Discutii libere L85 !

Spartacus

member
Scor reacție
0
Complet adevarate spusele colegului Dicsie.
Inclusiv cele intamplate pe 79 cand de altfel BJJ nu a primit nici un ajutor consistent din partea celor cu care am jucat pe 76 si nu ma refer strict la mine ci la BJJ, eu intrasem la pp-uri abia dupa o luna am inceput sa joc ( au fost totusi niste sate crescute si niste click-uri date de unii carora le multumesc, dar cand a venit greul au disparut toti, defapt erau pe skype la jocuri de culise sau pe conturile NOM) - defapt adevarul e ca nu ne-au dat sanse ca vom face ceva de asta nu ne-au ajutat si decat sa piarda timpul mai bine nu.

Rationamentul e logic in ansamblu dar nu e moral (Sau niste frustrari foarte mari cand am zis ca nom va disparea de pe harta si noi vom face fata si la nip si alora de sus pe care nici nu stiu cum ii mai chema dar tin minte niste nume Spartacus, divino si astia tot cu batul prin gard umblau cand ne vindeau gogosi cu margarina cu diplomatia lor. Ce om intreg la cap face alianta cu cineva care il ameninta de 2 luni continu cu stergerea de pe harta, mai bine dau stergere decat sa-mi oblig colegii sa faca asa ceva?

Si ar mai fi si alte injoseli la care s-au supus unii dintre mai marii triburilor care au fost pe 76 79 80

Ca sa nu mai zic ca protagonistii au venit cu o schema politica iesita din comun in care cereau BJJ-ului sa devina academia NOM, in conditiile in care noi eram amenintati cu extinctia de pe harta la fiecare 2 saptamani cand cica era organizat pe noi.

Dar am izbutit in cele din urma si am gasit si aliati de nadejde!!! Stiti voi, cei care au castigat lumea si am avut si reprezentanti din BJJ. GG

Oricum nu stiu cine castiga sau ia bataie pe lumea asta :))) am intrat random la o lectura si m-am simtit indatorat sa-l sustin pe dicsie in afirmatii pentru ca sunt fapte reale
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.

Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. . Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.
Mai stiu eu pe cineva care se lauda cu realizari 0..oupss, te simti? Pe 73 ai invatat si tu sa faci auto de la oamenii pe care acu ii injuri.

Sa nu mai zic, cum a zis si Dicsie, avem noi discutiile noastre, da daca si el are 0 realizari si te compari tu cu el pe joc, chiar ar trebui sa bei tuica aia, nu s o vinzi

Ultima editare de un moderator:

Spartacus

member
Scor reacție
0
Mai stiu eu pe cineva care se lauda cu realizari 0..oupss, te simti? Pe 73 ai invatat si tu sa faci auto de la oamenii pe care acu ii injuri.

Sa nu mai zic, cum a zis si Dicsie, avem noi discutiile noastre, da daca si el are 0 realizari si te compari tu cu el pe joc, chiar ar trebui sa bei tuica aia, nu s o vinzi
Ce noroc ai avut tu ca nu te-am facut cioparci pe Speciala, ca sa iti iese din cap aerele astea, oricum te bagi in discutie pe toate forumurile fara sa te intrebe cineva de vorba, daca aici este singura ta viata, atunci ia si scrie peste tot. Vezi ca o sa apara un topic cu retete de bucatarie, fii pregatit deci !

Scor reacție
0
Ce noroc ai avut tu ca nu te-am facut cioparci pe Speciala, ca sa iti iese din cap aerele astea, oricum te bagi in discutie pe toate forumurile fara sa te intrebe cineva de vorba, daca aici este singura ta viata, atunci ia si scrie peste tot. Vezi ca o sa apara un topic cu retete de bucatarie, fii pregatit deci !
Ai noroc ca a fost charlye baiat de treaba si nu am facut 3 0 cu tine, ca mai luasei 2 pana acu

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Ai uitat ca erai torpila cand au incercat oamenii sa vorbeasca cu tine? Ce ati facut ma notabil acolo in afara ca ati fost servitorii Romei si ai green-ului?????????? Stia toata lumea de ce ati facut asta: DE FRICA, pai ce pretentii sa fi emis voi daca erati intr-un colt de lume fara nicio speranta. Asa de buni ati fost ca v-a trebui ceva timp sa luati cateva sate amarate de la un trib care daduse stergere. S-a gasit pistolul sa laude turcul care il foloseste. Nu mai spui acum cum il injurai pe Dicsie prin conferinte.

Dintre BJJ si tribul vostru, din pacate voi ati fost servitorii Romei. Ne-ati crescut frumos satele si ni le-ati dat mai pe gratis. Nu cred ca ati apucat al2-lea organizat Roma.
Asa ca, ati fost la dispozitia noastra ca niste servitori. :)

BladeDash

member
Scor reacție
0
BJJ au avut o mare contributie la inchiderea lumii 79, rezistand impotriva unui trib mult mai puternic. Nu imi sta in fire sa comentez aici, dar nu imi plac nedreptatile :)

Chaos

member
Scor reacție
0
Ai zis ca daca tot ai sechele cu "platforma dk" sa-i cresti satele lu watcher, poate ti-o da samy pe a lor, nu? ;)

p.s GG

Annotation32.png