Discutii libere L85 !

Chaos

member
Scor reacție
0
am mouse mai bun ca platforma lor, stai linistit :)))


Vezi atașament 4469
Vezi atașament 4470Vezi atașament 4471Vezi atașament 4472Vezi atașament 4473Vezi atașament 4474Vezi atașament 4478Vezi atașament 4479Vezi atașament 4476Vezi atașament 4477


raman la mouse-ul meu cu bila, merge binisor ;) cand vrei sa mai faci cerculete imi zici care esti pe joc si o sa te invat sa numeri in milisecunde de la 1 la 999



Arata bine, baga-le aici :

https://curriculum.mobi/?locale=en&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=11861373536&utm_content=120995507171&utm_term=europass cv&gclid=CjwKCAiAxJSPBhAoEiwAeO_fP-aVIwF-DMUaoRD9QxYzgWkFz_I79BEeYGPvUHVhmY8PpM_aYDXZbBoCMVsQAvD_BwE



Dar sa fii sincer la defecte si sa mentionezi faptul ca nu ai putut ramane macar cu un sat pe contul tau, si ca pe fiecare lume trebuie sa pacalesti pe cineva sa te lase sa folosesti si tu mouse-ul ala cu bila, ca altfel nu ai cum sa te joci, ca nu stii sa cresti un cont.
 
Scor reacție
0
Eu chiar nu inteleg, una e sa vina cineva cu niste printuri si 20.atacuri in 4-5 ms sa zici ba e imposibil,.una e sa vii cu un print cu ceva normal ce poate chiar oricine sa faca asta.

Legat de urs, eu i am propus de la inceout sa joace cu mine pe cont , n a fost nevoie sa pacaleasca pe nimeni si nici nunstiu de ce te-ar **** grija. Pana acum Dk ia cate 1 2 sate pe organizat, iar Jderii de la 15 in sus, totusi e un razboi frumos pe harta si ambele triburi arata ca joaca la alt nivel fata de triburile normale. Pacat ca unii vorbiti doar din povestile altora, iar ca si o idee secundara, probabil orice alt trib juca vecin cu dk/jderii, era sters de pe harta pana acum.

Bafta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pai nu vreau sa cresc un cont, mie imi place sa intru cand sunt organizat de atac/aprare, pierd timpul cateva ore acolo si aia e ;) am castigat tot ce era de castigat pe jocul asta, mi-am facut damblaua pe 68 sa intru singurel, trib facut pe harta iar la final locu 1 la tot.... aia a fost ultima lume, de atunci ma distrez unde stiu ca se joaca si cam atat... iar de pacalit cred si eu ca te simti pacalit cand vine cinesa sa investeasca timp si bani la tine in cont :)))


joaca bre linistit, nu tot imi dati cu dumele astea ieftine zi de zi... merge si acum sa bag contul pe harta sa vezi ce usor se poate creste dar dupa apari cu alte scuze si este pierdere de vreme sa demonstrezi ceva unora ca tine ;) mai bun divino care creste barbare si dupa le pierde la samy ? juma de cont a donat, kakshi ala la fel, cotzanu la fel (de obicei se sinucidea si lasa contu, aici a venit cu "nu mai am timp", ai jucatori pe conturile sundance, diehard, care joaca coplayer asa cum joc si eu la watcher, si joaca coplayer lume de lume, de aia nu spui ca sunt incapabili sa creasca un cont ? ii vause, ii flafy, si cine stie cati mai joaca asa... vrei sa fiu ca Iuda ? care a intrat in dk si a primit resurse apoi doar sate moca ? ca botezatorul care o ajuns la 195 sate si in razboiul contra jderi sa aibe 4 sate luate si 5 pierdute ? ..... chiar nu stiu daca are rost sa iti mai dau exemple, dar asa imi place si asa vreau sa joc, nu imi place startul, nu am timp sa stau ziua pe cont, eu stau doar noaptea si trimit atacuri, apar daca ii cazul si stric ppurile la eventuri pentru ca traume am doar de la pacalene, dar m-am lasat si vad ca se baga eventuri in draci aici si nu ma pot abtine ca nah.... in rest ce mai vrei sa iti zic ?

iti dau si configuratia de la pc ?


