Discutii Libere L93

Scor reacție
0
Decât așa câștig, mai bine lipsa.
Marea strategie :))))))))) PENIBIIIIIL răducule, penibil.
Mai vorbim si de domnul cârnăcior care cerea bani sa vândă informații de la voi sau…?

Eu as tacea in gura in locul tau. Poate te pun la punct si aliatii tai din mnt sa nu pice victime colaterale in situatia asta in care cineva care nu are nicio relevanta pe harta vorbeste lucruri de care habar nu are.......Eu zic sa iti vezi de lungul nasului si sa te rezumi la intepaturi ieftine, ramai te rog la fel de irelevanta pe externul asta cum esti si pe joc.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu voi pe externul asta, deja v-am acordat prea multa atentie
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu as tacea in gura in locul tau. Poate te pun la punct si aliatii tai din mnt sa nu pice victime colaterale in situatia asta in care cineva care nu are nicio relevanta pe harta vorbeste lucruri de care habar nu are.......Eu zic sa iti vezi de lungul nasului si sa te rezumi la intepaturi ieftine, ramai te rog la fel de irelevanta pe externul asta cum esti si pe joc.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu voi pe externul asta, deja v-am acordat prea multa atentie
Doamna Sosoaca , sunteti ok ? pe twstats apare ca ati fi pierdut niste sate si v-ati reprofilat doar pe crescut barbare . Aveti cumva planuri de 94 ? :rolleyes:
 

CristinaMar

member
Scor reacție
0
Eu as tacea in gura in locul tau. Poate te pun la punct si aliatii tai din mnt sa nu pice victime colaterale in situatia asta in care cineva care nu are nicio relevanta pe harta vorbeste lucruri de care habar nu are.......Eu zic sa iti vezi de lungul nasului si sa te rezumi la intepaturi ieftine, ramai te rog la fel de irelevanta pe externul asta cum esti si pe joc.

Si cu asta am incheiat orice discutie cu voi pe externul asta, deja v-am acordat prea multa atentie
Lăsați-ne sa trăim, asta-i tot ce ne dorim!
 
Scor reacție
0
Expunerea realitatii..cei cu lezari de orgolii nu ma straduiti sa scrieti ci doar daca sunteti realisti si tratati jocul ca atare!

Scitii de ce nu racoleaza ceva triburi..nu ca nu si-ar fi recrutat tot continentul din timp..dar si cu racolati nu reprezinta nici ajutor si nici sprijin pentru cineva!

Iar Razboi daca a reusit sa racoleze niste jucatori nu va opreste nimeni sa nu recunoasteti ca ati facut acelasi lucru cu FIIND!

Ma doare in ..de scitii..razboi..si alte nume..pe acest joc eu respect doar jucatorii indiferent unde or juca pe vreo lume!

Dar ipocrizia asta dusa intr-o extrema denaturata de a te da dupa piersic si a arata cu dejitul spre altii e penibila! HARTA VORBESTE! Valoarea voastra de jucatori..dovediti-o! Au mai fost lumi cand au amenintat in sus si in jos si cand am ajuns langa ei m-au blocat ..

Concluzia este ca ar trebui sa ne respectam pe harta in primul rand ca oameni si apoi ca jucatori daca vrem sa simtim bucuria jocului cu adevarat!

PS: Bajetii de dupa cortina care va doara in pix de ce zice Vandam, dupa event innod doua prajini si sigur va ajung la nas si dupa aia o rup si va bat la poponet cu ea!
 

Katanec

member
Scor reacție
0
Bună seara tuturor! Imi cer scuze ca ma bag ca tanga-n fund dar... Învățați să fiți oameni. Indiferent ca ești dușman sau aliat o lume nouă e un început nou. Daca aduci la suprafață cacatul vechi va pute mereu!

Baftă tuturor , cel mai pervers , pardon mai bun , să câștige !
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
5 days later

