Discutii Libere L84 !

TziRi

member
Scor reacție
0
Nu vreti voi sa va luati o camera in privat?
Sunteti penibili si va comportati ca niste copii de 5 ani. Numai arogante fara nici o valoare pe forumul asta, daca vreti sa va aratati valoarea intrati pe harta si jucati si mai usor cu mizeriile pe extern.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Statistic vorbind cred ca esti intr-o situatia nu tocmai buna din punct de vedere cognitiv.


Mai, hai sa-ti desenez. Nu m-a deranjat ce ai scris. Am inteles ca e parerea ta ca si jucator. Eu ti-am explicat ca tu n-ai cum sa intri in mine si sa ma faci sa plang. Nu stiu cum sa te fac sa intelegi. Cred ca ai citit in graba si n-ai inteles exact ce am scris eu in postarea mea.


Eu unul recunosc! Nu-mi permit sa intru la inceput de lume sa bag pp cu sacul sa ridic satul si sa fac full + tren cu 64resurse/1pp doar ca mai apoi sa pierd satul cu toate trupele in deplasare. Totusi cum ne-ai dat valoare? :)



Astfel de cuvinte sunt permise? Nu vad sa iei vreo actiune impotriva lor.
In fine, eu am vrut doar sa-ti explic anumite chestii nu sa te atac pe tine cum spui tu, dar ca intotdeauna nu se poate avea o discutie matura si coerenta pe acest forum. Fiecare intelege doar ce vrea.
Ti-ai produs cateva leziuni cerebrale cu postarea asta. Folosesti cuvinte pe care nu le intelegi, despre ce discutii mature si coerente vorbesti ?!
Valoare v-am dat ca postati o poza de pe lumea 60 something si suntem pe forumul lumii 84, dar tot cu alex02dsa in gura haha.

Postarile ce incalca regulamentul au fost sterse si oricum asta e si ultima mea postare pe tema asta, va las sa dezbateti nimicul


Daca nici pana acum nu ne-a zis in ce insule a fost ce discutie matura vrei. Cred ca a fost aici
Unde sigur sigur nu iti permiti tu, dar te mai las sa cersesti atentie. La Braila se afla prietenul si colegul tau de trib MariusBr7.

Inchei intr-un mod clasic

giphy.gif
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ti-ai produs cateva leziuni cerebrale cu postarea asta. Folosesti cuvinte pe care nu le intelegi, despre ce discutii mature si coerente vorbesti ?!
Valoare v-am dat ca postati o poza de pe lumea 60 something si suntem pe forumul lumii 84, dar tot cu alex02dsa in gura haha.
Credeam ca doar auto-split nu stii sa faci. Aparent nici sa intelegi o postare mai elaborata.
" Statistic vorbind cred ca esti intr-o situatia nu tocmai buna din punct de vedere cognitiv. "
COGNITÍV, -Ă, cognitivi, -e, adj. Referitor la capacitățile și mecanismele învățării și accederii la cunoștințe, la cunoaștere. – Din fr. cognitif.

Cat despre poza....e de pe lumea 67 nu 60 ! Recomand ceva pastile de memorie :D
ps.: de asta iti tot postam poza aia, uiti mereu, trebuie sa te ajutam sa revi cu picioarele pe pamant cand apari cu fitele alea de diva.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Credeam ca doar auto-split nu stii sa faci. Aparent nici sa intelegi o postare mai elaborata.
" Statistic vorbind cred ca esti intr-o situatia nu tocmai buna din punct de vedere cognitiv. "
COGNITÍV, -Ă, cognitivi, -e, adj. Referitor la capacitățile și mecanismele învățării și accederii la cunoștințe, la cunoaștere. – Din fr. cognitif.

Cat despre poza....e de pe lumea 67 nu 60 ! Recomand ceva pastile de memorie :D
ps.: de asta iti tot postam poza aia, uiti mereu, trebuie sa te ajutam sa revi cu picioarele pe pamant cand apari cu fitele alea de diva.
Tu ai o problema omule aici e forum l 84 daca ai ceva de discutat liber in privat daca nu fa pasi ca deja devii obositor de enervant iti etalezi frustrarile pe aici si chiar nu intereseaza pe nimeni ,mai vezi tu vreun jucator sa posteze cum faci tu?!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Green-ul are ferme :rolleyes:
Suporti adica? :D

Tu ai o problema omule aici e forum l 84 daca ai ceva de discutat liber in privat daca nu fa pasi ca deja devii obositor de enervant iti etalezi frustrarile pe aici si chiar nu intereseaza pe nimeni ,mai vezi tu vreun jucator sa posteze cum faci tu?!
Vai e asa aglomerat aici incat n-are lumea loc de mine :))) sa stii ca barbarele nu posteaza pe extern...deci nu incurc pe nimeni. Cam asta-i lumea 84, barbare si green :D + roma
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Pai cred ca te lasam sa iti faci damblaua sa scrii singur pe aici sper insa sa ne salveze un moderator si sa iti dea o vacanta sa-ti rezolvi problemele ;)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Ai tu ce ai cu barbarele alea de tot plangi ca nu faci pp-uri:))) data viitoare poate intri sa joci si tu serios sa devii un barbar;) te las ca esti in lumea ta ,spor la facut pp poate te regasim pe alta lume unde o sa joci si tu serios bafta.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Greenul isi permite? Nici bine din protectie n-am iesit si s-a stricat depozitul. Sunati si voi la provident.

Evaluează
wood_18x16.png
214



premium.png
1
stone_18x16.png
199



premium.png
1
iron_18x16.png
185



premium.png
1
Pai noi mai si farmam, nu mai avem nevoie de resursele tale din targ :))) Sa nu mai zic ca mna, e viteza 1, vrei sa ridic satul ca pe zid cand sunt atacat? :rolleyes::rolleyes:
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu, dar ma asteptam sa bagati ceva :D S-a stricat inainte sa iesim din protectie naiba :))) Pana si squad l-a tinut 2-3 saptamani :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Credeam ca doar auto-split nu stii sa faci. Aparent nici sa intelegi o postare mai elaborata.
" Statistic vorbind cred ca esti intr-o situatia nu tocmai buna din punct de vedere cognitiv. "
COGNITÍV, -Ă, cognitivi, -e, adj. Referitor la capacitățile și mecanismele învățării și accederii la cunoștințe, la cunoaștere. – Din fr. cognitif.

Cat despre poza....e de pe lumea 67 nu 60 ! Recomand ceva pastile de memorie :D
ps.: de asta iti tot postam poza aia, uiti mereu, trebuie sa te ajutam sa revi cu picioarele pe pamant cand apari cu fitele alea de diva.

Ma omul a zis lumea "60 something", tradus 60 si ceva, n-a zis nimic gresit, nu?

Nu te mai lua de admini ca dupa iar ne vaneaza cum l-au vanat si pe JustElite :eek::eek: :]]]]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu, dar ma asteptam sa bagati ceva :D S-a stricat inainte sa iesim din protectie naiba :))) Pana si squad l-a tinut 2-3 saptamani :))
E lume usoara nu vezi, n-avem de ce sa mai bagam, tinem de pp-uri pentru o lume mai activa. Noua ne place doar pe lumi din astea easy :cool:
 
Sus