voi folosi din toata inima, pt. ca asta meriti, paladinul justitiei ce esti.

Inafara de faptul ca esti 0 ca jucator pe harta si habar n-ai sa gestionezi un cont sau vreun trib, mai esti si incapabil de a asimila anumite concepte simple. Incultura s-a vazut din ultima postare, ai aruncat cu ultimele argumente de copil de clasa a 3-a in speranta de a deveni credibil impreuna cu like urile celorlalti 2 tovarasi. E fix 0. Mai bine du-te si bea o bere proasta cu un xanax si-mi dai mesaj pe privat sa-ti fac tutorial de autosplit pe youtube.

PS: Iti dai seama daca exista si butonul de dislike?
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
]
5nwvgz.jpg


Ce mandra e lumea ca stie autosplitul si la prima lume fara turn de veghe va imparte fullul pe gn 2 si 3 si plangeti ca pierdeti satul.

Jucatorii care chiar au skill baga 1 pachet de 8500 pp-uri pe seara asa de plictiseala si schimba tribul/triburile in functie de tribul top 1
 
Sus