Discutii libere L90

Best boboo

member
Scor reacție
0
lasati asa,comentariile is de prisos acu! roma castiga,mai buna,mai organizata,bravo voua ! cum vrei sa castigi cand o gramada de conturi zboara in roma? mai unii zic '' cumparare de cont'',altii oameni ai Romei,cand ati dat pe senzo,ericson si nepotu ati luat peste 250 de sate,saracii nici n au mai intrat pe conturi! conturi inactive,se stia exact ce trupe sunt pe conturile alea...daca Ut dupa fuziune au asteptat ca Tsl sa bage cate 5-6 ferme pe satele lor si au vazut ca nu se poate ca nu suntem trib de margine fara activitate sa crestem doar barbare,poc...au lasat sitter si multumim! n ai cum sa joci asa...da din punctu meu de vedere s a gresit diplomatia de la bun inceput,n as fi facut niciodata alianta cu Reborn si nici cu Bw...lasa ti oamenii sa se extinda si sa joace,ca daca i inchizi pe harta,unu dupa altu se lasa!

da infine,un mic punct de vedere mi am zis si eu,felicitari inca odata,ati lovit bine!

PS: puteti sa va bagati si restu conturilor in Roma sa stim o treaba!
Mulțumim,
Dar ca o mica precizare,roma nu cumpăra conturi și nu are spioni
Cum se lauda ciulifer, ca el cumpăra și întra în mijlocul Romei
Spor pe viitor și sa băgați ultima academie în razboi
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Era frumos un 1 vs 1 Roma - TSL, dar deh, asa ajung toate triburile care se asociaza cu nomenclaturistii si acolitii MOTORULUI din Roma de pe 75. In rest, numa blabla-uri fara rost si cu multe multe layere de frustrari ascunse sub asa-zise actiuni de binefacere. TSL ar fi avut o sansa mult mai buna daca ar fi jucat singuri, nu sa-si pateze numele racoland toate nulitatile din k53.
Contul Mau pe 75 a fost full deff, crescator de barbare in spate spre margine. L-a adus darkrobben in granita cand a picat SCITII lui xeler0 si marinciu era deja trimis in plimbari.

Am vazut ce au jucat astia 2 pe 75, toata lumea stie ca locul 1 il iei pe cedari. Singura lui sansa la locul 1 au fost satele din Squad primite de la Vermele in ultima faza a jocului, pe relatiile lui hardy, atat si nimic altceva notabil.

Pe lumea asta, v-ati furat-o amandoi de la Roma cu varf si indesat. Iar pe 79 ati rezistat mai putin ca BBRO-ul lui Divino, o mana de oameni adunati adhoc.

E interesant sa auzi ca Roma e cum e, din perspectiva unuia care n-a vazut pagina de final de lume de pe vremea obiectelor la paladin ...
Bafta tuturor pe alte lumi.


