Discutii libere L85 !

Acela e King

member
Scor reacție
0
Contul meu este banat pe forum , sunt jucatoru acela ce i-ai spus sa incepem sa ne certam pe extern ca asa este mai frumos, adu ti aminte, nu ma ascund ca nu am de ce, doar vreau sa vad daca esti atent cand vorbesti cu mine
 
Scor reacție
0
Contul meu este banat pe forum , sunt jucatoru acela ce i-ai spus sa incepem sa ne certam pe extern ca asa este mai frumos, adu ti aminte, nu ma ascund ca nu am de ce, doar vreau sa vad daca esti atent cand vorbesti cu mine
Sunteti prea multi cu care ma cert pe extern, am pierdut numaratoarea:)))....a ia stai ca stiu..esti profu..ala de spuneai ca faci si dregi pe speciala...ce s a intamplat acolo?.....tot ala de imi spuneai ca fac tripla? Cred ca te refereai la 82, SP25 si 85?
 

dormm

member
Scor reacție
0
Sunteti prea multi cu care ma cert pe extern, am pierdut numaratoarea:)))....a ia stai ca stiu..esti profu..ala de spuneai ca faci si dregi pe speciala...ce s a intamplat acolo?.....tot ala de imi spuneai ca fac tripla? Cred ca te refereai la 82, SP25 si 85?

daca sunt multi cu care te certi pe extern,nu ai ajuns la concluzia ca problema este la tine?:))))sau te-ai resemnat si stii si tu ca existi DEGEABA?:))))
 

BBmik

member
Scor reacție
0
Un singur comentariu.Ma uit cu tristete la asa zisul trib Avalon si componenta sa.Poate ca unele denumiri de triburi ar trebui retrase ( precum tricourile jucatorilor de top) cand cei care au asudat si dus triburile respective in varf au iesit de pe joc. Un Avalon fara Sorin, fara King Drakula, fara Adi Stoican fara ...fara ... fara...e doar un caraghioslac .

Frumoase vremuri de mult apuse :p
 
Scor reacție
0
la peste 200 cuceriri de ambele tabere, diferenta este de 350 puncte... O lume frumoasa, sa ne bucuram de ea.... :)

Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., .DK., RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, ShocK, FUTURE
Parte 2:
Triburi: WoC, WoC-A, WoC-B, WoC-C, WoC-D, WoC-E, Woc-F, WOC-G, WOC-H, Jder, Jderi, Jderi., Jderii

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
122
Tabăra 2: 110
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
396,870
Tabăra 2: 397,220
Diferență: 350

chart
 
Sus