Discutii Libere L91 !

Scor reacție
0
1667325324013.png


1667325569773.png
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Ai simțit că e inferior budichele asta și ai zis sa scrii și tu un comentariu, este?

Mai adu vreo 15 învățăcei că acolo în RS sunteți multi și facem de o clasă. Ii avem ca profesori pe Hasul de organizare atac, Sensation organizare deff, Tesla USA pe comunicare și Samy vă va învăța cum se conduce un trib, Olandezu pe milisecunde iar eu va învăț cum sa jucați de pe telefon. Pentru mai multe detalii va aștept în privat.
 

Marky.

member
Scor reacție
0

Hai mai da-te jos din copac, c-o ia serveru razna. Ati uitat de L87 cand ati jucat/intrat in green si va tot laudati cu "jderii legacy" si v-au dat cu harta'n cap 2 triburi stranse de pe harta?
Chill cumetre ca nu sunteti cei mai zmei...sunt multi peste voi...

Seara buna!

PS: nu te obosi sa-mi raspunzi, ca nu ma intereseaza.

PPS: nu mai face greseala lui dicsie sa vorbesti in numele unui trib. Pe viitor vorbeste in numele tau!
:)))) Pe lângă că numele tău spune deja ce ești, mai și semnalizezi. Când o jucat Jderii pe 87? Asa coșmaruri ai cu noi de ne vezi peste tot? :))
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
:)))) Pe lângă că numele tău spune deja ce ești, mai și semnalizezi. Când o jucat Jderii pe 87? Asa coșmaruri ai cu noi de ne vezi peste tot? :))
Cand luati bataie nu sunteti voi. Voi doar castigati. N-ati fost voi pe conturile green, doar denumeau cei din green satele cu "jderii legacy".

Repet, nu mai vorbi in numele unui trib, ci doar in numele tau, ca altfel ajungi sa ti-o iei ca dicsie.

Seara faina!
 
Scor reacție
0
Ai simțit că e inferior budichele asta și ai zis sa scrii și tu un comentariu, este?

Mai adu vreo 15 învățăcei că acolo în RS sunteți multi și facem de o clasă. Ii avem ca profesori pe Hasul de organizare atac, Sensation organizare deff, Tesla USA pe comunicare și Samy vă va învăța cum se conduce un trib, Olandezu pe milisecunde iar eu va învăț cum sa jucați de pe telefon. Pentru mai multe detalii va aștept în privat.
Marky ce e cu tine, cand ai inceput sa delirezi asa, si cum zice si n00b, vorbeste in locul tau si nu mai aduce in discutie Jderii, esti doar un pion in tribul ala amice.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Cand luati bataie nu sunteti voi. Voi doar castigati. N-ati fost voi pe conturile green, doar denumeau cei din green satele cu "jderii legacy".

Repet, nu mai vorbi in numele unui trib, ci doar in numele tau, ca altfel ajungi sa ti-o iei ca dicsie.

Seara faina!
M-ai făcut curios sa văd cine a jucat pe 87 așa că mi-am întrebat dragii colegi. Au jucat 2 jucători din Jderii, dar asta nu înseamnă că o jucat Jderii. Cu asta am încheiat discuția.


Cu ocazia asta, mi-au mai spus câțiva colegi sa te salut prin acest mesaj, ți-au transmis multe salutări și că ești retardat iar din partea lui MsVasyka, și handicapat pe deasupra. Sper sa nu mă baneze adminii, eu doar am transmis mesajul lor pentru el.
 
Scor reacție
0
Hai mai da-te jos din copac, c-o ia serveru razna. Ati uitat de L87 cand ati jucat/intrat in green si va tot laudati cu "jderii legacy" si v-au dat cu harta'n cap 2 triburi stranse de pe harta?
Chill cumetre ca nu sunteti cei mai zmei...sunt multi peste voi...
Daca cativa jucatori isi pun numele la sate “jderii legacy” asta nu inseamna ca ai batut tribul Jderii.Unii oameni apreciaza unele triburi in care au jucat.

Eu zic sa lasi pe altii sa comenteze care chiar joaca, ultima data cand te am prins pe speciala 19 pe langa faptul ca te am batut intr o luna ai mai ramas si fara admin.