Full deff, a? Pp-uri, a?
Pai de ce nu au bagat marii jucatori ai Romei pp-uri sa asigure victoria? De ce nu au pompat 60% din resurse spre universitate oamenii Romei ?
Hai lasa dumele si fanteziile voastre ca le ziceti astea la Scitii, nu mie sau altora care stim exact ce si cum s-a petrecut. Squad pe harta va bateau fara drept de apel. Squad a fost in urma ultimului nivel de universitate doar cu cateva ore. Contul mau trimitea in mod regulat spargeri pentru altii pe unde se cerea. Deff la fel peste tot unde s-a cerut si nu numai. Erau la un moment dat jucatori emblematici ai Romei care erau disperati ca nu pot tine satele in zona Scitilor ca se dau recuperari si ei nu au deff. Dar cine i-a aparat ? Mau a bagat ce trebuie si a asigurat satul sa mai doarma si ei linistiti. Nu ca ma laud, dar pe Scitii i-am spulberat dintr-un singur organizat pe 77. Poate ca Roma nu se putea compara cu echipa WoC de la acel moment. Rezultatele mele nu le poate contesta nimeni. Fara mine in WoC nu se intamplau multe. Si da, sunt singurul care a avut si am si acum ce trebuie astfel incat sa iau atitudine si sa pedepsesc jucatori indiferent de numele, statutul si nr de sate ce il au. Nu o mai bagati pe aia cu Alexerazvan ca nu mai tine. Omu' a fost pedepsit pentru ca a scos porumbei pe gura intr-o echipa unde eu eram conducator. Nu a luat realizarea cu tribul, a fost trimis in academie ca sa nu il internez. Am 5 de nr.1 internati pentru joc individual, noncombat, farmville, indisciplina. Revenind un pic, daca nu se faceau presiuni si mega spam in mesagerie pentru a pompa contul mau resurse catre universitate, darkrobeen al vostru si inca cativa bateau si acum taleri ca sa incerce sa ia loc 1. Va mai zic si pe aia cum ca daduse mesaje private la toate conturile Romei sa NU cedeze nimeni sate lui mau ca vrea el sa ia loc 1. Despre ce vorbim ?
Pai daca tradam, plecam in Squad cand a fost propunerea din partea lor, lumea era la ei, nu la voi. Dar am zis ca e rica la mijloc, ca mai sunt cativa baieti cu obraz in Roma, nu toti frustratii si lesinatii care nu au vazut lumina zilei de 2 luni.
Puteti comenta cat vreti si sa va dati cu parerea la fel. Lucrurile evidente, realitatea si ceea ce s-a intamplat lume de lume spun altceva, exact contrar la ceea ce expuneti voi pe aici de ochii lumii sa para Roma mega ultra echipa. Imi sustin ideea ca nu intrati in top 3 al echipelor de pe serverul nostru.
ro79 a picat aliatul. Normal ca nu se mai putea juca. Dar in mintea voastra credeti ca 10 insi pot tine 200 conturi in viata ca sa ce? Pai noi vrem sa vedem lumina zilei, nu ca voi :)
Stiu ca sunteti frustrati, stiu ca pe multi dintre voi v-am tuflit pe diverse lumi cu diverse chestii, dar va spun tuturor ca legat de joc, nimeni, absolut nimeni nu are ce sa imi reproseze. De la conducere la jucator simplu cum am fost in unele echipe. Fac totul si am facut intotdeauna pentru binele echipei. Imprimati-va asta in crbl inainte de a mai dialoga la adresa mea cu careva.
Bobo, nu vreau sa ma cert cu Matei din cauza ta sau cu altii din WoC care inca imi sunt prieteni buni si stiu ce si cum ai fost tu. Daca nu eram eu cu Matei, tu erai vesnica, etern, nelimitata interna pentru toti si toate triburile. Ai avut noroc cu Matei ca putea tine contul tau pe un ip. Ca altfel nu te mai cunostea nimeni niciodata si nu dadea nimeni 2 lei pe tine. Sunt jucatori in WoC care nu erau bagati in seama nici de rica si nici de Matei dar eu ii promovam si le dadeam incredere si le dadeam sanse de a evolua cu propriile conturi.
In incheiere, nu vreau sa par mega conducator sau vreun dictator cum e in mintea unora...am internat sute, poate mii de jucatori cu diverse motive. Rareori ma inselam. Aveti drept dovezi si martori toata conducerea woc cu care am jucat multe lumi si am fost carat in unele razboaie doar pentru anumiti jucatori. Iar eu mi-am facut datoria pentru ei inzecit, inmiit, facand ce trebuie pentru echipa la fel ca intotdeauna.
Nu mi-e dusman rica asa cum zic leprele, i-am apreciat multe calitati, dar el nu are ce aveam eu, eu nu aveam ce are el. Ne completam si era bine pentru echipa. La fel si cu Matei, sniper sau ceilalti din conducere. Patrykana nu, poate doar Petre, dar Sabin n-are o treaba. A fost la un pas sa fie si el interna in WoC pentru ca ii zbura gura la adresa mea fara sa aiba vreo acoperire.
Voi le stiti pe ale voastre, deplasate, care sunt plimbate de la unul la altul si se pierde tot pe drum si ajungeti cu o postare finala la adresa mea care e plina de minciuni, dezinformari si tampenii sustinute intre voi trepadusii. Eu le stiu pe ale mele, oamenii cu care am jucat intotdeauna stiu ce trebuie, nu e nevoie de altceva. Eu nu am fost umilit de nimeni asa cum spune DICKsie. Eu am jucat harta in toate ipostazele posibile. Cand e greu, fug toti. Cand sunt sute de atacuri raman doar cativa in jurul meu. Atunci eu pentru cine sa mai trag ? Sunt chestii normale ce s-au intamplat si se intampla. Iar voi guralivii le puneti pe toate in lumina in defavoarea mea. Ehh uite ca eu asa cu slaba mea activitate pe jocul asta acum in 2022 mai castig o lume. Am batut marea echipa green. Echipa verisorilor de pe aici care fac ce fac zi de zi...stie toata lumea asta. I-am ascuns...de la dsa la centorag gura bogata. Cu o echipa mixta, unde nu venea orice conducator sa puna osul la treaba, cu noobster, gabi si restul care ne-au ajutat la conducere in diferite perioade ale lumii...Voi ce castigati ? :)) Voi castigati lumi dinastea...talent :) Apropos...cati oameni Roma au jucat pentru green ? Sau WoC ? Sau jderii ? Au chemat pe oricine doar ca sa ne bata...pe noi care conduceam incepatori ce nu stiau sa lege 2 atacuri cu 1 deff in coada :)) Astia v-au batut...incepatorii. Cum sa mai numesti echipa top green cand te bate o astfel de echipa ? :))) A stiu...timpul domne, timpul...Am jucat din telefon cu voi 70% din timp. Din telefon ma :))) Cam asta e diferenta...ma tin bine, si eu si altii care nu prea mai avem timp de joc....
Continuati hate...aveti liber
 
