Discutii Libere L84 !

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Mie îmi pare sau Green au devenit cățeii Romei, ii urmăresc peste tot ca asa are și șansă Green sa ia 10 locuri în tribul final, ca ei singurii s-ar bate maxim cu barbarele sau cu Interne
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Mie îmi pare sau Green au devenit cățeii Romei, ii urmăresc peste tot ca asa are și șansă Green sa ia 10 locuri în tribul final, ca ei singurii s-ar bate maxim cu barbarele sau cu Interne
Iar ai pierdut satele la noi si ai aparut pe extern? Mersi oricum ca ne cresti sate :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Măcar eu am coloana vertebrala, nu ca voi coada sa dați din ea, când va arunca Roma un os, ca va dresat bine
Pacat ca ai scolioza. Atat green, cat si Roma isi vad fiecare de k-urile lor. Asa a fost si pe 79, asa e si aici. Daca te roade alianta noastra, iti trimitem un os de culoare verde, sa ai si tu ce roade, poate termini de debitat prostii pe extern asa :)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Il roade tare pe asta de alianta Green&Roma ,cred ca nici nu mai doarme,sigur a pierdut si asta ceva sate de plange pe aici:)))
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Pacat ca ai scolioza. Atat green, cat si Roma isi vad fiecare de k-urile lor. Asa a fost si pe 79, asa e si aici. Daca te roade alianta noastra, iti trimitem un os de culoare verde, sa ai si tu ce roade, poate termini de debitat prostii pe extern asa :)
Nu ma roade nimic, dar vad ca unde apare Roma la joaca,vine și Green ca un cățel, care spera sa mai prindă și ei niște locuri în tribul câștigător, scolioza aveți voi, ca echipa sunteți 0 nu ați câștigat mai nimic, în schimb sunteți marionetele a lui maram, Spor la barbare
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Nu ma roade nimic, dar vad ca unde apare Roma la joaca,vine și Green ca un cățel, care spera sa mai prindă și ei niște locuri în tribul câștigător, scolioza aveți voi, ca echipa sunteți 0 nu ați câștigat mai nimic, în schimb sunteți marionetele a lui maram, Spor la barbare
Si pana la urma care e oful tau ca nu intelegem? Te deranjeaza alianta Green&Roma din moment ce postezi din senin ,te inteleg ca ai pierdut satele la noi totusi fii direct zi ce ai pe suflet :))) cat despre echipa nu esti tu in masura sa cantaresti valoarea unei echipe pe care tu nici nu o sa ajungi vreodata sa o ai ,pt ca joci dupa cum bate vantul ,sa zici mersi ca ai fost lasat sa faci pp-uri asa ca mai bine lasa gargara fa-ti tu o echipa si ne cauti ;) bafta pe alta lume sa ne mai cresti sate:)
 
Ultima editare:

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Pe cand nu era depozit la targ, sa cumperi resurse sa bagi bani, uitate te rog unde era maram pe 17 , Seful tau pe pe 84. Poate erai si tu pe acolo da nu mam uitat.
Cand nu Bagati ppuri anuntatima ca vin sa ne jucam de la egal la egal , atunci Enyx sa vi sa spui cat e la % castigata lumea , a si scz nu va mai aduceti 100 de conturi daca sunteti mari jucatori de triburile. Jucati voi .

Da nu se va mai juca triburile nici o data din pacate, iar centorag si Enyx, dragilor pe unde am jucat eu voi visati, dar pt voi acuma e anul 2 in curtea scoli, faceti puncte ca alfel ramaneti repetenti, a inca ceva mai bagati niste ppuri ca slab sincer chiar slab ....

Desi nu ii am la inima nici pe green si nici pe roma, rar mi-a fost dat sa vad un conducator mai slab si nepasator ca tine si pe deasupra nici nu vrei sa inveti sau sa asculti de altii, somn usor mondialule. Asa ca las-o mai usor cu pp-urile si alte alea, ca la noi pe k a fost targul mai jos ca la roma sau green si s-au spart ppuri si pe k-ul nostru, dar cand recrutezi un k intreg, pui in unele academii niste conducatori vai steaua lor, care nu au o treaba cu jocul asta si se cred zmei, nu poti sa emiti pretentii. Voi (CD/SH), in afara de circulare in care sa plangeti dupa deff sau bunkere, nu am primit o singura circulara pentru organizat pe familia green, dar pe barbare, inactivi sau cedari de conturi, ati fost profesori si ati rupt normele in doua.
 
Scor reacție
0
Desi nu ii am la inima nici pe green si nici pe roma, rar mi-a fost dat sa vad un conducator mai slab si nepasator ca tine si pe deasupra nici nu vrei sa inveti sau sa asculti de altii, somn usor mondialule. Asa ca las-o mai usor cu pp-urile si alte alea, ca la noi pe k a fost targul mai jos ca la roma sau green si s-au spart ppuri si pe k-ul nostru, dar cand recrutezi un k intreg, pui in unele academii niste conducatori vai steaua lor, care nu au o treaba cu jocul asta si se cred zmei, nu poti sa emiti pretentii. Voi (CD/SH), in afara de circulare in care sa plangeti dupa deff sau bunkere, nu am primit o singura circulara pentru organizat pe familia green, dar pe barbare, inactivi sau cedari de conturi, ati fost profesori si ati rupt normele in doua.
Salut. Tu in ce trib ai fost? Cd sau SH?.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Desi nu ii am la inima nici pe green si nici pe roma, rar mi-a fost dat sa vad un conducator mai slab si nepasator ca tine si pe deasupra nici nu vrei sa inveti sau sa asculti de altii, somn usor mondialule. Asa ca las-o mai usor cu pp-urile si alte alea, ca la noi pe k a fost targul mai jos ca la roma sau green si s-au spart ppuri si pe k-ul nostru, dar cand recrutezi un k intreg, pui in unele academii niste conducatori vai steaua lor, care nu au o treaba cu jocul asta si se cred zmei, nu poti sa emiti pretentii. Voi (CD/SH), in afara de circulare in care sa plangeti dupa deff sau bunkere, nu am primit o singura circulara pentru organizat pe familia green, dar pe barbare, inactivi sau cedari de conturi, ati fost profesori si ati rupt normele in doua.
Au fost "2 organizate", unul in care s-au dat toti cu capul de zidul lui iulian (cum sa dai org cu tot tribul pe unul singur, extrem de activ, in early game, pentru mine este imposibil sa inteleg) si pe al 2lea cred ca au fost 3-4 tinte, org pe care au atacat fraierii, ca aia mari cu full-uri le-au tinut acasa :)
 
Sus