Felicitari DK|ST
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Daca cativa jucatori isi pun numele la sate “jderii legacy” asta nu inseamna ca ai batut tribul Jderii.Unii oameni apreciaza unele triburi in care au jucat.

Eu zic sa lasi pe altii sa comenteze care chiar joaca, ultima data cand te am prins pe speciala 19 pe langa faptul ca te am batut intr o luna ai mai ramas si fara admin.

Felicitari DK|ST
Bravo tie/voua ca m-ati batut/ati batut tribul din care faceam parte. Mare performanta daca doar cu atat va laudati :))

Pana acum se lauda dicsie ca nu mai sunt admin din cauza lui. Acum vad ca te lauzi si tu. Asta-i nivelul vostru: latrati mult, muscati putin.

Nu am spus niciodata ca am batut tribul Jderii, ci doar anumiti jucatori. Voi va dati zei si zmei pe aici....deduceti voi ce si cum.


Pe vasyka inca il doare L47 de plange si acum? Inseamna ca l-am batut bine :)) alt zmeu, pardon....jder.
 

MsVasyka

member
Scor reacție
0
Bravo tie/voua ca m-ati batut/ati batut tribul din care faceam parte. Mare performanta daca doar cu atat va laudati :))

Pana acum se lauda dicsie ca nu mai sunt admin din cauza lui. Acum vad ca te lauzi si tu. Asta-i nivelul vostru: latrati mult, muscati putin.

Nu am spus niciodata ca am batut tribul Jderii, ci doar anumiti jucatori. Voi va dati zei si zmei pe aici....deduceti voi ce si cum.


Pe vasyka inca il doare L47 de plange si acum? Inseamna ca l-am batut bine :)) alt zmeu, pardon....jder.
Ce treaba are 47 ???
pui de noob ce esti :D:D:D:D:D:D
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Ce treaba are 47 ???
pui de noob ce esti :D:D:D:D:D:D
Asa noob cum sunt, te-am batut pe L47. Altfel nu vad de ce m-ai "iubi" asa mult, ca prin alta parte n-am jucat cu tine. Sau poate esti si tu un fan de-al meu de ma urmaresti...


Hai ca latrati mult si degeaba. Aici este L91, facem spam offtopic :)
 
Scor reacție
0
Bravo tie/voua ca m-ati batut/ati batut tribul din care faceam parte. Mare performanta daca doar cu atat va laudati :))

Pana acum se lauda dicsie ca nu mai sunt admin din cauza lui. Acum vad ca te lauzi si tu. Asta-i nivelul vostru: latrati mult, muscati putin.

Nu am spus niciodata ca am batut tribul Jderii, ci doar anumiti jucatori. Voi va dati zei si zmei pe aici....deduceti voi ce si cum.
Nu am zis ca ai pierdut adminul din cauza mea/noastra, dar ma bucur ca de bataie nu ai uitat.
 

mariustuent

member
Scor reacție
0
Felicitari Triburile.ro pentru faptul ca jocul este atat de bine gandit incat o lume se termina dupa 5 zile. Felicitari TEAM MODERATOR PP TRIBURILE.RO
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Handicapat esti, am amintiri frumoase dupa 47 dar de tine nu-mi aduc aminte, un nimeni...
Nu prea ai cum sa iti aduci aminte, esti primu care a fugit cu coada intre picioare cand v-am dat razboi. Restu e can can, istoria se gasesti in statistici si in realizari :)))
 

stou

member
Scor reacție
0
Buna seara !!!
Tin sa fac cateva precizari
Am respectat si apreciat triburile ce au intrat pe 91 stiind ca o sa intram si noi !
Apreciez fair play-ul lui Alinutzu si ii doresc toate cele bune pe viitor cu toate ca la fel cum iam raspuns si lui mi se pare cam prematura decizia pentru ca cred ca ceva solutii totusi se puteau gasi inclusiv un inceput nou pe alt k dar este o alta poveste si fiecare are dreptul sa ia ce decizie considera ca este mai buna pentru echipa lui !
Suport,treci la crescut sate :))
Da nice ce sa zic :))))

Cum ai fost tu pe 85?:))
da nice si asta unul din jucatorii de top de pe 85 ce sa zic
In ce condiții s-a câștigat 85? :))) Cu voi barbare, sau?