Ultima editare:

Best boboo

member
Scor reacție
0

Full deff, a? Pp-uri, a?
Pai de ce nu au bagat marii jucatori ai Romei pp-uri sa asigure victoria? De ce nu au pompat 60% din resurse spre universitate oamenii Romei ?
Hai lasa dumele si fanteziile voastre ca le ziceti astea la Scitii, nu mie sau altora care stim exact ce si cum s-a petrecut. Squad pe harta va bateau fara drept de apel. Squad a fost in urma ultimului nivel de universitate doar cu cateva ore. Contul mau trimitea in mod regulat spargeri pentru altii pe unde se cerea. Deff la fel peste tot unde s-a cerut si nu numai. Erau la un moment dat jucatori emblematici ai Romei care erau disperati ca nu pot tine satele in zona Scitilor ca se dau recuperari si ei nu au deff. Dar cine i-a aparat ? Mau a bagat ce trebuie si a asigurat satul sa mai doarma si ei linistiti. Nu ca ma laud, dar pe Scitii i-am spulberat dintr-un singur organizat pe 77. Poate ca Roma nu se putea compara cu echipa WoC de la acel moment. Rezultatele mele nu le poate contesta nimeni. Fara mine in WoC nu se intamplau multe. Si da, sunt singurul care a avut si am si acum ce trebuie astfel incat sa iau atitudine si sa pedepsesc jucatori indiferent de numele, statutul si nr de sate ce il au. Nu o mai bagati pe aia cu Alexerazvan ca nu mai tine. Omu' a fost pedepsit pentru ca a scos porumbei pe gura intr-o echipa unde eu eram conducator. Nu a luat realizarea cu tribul, a fost trimis in academie ca sa nu il internez. Am 5 de nr.1 internati pentru joc individual, noncombat, farmville, indisciplina. Revenind un pic, daca nu se faceau presiuni si mega spam in mesagerie pentru a pompa contul mau resurse catre universitate, darkrobeen al vostru si inca cativa bateau si acum taleri ca sa incerce sa ia loc 1. Va mai zic si pe aia cum ca daduse mesaje private la toate conturile Romei sa NU cedeze nimeni sate lui mau ca vrea el sa ia loc 1. Despre ce vorbim ?
Pai daca tradam, plecam in Squad cand a fost propunerea din partea lor, lumea era la ei, nu la voi. Dar am zis ca e rica la mijloc, ca mai sunt cativa baieti cu obraz in Roma, nu toti frustratii si lesinatii care nu au vazut lumina zilei de 2 luni.
Puteti comenta cat vreti si sa va dati cu parerea la fel. Lucrurile evidente, realitatea si ceea ce s-a intamplat lume de lume spun altceva, exact contrar la ceea ce expuneti voi pe aici de ochii lumii sa para Roma mega ultra echipa. Imi sustin ideea ca nu intrati in top 3 al echipelor de pe serverul nostru.
ro79 a picat aliatul. Normal ca nu se mai putea juca. Dar in mintea voastra credeti ca 10 insi pot tine 200 conturi in viata ca sa ce? Pai noi vrem sa vedem lumina zilei, nu ca voi :)
Stiu ca sunteti frustrati, stiu ca pe multi dintre voi v-am tuflit pe diverse lumi cu diverse chestii, dar va spun tuturor ca legat de joc, nimeni, absolut nimeni nu are ce sa imi reproseze. De la conducere la jucator simplu cum am fost in unele echipe. Fac totul si am facut intotdeauna pentru binele echipei. Imprimati-va asta in crbl inainte de a mai dialoga la adresa mea cu careva.