CaseCORSAIR iCUE 4000X RGB Tempered Glass Mid-Tower ATX Case
Processor (CPU)Intel® Core™ i9 18 Core Processor i9-10980XE (3.0GHz) 24.75MB Cache
MotherboardASUS® ROG STRIX X299-E GAMING II: ATX, USB 3.2, SATA 6 GB/s, Wi-Fi AC - ARGB Ready
Memory (RAM)64GB Corsair VENGEANCE DDR4 3200MHz (4 x 16GB)
Graphics Card16GB AMD RADEON™ RX 6900 XT - HDMI, DP - DX® 12

MonitorASUS PG259QN 24.5" G-Sync ROG Swift
Monitor Cables1 x 2 METRE HDMI (M) to DVI (M)
Keyboard & MouseCorsair K100 RGB Mechanical Gaming Keyboard, CORSAIR OPX Switch
MouseASUS ROG Chakram Gaming Mouse
HeadsetsASUS ROG Delta S Gaming Headset
Mouse PadAsus ROG Sheath Gaming Mousepad


ce vrei sa mai iti spun ca sa nu tot va repetati zilnic cu aceleasi porcarii ? ma faci sa ma simt ca eminem la ultimul battle din filmul 8 miles acuma... doar ca diferenta dintre voi si "clarence" este ca ala a stiut unde ii este locul si inchis gura ;)
 

Chaos

member
Scor reacție
0
pai nu vreau sa cresc un cont, mie imi place sa intru cand sunt organizat de atac/aprare, pierd timpul cateva ore acolo si aia e ;) am castigat tot ce era de castigat pe jocul asta, mi-am facut damblaua pe 68 sa intru singurel, trib facut pe harta iar la final locu 1 la tot.... aia a fost ultima lume, de atunci ma distrez unde stiu ca se joaca si cam atat... iar de pacalit cred si eu ca te simti pacalit cand vine cinesa sa investeasca timp si bani la tine in cont :)))


joaca bre linistit, nu tot imi dati cu dumele astea ieftine zi de zi... merge si acum sa bag contul pe harta sa vezi ce usor se poate creste dar dupa apari cu alte scuze si este pierdere de vreme sa demonstrezi ceva unora ca tine ;) mai bun divino care creste barbare si dupa le pierde la samy ? juma de cont a donat, kakshi ala la fel, cotzanu la fel (de obicei se sinucidea si lasa contu, aici a venit cu "nu mai am timp", ai jucatori pe conturile sundance, diehard, care joaca coplayer asa cum joc si eu la watcher, si joaca coplayer lume de lume, de aia nu spui ca sunt incapabili sa creasca un cont ? ii vause, ii flafy, si cine stie cati mai joaca asa... vrei sa fiu ca Iuda ? care a intrat in dk si a primit resurse apoi doar sate moca ? ca botezatorul care o ajuns la 195 sate si in razboiul contra jderi sa aibe 4 sate luate si 5 pierdute ? ..... chiar nu stiu daca are rost sa iti mai dau exemple, dar asa imi place si asa vreau sa joc, nu imi place startul, nu am timp sa stau ziua pe cont, eu stau doar noaptea si trimit atacuri, apar daca ii cazul si stric ppurile la eventuri pentru ca traume am doar de la pacalene, dar m-am lasat si vad ca se baga eventuri in draci aici si nu ma pot abtine ca nah.... in rest ce mai vrei sa iti zic ?

iti dau si configuratia de la pc ?