Galați, las-o așa :*
nice si asta nu e arogantza deloc :)))
A plouat pe Wembley?

Lasand la o parte scuzele cu 85, genul de actiuni din circulara de mai sus sunt minim “mizerabile”. Exista prea multa frustrare in jocul asta, sa bagi oameni la interne pe o lume doar pentru ca joaca impotriva ta pe o alta, sau sa bagi oameni la interne pe o lume pentru ca te au batut pe alta..partea amuzanta e ca cei ce au facut genu de actiuni pe 88 din frustrare c au pierdut 85 si erau in culmea fericirii, acum acuza asta pe 91 pentru L86:)))) ..Cum ar fi, Karma tot te loveste:))). Cateodata ar fi bine doar sa acceptam ca unele lumi le mai si pierdem si sa nu amestecam lumile intre ele..

Bafta la joc
ok din nou 85 nice si asta
Vezi ca vorbesti mult prost si fara rost !!!! nu intru in polemica esti liber la mancat cat doreste inimioara ta !
1.tu te-ai baga aiurea în seama
2.esti un crescător de sate

Baga tare
Sa demolezi si tu satul sa nu intri in aceeasi categorie cu Centaury Doamne fereste :(
Corect, că Jderii deja sunt trecuți la statutul de zei.
Corect boss dar a zis altcineva ceva ????
Dacă intram cu numele noastre nu mai aveam cu cine sa jucam, ați fi dat ștergere direct. Si-asa ne-am saturat sa va tot batem, acum va batem și cu alte nume, așa la caterinca
cine isi dadea stergere Marky daca va vedea pe harta ca nu am inteles ? sau cine anume a fugit de voi ca nu prea inteleg postul asta ?
Vezi ca ai mai facut tu sau cine a fost creatorul acelui filmulet la final de 85 cu arogantza noastra si ca nu vi se dadea nici o sansa dar sper ca pe viitor sa introduci macar citate din jucatori care chiar joaca cu noi(si e cat de cat semnificativ) nu oricine luat la intamplare

Daca cativa jucatori isi pun numele la sate “jderii legacy” asta nu inseamna ca ai batut tribul Jderii.Unii oameni apreciaza unele triburi in care au jucat.

Eu zic sa lasi pe altii sa comenteze care chiar joaca, ultima data cand te am prins pe speciala 19 pe langa faptul ca te am batut intr o luna ai mai ramas si fara admin.

Felicitari DK|ST
Ms hohland :)))) apreciez !



Care e treaba cu 85 ?ca din ce vad se sufera mai mult acolo unde nu ar trebui sa se sufere :))) E ok observ ca inca sunt oameni care traiesc din acea amintire si au nevoie inca de laurii acelei lumi .
FELICITARI CASTIGATORILOR DE PE 85 . O sa postez pe fiecare lume noua pe forum aceste felicitari sa nu se simnta lezati!
Noi muritori de rand ne chinuim cum putem si noi pe acest joc sa mai treaca timpul !
In rest doresc o seara cat mai placuta tuturor !!!!
 

Marky.

member
Scor reacție
0
cine isi dadea stergere Marky daca va vedea pe harta ca nu am inteles ? sau cine anume a fugit de voi ca nu prea inteleg postul asta ?
Vezi ca ai mai facut tu sau cine a fost creatorul acelui filmulet la final de 85 cu arogantza noastra si ca nu vi se dadea nici o sansa dar sper ca pe viitor sa introduci macar citate din jucatori care chiar joaca cu noi(si e cat de cat semnificativ) nu oricine luat la intamplare
Salut. Nu mă refeream la DK când am spus asta, ne-am bătut pe doua lumi, am câștigat dar am spus în mai multe rânduri că ați fost niște adversari pe măsură. Sunt aici niste oameni care activează în liga a 5-a si comentează aiurea, despre ei vorbeam mai sus.

Felicitări pentru 91.
 
Sus