Bobo, nu vreau sa ma cert cu Matei din cauza ta sau cu altii din WoC care inca imi sunt prieteni buni si stiu ce si cum ai fost tu. Daca nu eram eu cu Matei, tu erai vesnica, etern, nelimitata interna pentru toti si toate triburile. Ai avut noroc cu Matei ca putea tine contul tau pe un ip. Ca altfel nu te mai cunostea nimeni niciodata si nu dadea nimeni 2 lei pe tine. Sunt jucatori in WoC care nu erau bagati in seama nici de rica si nici de Matei dar eu ii promovam si le dadeam incredere si le dadeam sanse de a evolua cu propriile conturi.
In incheiere, nu vreau sa par mega conducator sau vreun dictator cum e in mintea unora...am internat sute, poate mii de jucatori cu diverse motive. Rareori ma inselam. Aveti drept dovezi si martori toata conducerea woc cu care am jucat multe lumi si am fost carat in unele razboaie doar pentru anumiti jucatori. Iar eu mi-am facut datoria pentru ei inzecit, inmiit, facand ce trebuie pentru echipa la fel ca intotdeauna.
Nu mi-e dusman rica asa cum zic leprele, i-am apreciat multe calitati, dar el nu are ce aveam eu, eu nu aveam ce are el. Ne completam si era bine pentru echipa. La fel si cu Matei, sniper sau ceilalti din conducere. Patrykana nu, poate doar Petre, dar Sabin n-are o treaba. A fost la un pas sa fie si el interna in WoC pentru ca ii zbura gura la adresa mea fara sa aiba vreo acoperire.
Voi le stiti pe ale voastre, deplasate, care sunt plimbate de la unul la altul si se pierde tot pe drum si ajungeti cu o postare finala la adresa mea care e plina de minciuni, dezinformari si tampenii sustinute intre voi trepadusii. Eu le stiu pe ale mele, oamenii cu care am jucat intotdeauna stiu ce trebuie, nu e nevoie de altceva. Eu nu am fost umilit de nimeni asa cum spune DICKsie. Eu am jucat harta in toate ipostazele posibile. Cand e greu, fug toti. Cand sunt sute de atacuri raman doar cativa in jurul meu. Atunci eu pentru cine sa mai trag ? Sunt chestii normale ce s-au intamplat si se intampla. Iar voi guralivii le puneti pe toate in lumina in defavoarea mea. Ehh uite ca eu asa cu slaba mea activitate pe jocul asta acum in 2022 mai castig o lume. Am batut marea echipa green. Echipa verisolor de pe aici care fac ce fac zi de zi...stie toata lumea asta. I-am ascuns...de la dsa la centorag gura bogata. Cu o echipa mixta, unde nu venea orice conducator sa puna osul la treaba, cu noobster, gabi si restul care ne-au ajutat la conducere in diferite perioade ale lumii...Voi ce castigati ? :)) Voi castigati lumi dinastea...talent :) Apropos...cati oameni Roma au jucat pentru green ? Sau WoC ? Sau jderii ? Au chemat pe oricine doar ca sa ne bata...pe noi care conduceam incepatori ce nu stiau sa lege 2 atacuri cu 1 deff in coada :)) Astia v-au batut...incepatorii. Cum sa mai numesti echipa top green cand te bate o astfel de echipa ? :))) A stiu...timpul domne, timpul...Am jucat din telefon cu voi 70% din timp. Din telefon ma :))) Cam asta e diferenta...ma tin bine, si eu si altii care nu prea mai avem timp de joc....
Continuati hate...aveti liber
Pai daca tradam, plecam in Squad cand a fost propunerea din partea lor, lumea era la ei, nu la voi. Dar am zis ca e rica la mijloc, ca mai sunt cativa baieti cu obraz in Roma, nu toti frustratii si lesinatii care nu au vazut lumina zilei de 2 luni.
tu ești obișnuit sa faci deastea:)),ți-au propus pentru ca te știu toți cât de plimbare esti

