Discutii Libere L91 !

tillydilly

member
Scor reacție
0
Fie ca cea mai buna academie sa castige.

IMG-20221028-WA0015.jpg
IMG-20221028-WA0020(1).jpg
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Tillydilly, am terminat impartirea de tricouri cu autograf inclus catre fani. Ne pare rau ca nu ai apucat si tu.
Desi apreciem parerile tuturor sustinatorilor, ii indrumam pe toti cei care au lipsit de la eveniment sa nu devina hateri, sa se inarmeze cu rabdare ca vor mai fi eventuri de genul.
De asemenea am aprecia mult un e-mail catre Ilovetriburile.ro unde poti face o cerere de autograf personalizat, si, in functie de timpul disponibil al oricarui lider mai sus mentionat, il vei primi cu siguranta.
 

OMGOMG

member
Scor reacție
0
Venim cu una din seria comedie :)))
Nu era alinutzu ala corectul care se lauda ca nu amesteca lumile intre ele, etc? :)))

Grija mare "vedetele DK" ca nimicirea inamicului e obiectivul united :D
 

Atașamente

  • Hahahha.png
    Hahahha.png
    273 KB · Vizualizări: 476

Karidy

member
Scor reacție
0
Buna tuturor , cum se poate proceda sau unde se poate face o cerere ca K54 sa fie putin verificat? sunt jucatori ce folosesc boti ilegali in targ !
 

Barbutania

member
Scor reacție
0
Un admin, face cineva ceva legat de continentele K54 si K55?
Au intrat baietii cu botii de cumparat resurse la depozitul premium, si noi, jucatorii "normali" care vrem sa ne spargem ppurile, nu mai avem nicio sansa.

Nu e ca si cum este obvious, ca aia din top care au facut 3000 puncte in 24 ore, au facut'o pe cale naturala.

Si eu am ppuri gramada, si nu am ajuns la 3k, deoarece nu folosesc botul de auto-buy, ca cica e interzis.

Daca nu e interzis, va rog moderatorii/adminii sa spuneti, ca sa ii folosim si noi. Nu ii punem la 50-100 ms, ca baietii astia rai, ii punem la 300-400 ms, ca asa aibe o sansa si jucatorii fara boti.

Pentru cei ce zic ca nu sunt boti, am verificat requesturile de la site, iar la depozitul premium, se dau la interval de 50, 75 si 100 ms, comenzi de buy, fix suma cat a fost introdusa. Acest lucru este posibil doar cu boti.

In prima zi a fost ok, era bataie la depozit, si ne necajeam intre noi, care cum ce prindea.
Dar acum, nu mai prinde nimeni nimic. Am vorbit cu cateva triburi din K54 si K55, si nimeni nu a mai prins resurse la depozit de peste 24 ore, de cand au dat baietii "Start" la "joc".

S'au auzit si vorbe cum ca baietii respectivi "e prieteni la admini" si de aia li se permite sa faca botting. Este adevarat?

Vrem un log oficial cu toate tranzactiile de la targ, per jucatori, cu timpii de raspuns. Cand veti da acest log, se va vedea clar despre cine vorbesc.

Pana atunci, punem stop la PPuri, nu mai cumapram niciun pp, si eventual, renuntam detot la joc, noi, cei care platim pt pp, nu le imprumutam, ca altii.

Nu cred ca Johan de la Inno ar fi fericit sa auda ca in romania se fac manarii, ca se privilegiaza anumiti jucatori, in detrimentul celor ce baga bani fizic in joc.
Dar ce stiu eu.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Cum ai fost tu pe 85?:))
Pe 85, am intrat sa jucam după 1 luna de zile, toată lumea știe lucrul asta.
Chiar și in aceste condiții, am fost in top, mereu și sa fii sigur ca ne-am făcut treaba mai mult decât s-ar fi așteptat toți. Sa nu mai vorbim de tribul din care ai făcut parte, 5-6 organizate pe noi și tot noi eram pe plus, acest lucru denota ca sunteți slabi dar slabi rău.
Toată lumea știe in ce condiții s-a câștigat 85, iar făcând referire la discuția noastră din privat, încă stai c**ra, ca na, așa îți place.
In locul tău, ma ascundeam. Eu am curajul sa ies cu capul sus pentru ca niciodată n-am trădat și niciodată nu m-am pus ca*ra in fata nimănui, in schimb, tu … Hai, succes ca n-am timp …
 
Scor reacție
0
Toată lumea știe in ce condiții s-a câștigat 85.
A plouat pe Wembley?

Lasand la o parte scuzele cu 85, genul de actiuni din circulara de mai sus sunt minim “mizerabile”. Exista prea multa frustrare in jocul asta, sa bagi oameni la interne pe o lume doar pentru ca joaca impotriva ta pe o alta, sau sa bagi oameni la interne pe o lume pentru ca te au batut pe alta..partea amuzanta e ca cei ce au facut genu de actiuni pe 88 din frustrare c au pierdut 85 si erau in culmea fericirii, acum acuza asta pe 91 pentru L86:)))) ..Cum ar fi, Karma tot te loveste:))). Cateodata ar fi bine doar sa acceptam ca unele lumi le mai si pierdem si sa nu amestecam lumile intre ele..

Bafta la joc
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
A plouat pe Wembley?

Lasand la o parte scuzele cu 85, genul de actiuni din circulara de mai sus sunt minim “mizerabile”. Exista prea multa frustrare in jocul asta, sa bagi oameni la interne pe o lume doar pentru ca joaca impotriva ta pe o alta, sau sa bagi oameni la interne pe o lume pentru ca te au batut pe alta..partea amuzanta e ca cei ce au facut genu de actiuni pe 88 din frustrare c au pierdut 85 si erau in culmea fericirii, acum acuza asta pe 91 pentru L86:)))) ..Cum ar fi, Karma tot te loveste:))). Cateodata ar fi bine doar sa acceptam ca unele lumi le mai si pierdem si sa nu amestecam lumile intre ele..

Bafta la joc
Nu știu despre ce vorbești, nu am treaba cu United sau cu un alt trib care joaca pe 85, sunt la pp. I-am răspuns doar unei epave.

In ce condiții s-a câștigat 85? :))) Cu voi barbare, sau?

Galați, las-o așa :*
Nu intru cu tine in discuții de genul, i-am răspuns doar unei persoane care n-are dreptul sa comenteze despre alții.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Pe 85, am intrat sa jucam după 1 luna de zile, toată lumea știe lucrul asta.
Chiar și in aceste condiții, am fost in top, mereu și sa fii sigur ca ne-am făcut treaba mai mult decât s-ar fi așteptat toți. Sa nu mai vorbim de tribul din care ai făcut parte, 5-6 organizate pe noi și tot noi eram pe plus, acest lucru denota ca sunteți slabi dar slabi rău.
Toată lumea știe in ce condiții s-a câștigat 85, iar făcând referire la discuția noastră din privat, încă stai c**ra, ca na, așa îți place.
In locul tău, ma ascundeam. Eu am curajul sa ies cu capul sus pentru ca niciodată n-am trădat și niciodată nu m-am pus ca*ra in fata nimănui, in schimb, tu … Hai, succes ca n-am timp …
Hai la coteț ca vorbești aiurea iar
Pe cine am trădat prințesa?
Ca nu am mers cu voi am fost la interne pe 81
Păsărici frustrate
 
Sus