CaseCORSAIR iCUE 4000X RGB Tempered Glass Mid-Tower ATX Case
Processor (CPU)Intel® Core™ i9 18 Core Processor i9-10980XE (3.0GHz) 24.75MB Cache
MotherboardASUS® ROG STRIX X299-E GAMING II: ATX, USB 3.2, SATA 6 GB/s, Wi-Fi AC - ARGB Ready
Memory (RAM)64GB Corsair VENGEANCE DDR4 3200MHz (4 x 16GB)
Graphics Card16GB AMD RADEON™ RX 6900 XT - HDMI, DP - DX® 12

MonitorASUS PG259QN 24.5" G-Sync ROG Swift
Monitor Cables1 x 2 METRE HDMI (M) to DVI (M)
Keyboard & MouseCorsair K100 RGB Mechanical Gaming Keyboard, CORSAIR OPX Switch
MouseASUS ROG Chakram Gaming Mouse
HeadsetsASUS ROG Delta S Gaming Headset
Mouse PadAsus ROG Sheath Gaming Mousepad


ce vrei sa mai iti spun ca sa nu tot va repetati zilnic cu aceleasi porcarii ? ma faci sa ma simt ca eminem la ultimul battle din filmul 8 miles acuma... doar ca diferenta dintre voi si "clarence" este ca ala a stiut unde ii este locul si inchis gura ;)


Uaaaaaaaaaaaaau:eek:
Pe următoarea lume vrei, te rog, sa fii coplayerul meu?

Hai, spor la joc și felicitari pentru organizat.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Numarul de paranteze e direct proportional cu numarul de neuroni. In mesaj par multi ce-i drept, dar conform cu ce ar trebui sa fie sunt infimi. In concluzie nu am destule cuvinte simple pentru a ma intelege tu.
raspunde ma la ce am zis, lasa cititul in stele ca nu merge aici
 
Scor reacție
0
271060339_4374204802684047_4380483674584262175_ng.jpg
 

Chaos

member
Scor reacție
0
raspunde ma la ce am zis, lasa cititul in stele ca nu merge aici


Cand o sa stii sa innumeri pana la 10 o sa ai dialog cu mine.



nici el nu stie :))) iti dai seama ce jucatori sunt acolo daca a venit cu asa ceva pe extern ...


Zici ca sunt 2 jucatori care posteaza sub nickname-ul mai celebru decat numerele de telefon din wc-urile publice.
O sa ma adresez celui care are discernamant pe semnatura.

Nu stiu de ce dracu te mai fofilezi in halul asta cand stii si tu ce se foloseste si cum se foloseste, mai ales ca te dai mare jucator.
Exemplele sunt fara numar, au fost printuri, or sa mai fie, au fost si penalizari, sigur or sa mai fie.

In mesajul anterior am postat inca o dovada cum se lanseaza, curatare intre nobili la 10 ms de primul nobil, apoi sprijin la 100 ms de ultimul atac, 2 din 2 din prima incercare. Sa zicem ca la mine a fost dexteritate, dar cum poti sa ti bagi coada intre picioare si sa faci si spectacol de nevinovat cand se ataca cum se ataca.
Am pus printul ala pentru ca de ani de zile, de pe l40, te tot plangi de cum se ataca in dk-dt.

Repet, scuteste-ma cu textele ca orcine face asa ceva, daca s-ar face asa ceva manual fara sa mai fie vorba de putin noroc sau ”unelte” nu ar mai avea rost jocul pentru ca ar fi prea predictibil.
 
Scor reacție
0
Cred ca daca da fiecare om din top 100 printuri cu browseru, niciunu nu e curat , hai sa lasam victimizarea. Acceptati corecția..sau faceti ca mine, ziceti ca ati jucat la pp si gata:)))))
 

Prietenas

member
Scor reacție
0
eu as scoate mls din joc total,au fost discutii nenumarate pe tema asta.In secunde daca dai tot te poti astepta la surprize da macar nu o sa fie discutii ca nu se vede mls.:)
 
Scor reacție
0
Acum o luna s-a facut tamtam mare si sau elimint unele scripturi care le foloseau mai toti , s-au dat si cateva banuri la jucatori care au continuat sa le foloseaca , observ ca jucatori din top tot folosesc jucari care sa-i ajute sa lanseze atacuri , o sa-i lase admini sa castige multe lumi pana ii baneaza ?

As vrea sa imi exprim mahnirea cate postarile lui urssmircea de ieri .
Poate fi coincidenta cand cineva nimereste 1 atac sau 2,3,10 in sutimi asemanatoare , dar ce a postat ieri urssmircea mi se pare ca acesta rade de toti ceilati care lanseaza dand atacuri de pe telefon sau broser normal :( .
 
Sus