Tu nu baga alte nume in discuția noastră, vezi in ce echipe am jucat(pe tine nici ca interna nu te luau):))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
@Tom Hardy sa le povestești la argatii tai cum încercai sa îmi vinzi pe l73 conducerea shock,sau cum vindeai pe l77 realizările,sau câți bani ai luat sa ii tuflesti pe 81 contul lui bankrout
Dacă termini cu astea,mai avem combinații marca James,elite,tomy
 
Ultima editare:

MileyC

member
Scor reacție
0
Lumea 79 ! :)))) cum sa nu puteti scoate un trib de liga a patra ca BJJ.
BJJ- Pana la un moment dat, conducerea era rupta in doua, diplomatie 0 barat. Organizatori 0.
Un conducator care facea propaganda in propriul trib sa fuga cu oamenii pe 80 ca 79 era pierduta si un sfert din playeri care intrasera la pp-uri si apoi stateau pe conturi pe alte continente. Plus vreo cativa tradatori la numar.

N-ati vrut alianta...ca nu erau locuri destule.....in tribul castigator nu:))) apoi erati in genunchi tot pe la craciun ca daca va ajutam aveti o sansa dupa ce ne-ati calarit si amenintat luni de zile cu extinctia.
Uite ca BJJ a trimis oameni in tribul final.
P.S Hardy si gasca....si portile.iadului jucati ba corect si dati dovada de moralitate si integritate fata de proprii jucatori....ca sa se mai auda de bine macar din propriul trib de voi...sa realizati ceva apoi sa aveti pretentii sa fiti luati in serios de altii, si nu o lume...10.
 
Ultima editare:

- Ahmed -

member
Scor reacție
0

Toti sunteti eroi la final de razboi. Hai sa analizam putin cuceririle tale de la dusmani in perioada critica(primele 60 de zile) : 2 sate de 1k+

Darkrobben de exemplu, jucatorul cu care te comparii a luat in primele 60 de zile 10-15 sate de la inamici si a participat activ la coordonarea zonei de granite.

La inamici invinsi iar ai fost praf , locul I de pe lume nu a terminat in top 3 ca agresor nici ca aparator, ai fost depasit la agresor de jucatori ce aveau 1/3 din punctajul tau.

Nu ai tinut granita, nu ai luat sate in early, nu ai facut inamici invinsi, atunci la cei ai fost tu bun ? La farmville, singurul motiv pentru care ai apucat sa termini cu Roma este ca ai trimis resursele cerute la Universitate
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Da ma Ahmed, n-auzi ca "jucatori emblematici ai Romei care erau disperati ca nu pot tine satele in zona Scitilor ca se dau recuperari". Erau disperati baietii ma, i-au urcat Scitii pe garduri pe ai nostri :))) Au dat aia din scurt si i-a aparat mauu din margine de la 70 ore :oops:
 

