Discutii libere L90

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Se pare ca cineva a acceptat provocarea ce i-a fost lansata...

Si nu, nu ma refer la LEUL ALBASTRU :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Acel moment cand lansezi o provocare dar fuga e mai sanatoasa :
@D1v1nn0 ai vrut sa intri sa ne arati ca joci, hai pe 90.
:)))
Poate o sa vin poate nu o sa vin ,vom vedea ;-)

Tinand cont ca te laudai pe aici ce mare player esti tu pe o harta 3vs1, nici nu ma astept sa nu intri de la egal la egal ;]

Tocmai de asta te-am si anuntat de pe acum, sa nu zici ca nu ai avut timp.

Arata-ne ce mare conducator si jucator esti, spala rusinea de pe 79
Ti-am mai zis ca de destept ce esti esti frumos. Eu la botez? Chiar depasesti orice prostie...

Dintre noi 2, eu nici nu mai tin minte cand am luat ban pentru asa ceva, botez e campion, tu pe aproape.

Accepta provocarea si lasa vrajeala. E o sansa buna sa iti speli rusinea de pe 79 si 85, macar botez saracul nu avea idee ce se intampla...tu doar ai crescut barbare si luat interne.

Ti-am mai zis ca mai bine taci sa nu dovedesti ca esti "frumos".


giphy.gif

.....
ddcd02678a153ae9629206e9e126a273.jpg

.....
dicsie 1.png

dicsie 2.png



standing-ovation-clap.gif
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Acel moment cand lansezi provocari pe skype, pe extern, pe joc, dar nu te prezinti la bataie.

Momentul cand fuga e mai sanatoasa. L90 ne-a dovedit ca un conducator, al unui trib consacrat, cu 7 victorii, fuge cu coada intre picioare dupa ce lanseaza o provocare.

Cum s-a zice, cineva n-a avut sange in instalatie...
 
Scor reacție
0
Salutare,am inteles ca a fost in concediu pe k54 ,dupa ce a reusit performanta sa aduca 2 academii roma langa el sa faca cu inca 2 triburi din zona alianta a si revenit din concediu dar din greseala a dat inceput nou.
Nu mai zic in start ca el a relocat 20 oameni in zona unde eram eu si el a ramas in umbra ,dar asa este cand esti mare jucator dar nu prea.
Oricare ar fi situatia mai departe eu am acceptat provocarea dar el nu a facut decat sa fuga "cu coada intre picioare".
image_2022_09_14T14_40_59_508Z-1.png
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Nasolica. :)) Asta-i greu de "sters" din istoric si memorie. In dispute PvP (player vs player) personale harta este sfanta, cuvintele isi au rostul doar la declararea intentiei/invitatiei initiale (din ce vad eu exista) si felicitarile sau caterinca de dupa (din ce vad eu si asta exista). Vin si eu cu aceasta parere proprie, nimic personal cu nimeni, concluzii trase doar din ce vad mai sus postat . Cred ca o introspectie gen "know my place" inainte de postari care ulterior se dovedesc absurde, nu ar strica nimanui din cand in cand .
De mult forumul extern nu mi-a mai starnit asa zambete copioase. Un fault clar, limpede, corespunzator
 
Sus