Discutii libere L85 !

rekojehtotel

member
Scor reacție
0
Ce mouse ai ursule? Ai mouse cu puls:))?

Nu vad rostul tragerii la raspundere, atata timp cat sunt niste admini care pot sa verifice. Felicitări Jderii pentru joc, felicitări DK ca reusesc sa tina piept la un asa val de atacuri!

Spor la gioacă
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ace
Acum o luna s-a facut tamtam mare si sau elimint unele scripturi care le foloseau mai toti , s-au dat si cateva banuri la jucatori care au continuat sa le foloseaca , observ ca jucatori din top tot folosesc jucari care sa-i ajute sa lanseze atacuri , o sa-i lase admini sa castige multe lumi pana ii baneaza ?

As vrea sa imi exprim mahnirea cate postarile lui urssmircea de ieri .
Poate fi coincidenta cand cineva nimereste 1 atac sau 2,3,10 in sutimi asemanatoare , dar ce a postat ieri urssmircea mi se pare ca acesta rade de toti ceilati care lanseaza dand atacuri de pe telefon sau broser normal :( .



jucatorii care lanseaza de pe telefon nu sunt jucatori in primul rand.... telefonul este sa te anunte cand nu poti sta la pc ca esti atacat si sa faci chestii minore, nu lansari pentru organizat sau sa te aperi la organizate de pe telefon, daca asta ii o scuza mai bine te lasi sau joci pe lumi unde ai adversari care la randul lor joaca doar de pe telefon

browser normal foloseste toata lumea, nu exista browser anormal care sa mearga mai bine, chrome imi pare cel mai rapid pentru acest joc si eventual varianta de pe steam pentru cine a folosit sau foloseste



Ce mouse ai ursule? Ai mouse cu puls:))?


cine intreaba ? vechiul Darius fostul jucator revo sau actualul Darius suport prin dk ? :)))
 
Ultima editare:

Kutuzov

member
Scor reacție
0
CaseCORSAIR iCUE 4000X RGB Tempered Glass Mid-Tower ATX Case
Processor (CPU)Intel® Core™ i9 18 Core Processor i9-10980XE (3.0GHz) 24.75MB Cache
MotherboardASUS® ROG STRIX X299-E GAMING II: ATX, USB 3.2, SATA 6 GB/s, Wi-Fi AC - ARGB Ready
Memory (RAM)64GB Corsair VENGEANCE DDR4 3200MHz (4 x 16GB)
Graphics Card16GB AMD RADEON™ RX 6900 XT - HDMI, DP - DX® 12

MonitorASUS PG259QN 24.5" G-Sync ROG Swift
Monitor Cables1 x 2 METRE HDMI (M) to DVI (M)
Keyboard & MouseCorsair K100 RGB Mechanical Gaming Keyboard, CORSAIR OPX Switch
MouseASUS ROG Chakram Gaming Mouse
HeadsetsASUS ROG Delta S Gaming Headset
Mouse PadAsus ROG Sheath Gaming Mousepad

Hmmm,
1. Tu chiar ai configuratia aia cu un singur monitor de 1080p?
2. Tu chiar ti-ai luat acel cpu si nu l-ai vandut cand a aparut 5950x? Mai bine iti luati un cpu de la echipa rosie cu performanta superioara atat in gamng cand si ca workstation(parca a aparut cand o aparut si 3950x), dar cu o mie si ceva de lei mai ieftin si investeai diferenta intr-un monitor de macar 27'', minim 2k cu 200+hz ca oricum nu se vede diferenta dintre 240 si 360 (nu o spun eu, o spun jucatorii profesioniti de fps). Un G7 pentru joaca sau un G9 pentru munca ;) era mult mai bun. Eu am avut 9900k si l-am vandut a doua zi dupa ce a aparut 3950x...
3. DVI? wtf? Ala duce 1080p la 144hz...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu e doar unu :) sunt 3, iar pentru triburile și ce am eu nevoie este ok momentan... nici nu ma pricep la astea sincer sa fiu, data viitoare te caut sa îmi faci o lista de cumpărături cum trebuie
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
amuzant ca jocurile astea unde normal iti faci nervi, eu merg sa ma relaxez de cand joc cu tine pe cont ::))))))))))) noapte buna
 
Scor reacție
0
IMG-20220119-WA0101.jpg
 
Sus