Shurubel

member
Scor reacție
0

Full deff, a? Pp-uri, a?
Pai de ce nu au bagat marii jucatori ai Romei pp-uri sa asigure victoria? De ce nu au pompat 60% din resurse spre universitate oamenii Romei ?
Hai lasa dumele si fanteziile voastre ca le ziceti astea la Scitii, nu mie sau altora care stim exact ce si cum s-a petrecut. Squad pe harta va bateau fara drept de apel. Squad a fost in urma ultimului nivel de universitate doar cu cateva ore. Contul mau trimitea in mod regulat spargeri pentru altii pe unde se cerea. Deff la fel peste tot unde s-a cerut si nu numai. Erau la un moment dat jucatori emblematici ai Romei care erau disperati ca nu pot tine satele in zona Scitilor ca se dau recuperari si ei nu au deff. Dar cine i-a aparat ? Mau a bagat ce trebuie si a asigurat satul sa mai doarma si ei linistiti. Nu ca ma laud, dar pe Scitii i-am spulberat dintr-un singur organizat pe 77. Poate ca Roma nu se putea compara cu echipa WoC de la acel moment. Rezultatele mele nu le poate contesta nimeni. Fara mine in WoC nu se intamplau multe. Si da, sunt singurul care a avut si am si acum ce trebuie astfel incat sa iau atitudine si sa pedepsesc jucatori indiferent de numele, statutul si nr de sate ce il au. Nu o mai bagati pe aia cu Alexerazvan ca nu mai tine. Omu' a fost pedepsit pentru ca a scos porumbei pe gura intr-o echipa unde eu eram conducator. Nu a luat realizarea cu tribul, a fost trimis in academie ca sa nu il internez. Am 5 de nr.1 internati pentru joc individual, noncombat, farmville, indisciplina. Revenind un pic, daca nu se faceau presiuni si mega spam in mesagerie pentru a pompa contul mau resurse catre universitate, darkrobeen al vostru si inca cativa bateau si acum taleri ca sa incerce sa ia loc 1. Va mai zic si pe aia cum ca daduse mesaje private la toate conturile Romei sa NU cedeze nimeni sate lui mau ca vrea el sa ia loc 1. Despre ce vorbim ?
Pai daca tradam, plecam in Squad cand a fost propunerea din partea lor, lumea era la ei, nu la voi. Dar am zis ca e rica la mijloc, ca mai sunt cativa baieti cu obraz in Roma, nu toti frustratii si lesinatii care nu au vazut lumina zilei de 2 luni.
Puteti comenta cat vreti si sa va dati cu parerea la fel. Lucrurile evidente, realitatea si ceea ce s-a intamplat lume de lume spun altceva, exact contrar la ceea ce expuneti voi pe aici de ochii lumii sa para Roma mega ultra echipa. Imi sustin ideea ca nu intrati in top 3 al echipelor de pe serverul nostru.
ro79 a picat aliatul. Normal ca nu se mai putea juca. Dar in mintea voastra credeti ca 10 insi pot tine 200 conturi in viata ca sa ce? Pai noi vrem sa vedem lumina zilei, nu ca voi :)
Stiu ca sunteti frustrati, stiu ca pe multi dintre voi v-am tuflit pe diverse lumi cu diverse chestii, dar va spun tuturor ca legat de joc, nimeni, absolut nimeni nu are ce sa imi reproseze. De la conducere la jucator simplu cum am fost in unele echipe. Fac totul si am facut intotdeauna pentru binele echipei. Imprimati-va asta in crbl inainte de a mai dialoga la adresa mea cu careva.
Bobo, nu vreau sa ma cert cu Matei din cauza ta sau cu altii din WoC care inca imi sunt prieteni buni si stiu ce si cum ai fost tu. Daca nu eram eu cu Matei, tu erai vesnica, etern, nelimitata interna pentru toti si toate triburile. Ai avut noroc cu Matei ca putea tine contul tau pe un ip. Ca altfel nu te mai cunostea nimeni niciodata si nu dadea nimeni 2 lei pe tine. Sunt jucatori in WoC care nu erau bagati in seama nici de rica si nici de Matei dar eu ii promovam si le dadeam incredere si le dadeam sanse de a evolua cu propriile conturi.
