Discutii libere L85 !

BladeDash

member
Scor reacție
0
Prea multa gargara cand pe joc nu ai fost in stare sa imi iei un sat...nici tu, nici hasul nici tesla...de watcher/ursu nu mai zic cu toate ca ei aveau vise sa ia cate 5 sate pe organizat :))
Destul de irelevant argumentul tau, asa putem spune si noi ca nu am pierdut sate in saptamanile 2-3 cand jucam cu sate de 3-4k vs sate de 9k. Doar sa nu iti sune telefonul sa pierzi sat inafara organizatelor la nivelul asta…in fine, marea majoritate a jucatorilor din jderii v-au respectat ca adversari si atat am avut de zis
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Felicitati tuturor celor care au jucat pe aceasta lume!
A fost o lume frumoasa, pacat ca cei din DK s-au victimizat si au dat stergere, ar fi fost si mai frumoasa sa se joace pana la capat.

Spor in toate!
 
Scor reacție
0
nu imi doresc sa castig lumea cu vreun trib , chiar ma sperie gandul ca voi continua , acest joc mananca timp si sincer mai bine as citi o carte. Este o experienta , probabil va trebui sa maresc termenul de intrare pe triburi la 7-9 ani:))
sa-mi spui si mie cand mai intri sa vin si eu ... lumea 125 ti se pare ok?
 

harixon

Game Suport
Scor reacție
1
Felicitari tuturor. A fost o lume care ne-a tinut in priza, o lume care ne-a oferit pe cat de multa satisfactie, pe atat de multi nervi.
O lume cu de toate.
Indiferent de rezultat si de acuzele dintr-o parte si alta, a fost o lume disputata, cu jucatori buni si foarte buni de ambele parti.
Eu m-am bucurat cu adevarat de joc pe aceasta lume!
 
Sus