In incheiere, nu vreau sa par mega conducator sau vreun dictator cum e in mintea unora...am internat sute, poate mii de jucatori cu diverse motive. Rareori ma inselam. Aveti drept dovezi si martori toata conducerea woc cu care am jucat multe lumi si am fost carat in unele razboaie doar pentru anumiti jucatori. Iar eu mi-am facut datoria pentru ei inzecit, inmiit, facand ce trebuie pentru echipa la fel ca intotdeauna.
Nu mi-e dusman rica asa cum zic leprele, i-am apreciat multe calitati, dar el nu are ce aveam eu, eu nu aveam ce are el. Ne completam si era bine pentru echipa. La fel si cu Matei, sniper sau ceilalti din conducere. Patrykana nu, poate doar Petre, dar Sabin n-are o treaba. A fost la un pas sa fie si el interna in WoC pentru ca ii zbura gura la adresa mea fara sa aiba vreo acoperire.
Voi le stiti pe ale voastre, deplasate, care sunt plimbate de la unul la altul si se pierde tot pe drum si ajungeti cu o postare finala la adresa mea care e plina de minciuni, dezinformari si tampenii sustinute intre voi trepadusii. Eu le stiu pe ale mele, oamenii cu care am jucat intotdeauna stiu ce trebuie, nu e nevoie de altceva. Eu nu am fost umilit de nimeni asa cum spune DICKsie. Eu am jucat harta in toate ipostazele posibile. Cand e greu, fug toti. Cand sunt sute de atacuri raman doar cativa in jurul meu. Atunci eu pentru cine sa mai trag ? Sunt chestii normale ce s-au intamplat si se intampla. Iar voi guralivii le puneti pe toate in lumina in defavoarea mea. Ehh uite ca eu asa cu slaba mea activitate pe jocul asta acum in 2022 mai castig o lume. Am batut marea echipa green. Echipa verisorilor de pe aici care fac ce fac zi de zi...stie toata lumea asta. I-am ascuns...de la dsa la centorag gura bogata. Cu o echipa mixta, unde nu venea orice conducator sa puna osul la treaba, cu noobster, gabi si restul care ne-au ajutat la conducere in diferite perioade ale lumii...Voi ce castigati ? :)) Voi castigati lumi dinastea...talent :) Apropos...cati oameni Roma au jucat pentru green ? Sau WoC ? Sau jderii ? Au chemat pe oricine doar ca sa ne bata...pe noi care conduceam incepatori ce nu stiau sa lege 2 atacuri cu 1 deff in coada :)) Astia v-au batut...incepatorii. Cum sa mai numesti echipa top green cand te bate o astfel de echipa ? :))) A stiu...timpul domne, timpul...Am jucat din telefon cu voi 70% din timp. Din telefon ma :))) Cam asta e diferenta...ma tin bine, si eu si altii care nu prea mai avem timp de joc....
Continuati hate...aveti liber
Dai in balari la maxim cu L75, faptu ca noi am jucat strategia castigatoare si nu ne-am dus ca berbecii cu capu inainte ca Squad nu inseamna ca ne-ar fi batut pe harta. Alte conditii de victorie, daca era dominanta nu am fi pompat atatea resurse in universitate, nu am fi tinut la curatare 80% din trupe. Nu ne prea deranja ca luau 3-4 sate pe zi de la noi atata timp cat castigam lumea. Vorbesti de strategii desii nu intelegi strategia castigatoare. La universitate nu ai ce ii face,daca ai 5 minute avans si nu ai GAP intre nivele e ca si castigata lumea. Nimeni nu contesta ca, contul Mau100 a avut o contributie la castigarea lumii, dar nu cat ai tu impresia. Era si normal sa se dea circulara pt trimiterea de resurse, fiind 90% din conditia de intrare in tribul final, aduci aminte oamenilor cum pot intra in tribul final. Daca esti curios iti spun eu cat % din resursele facute zilnic mergeau spre universitate, inca am excel-urile.

Lasati lumea 75 in pace. Au trecut 16 lumi de atunci, daca parerea ta e ca Roma nu e nici in top 3 triburi pe .ro e fix parerea ta, altii au alta parere, poate nici top 10, poate locu 1, fiecare cu parerea lui.

Sarbatori fericite la toata lumea.
 

Brook.

member
Scor reacție
0
@Tom Hardy sa le povestești la argatii tai cum încercai sa îmi vinzi pe l73 conducerea shock,sau cum vindeai pe l77 realizările,sau câți bani ai luat sa ii tuflesti pe 81 contul lui bankrout
Dacă termini cu astea,mai avem combinații marca James,elite,tomy
Esti paleta si la informatii si la vrajala , Tom tu cu paletele vorbesti? Lasa ca.i prindem pe harta la interese si vrajala sa vedem cum se prezinta atunci , nu ne bagati in aceias oala pe 90, nu a fost filmul nostru si nici strategia, am incercat doar sa ajutam acolo, nu am intrat pregatiti din niciun punct de vedere, noi eram la pp, stai ca va prindem acum, cum i.am prins si pe green pe 87, 1 data va zic lumea urmatoare vs mine va scot toate gogosile din voi.
Aaa si lasati conducerea sa vb va rog eu ei stiu mai bine tot din spatele cortinei ce care cum a fost,
Nu mai vb voi aiurea din auzite sau ce credeti, sa vina conducatorii adevarati aici sa isi spuna parerea sa vada toata lume ce le poate capul , eu cu voi nu am ce vb, maxim caterinca ca aia sunteti
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Esti paleta si la informatii si la vrajala , Tom tu cu paletele vorbesti? Lasa ca.i prindem pe harta la interese si vrajala sa vedem cum se prezinta atunci , nu ne bagati in aceias oala pe 90, nu a fost filmul nostru si nici strategia, am incercat doar sa ajutam acolo, nu am intrat pregatiti din niciun punct de vedere, noi eram la pp, stai ca va prindem acum, cum i.am prins si pe green pe 87, 1 data va zic lumea urmatoare vs mine va scot toate gogosile din voi.
Aaa si lasati conducerea sa vb va rog eu ei stiu mai bine tot din spatele cortinei ce care cum a fost,
Nu mai vb voi aiurea din auzite sau ce credeti, sa vina conducatorii adevarati aici sa isi spuna parerea sa vada toata lume ce le poate capul , eu cu voi nu am ce vb, maxim caterinca ca aia sunteti
Marș ma la coteț, iar cauți anturaj cu mine?
Tu ești o trompeta și asa o sa rămâi, tot o țineți cu lumea 87 de parca a jucat acolo toată toată lumea și au pierdut:)),am văzut ei aici cât sunteți de buni.
Nu te mai baza în seamă dacă vezi ca nu ți-am aruncat nici un os și lasă-l pe pe corectul tău șef sa răspundă nu te baga tu sa îl pupi repede în fund
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Bai eu nu am jucat triburile pana acum recent, de pe 76 incoa dar aveti gj ca se restrange jocul asta si va loviti uni de alti interese de interese si va calcati in picioare demnitatile si prieteniile, uitati de unde ati plecat si 1 buna nu mai spala 10 rele, da 1 rea muradareste tot in jurul vostru, halal caractere, nu taceti din gura nici cand luati bataie, dupa ce va pierdeti si va reveniti putin incepeti cu alta placa, auzi si tu vrajala voastra dc ati castigat 90.ul ca i.am ajutat noi pe tsl :))) adica fara un ajutor in plus aveau mai mari sanse :))), nu cumva faceti reclama la altceva? Ma bucura faptul ca sigur sunt juatori care citesc aici fara sa se afiseze si pot sa le arat cat va duce capul si cat de palete sunteti, trageti pe altii in jos sa va ridicati voi,, o sa dati de mine pe harta si da chiar daca voi pierde o sa recunosc ca am pierdut si nu o sa aduc in discutie ce cum de ce, felicitari pt 90!!!
Stiti dc ati castigat? Ca ati avut filmul vostru bv , in schimb tabara opusa sa trezit mult prea tarz, felicitari iar! Da cu vrajala cu Tom bagati.va mintile in cap ca va carat omul si va invatat multe, sau nu sunteti constienti cate triburi si lumi a condus omul, sau nu aveti habar ce e aia conducere si ce tr sa faci intro lume de conducere? Despre ce vb? Sunteti palete la vrajala si la joc daca nu intelegeti asta :*
 

kampfstier

member
Scor reacție
0


ro79 a picat aliatul. Normal ca nu se mai putea juca. Dar in mintea voastra credeti ca 10 insi pot tine 200 conturi in viata ca sa ce? Pai noi vrem sa vedem lumina zilei, nu ca voi :)

Am batut marea echipa green. Echipa verisorilor de pe aici care fac ce fac zi de zi...stie toata lumea asta.

Curios cand pierzi tu a picat aliatul
Din cate stiu si la green le-a picat aliatul. Ce sa faca sa tina atatea conturi pentru ce?

:D
Te contrazici singur.
Aceeasi situatie 2 feluri de a pune problema functie de ce parte esti.
Dar lasa ca tot serverul stie ca esti "cel mai bun" de pe aici
Nu fi suparat ca si cei "mai buni" pierd.

PS: Sarbatori fericite tuturor si sa va aduca Domnul multa sanatate ca restul vine de la sine (inclusiv sate pe triburi :D )
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
Tom hardy cica nu ia bomboanele in gura doar celor din Roma, mai nou si cei din TSL i le astern pe fata :D:D
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Curios cand pierzi tu a picat aliatul
Din cate stiu si la green le-a picat aliatul. Ce sa faca sa tina atatea conturi pentru ce?

:D
Te contrazici singur.
Aceeasi situatie 2 feluri de a pune problema functie de ce parte esti.
Dar lasa ca tot serverul stie ca esti "cel mai bun" de pe aici
Nu fi suparat ca si cei "mai buni" pierd.

PS: Sarbatori fericite tuturor si sa va aduca Domnul multa sanatate ca restul vine de la sine (inclusiv sate pe triburi :D )
Cand zice ca a picat aliatul nu inseamna ca a fost invins, da tr sa iti mai zic eu cand tu deja sti, inseamna ca tribul de pe locul 1 a picat s.au spart in 2 si au schimbat taberele harta! Da na dc sa iti zic eu tu sti oricum da o faci sa para altfel! De 87 nu am ce sa zic a picat si aliatul si greenul pe limba ta! Inghitei!
 
Sus