hDJVaun.png
 

EdixKrT

member
Scor reacție
0
Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor.
De pe prima lume pana acum,cu întreruperi evident,nu am vazut in viata mea astfel de mizerie de lume plina de ordinari si de caractere infecte.
Am reînceput jocul cu VIKING pe L90 si surprinzător ne-am descurcat mai bine decat as fi crezut.Asta înseamnă ca am gasit niste oameni faini si cat de cat apti pt un joc de genul triburile.Chiar daca mai au de învățat,tot sunt mai buni decat majoritatea de pe aici.Faceti atata gargara si faceti degeaba caci punctele si realizările unora de pe aici sunt facute pe mârșăvie si nesimțire.
Mai are ElSclavito sa dea mesaje barbarelor sa intre si ele in trib!
Asta datorita faptului ca domnul xeler,de care nu am auzit până acum ,a propus o alianta in care nu s a luat in considerare caracterul de groapa de gunoi al celor din MaybeNextTime care va promit ca doar Maybe Next Time vor juca de acum incolo si faptul ca au îngrădit un trib de care le era frica,atat Mnt ului sau Trash ului cat si marilor Scitii care de fapt nu sunt Scitii,doar niste replici ieftine!
Pentru toti tradatorii cat si pentru toti infectii care se cred cineva dar dau mesaje de recrutat barbarelor si liniilor dintre k uri,va spun doar atat,sa inceapa vanatoarea:)
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor.
De pe prima lume pana acum,cu întreruperi evident,nu am vazut in viata mea astfel de mizerie de lume plina de ordinari si de caractere infecte.
Am reînceput jocul cu VIKING pe L90 si surprinzător ne-am descurcat mai bine decat as fi crezut.Asta înseamnă ca am gasit niste oameni faini si cat de cat apti pt un joc de genul triburile.Chiar daca mai au de învățat,tot sunt mai buni decat majoritatea de pe aici.Faceti atata gargara si faceti degeaba caci punctele si realizările unora de pe aici sunt facute pe mârșăvie si nesimțire.
Mai are ElSclavito sa dea mesaje barbarelor sa intre si ele in trib!
Asta datorita faptului ca domnul xeler,de care nu am auzit până acum ,a propus o alianta in care nu s a luat in considerare caracterul de groapa de gunoi al celor din MaybeNextTime care va promit ca doar Maybe Next Time vor juca de acum incolo si faptul ca au îngrădit un trib de care le era frica,atat Mnt ului sau Trash ului cat si marilor Scitii care de fapt nu sunt Scitii,doar niste replici ieftine!
Pentru toti tradatorii cat si pentru toti infectii care se cred cineva dar dau mesaje de recrutat barbarelor si liniilor dintre k uri,va spun doar atat,sa inceapa vanatoarea:)

:oops:o_Oam pus contu pe delete, please don't hunt me...
 
Scor reacție
0
Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor.
De pe prima lume pana acum,cu întreruperi evident,nu am vazut in viata mea astfel de mizerie de lume plina de ordinari si de caractere infecte.
Am reînceput jocul cu VIKING pe L90 si surprinzător ne-am descurcat mai bine decat as fi crezut.Asta înseamnă ca am gasit niste oameni faini si cat de cat apti pt un joc de genul triburile.Chiar daca mai au de învățat,tot sunt mai buni decat majoritatea de pe aici.Faceti atata gargara si faceti degeaba caci punctele si realizările unora de pe aici sunt facute pe mârșăvie si nesimțire.
Mai are ElSclavito sa dea mesaje barbarelor sa intre si ele in trib!
Asta datorita faptului ca domnul xeler,de care nu am auzit până acum ,a propus o alianta in care nu s a luat in considerare caracterul de groapa de gunoi al celor din MaybeNextTime care va promit ca doar Maybe Next Time vor juca de acum incolo si faptul ca au îngrădit un trib de care le era frica,atat Mnt ului sau Trash ului cat si marilor Scitii care de fapt nu sunt Scitii,doar niste replici ieftine!
Pentru toti tradatorii cat si pentru toti infectii care se cred cineva dar dau mesaje de recrutat barbarelor si liniilor dintre k uri,va spun doar atat,sa inceapa vanatoarea:)
astia "the `paici" .. ne cunoastem de ne luam asa toti de-a valma ?
de bun ce esti ai luat ban..
si de pe prima lume pana pe L90 is ±20 ani si cativa nepoti! Nu poti reveni cu pretentii de a castiga o lume fara o echipa cu cel putin 90% oameni de incredere sa ca nu fi frustrat!

Din totdeauna lumile s-au castigat cu oameni si cu sate. Ca dau unii sau altii mesaje e una insa sa plece jucatorul de la tine sau sa-si vanda contul e marea problema! Si ghinionul tau ca incepi cu un tribulet si sa te increzi intr-o satra de adunatura unde multi is lipsiti de etica jocului, apoi sa ai vise aspirante contra unor triburi de top!



PS: Daca tot vei incepe pe o noua lume nu uita, cand incepi sa te dezvolti pe continentul unui trib nu cauti relatii de alianta pe alt continent cauta sa te intelegi bine cu acel trib daca nu-l poti contropi..e logic! Ceilalti te vor folosi pana la ultimul sat!
 

warhopegod

member
Scor reacție
0

Bankaikaton

member​

Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor


Fara sa cunosc situatia hartii, pot insa spune cu certitudine ca daca intreg mesajul este la fel ca si inceputul sau, esti cu siguranta un mic mincinos care cauta sa se victimizeze. :))
Eu am recuperat contul dupa destul de multi ani de total inactivitate. Da, nu-mi apar la profil trofee si pe twstats tre sa cauti manual si punctual pe lumi vechi. Dar in rest, uite-ma aici. Doar adresa de e-mail cu care am creat contul mi-a trebuit. Si cum nu sunt genul cu multi cont, evident ca o am si totul a fost ok.
Hai sa avem totusi macar o urma de asumare pentru propriile incapacitati inainte de a incerca lipsiti de eleganta sa fabulam pe la alte adrese.
 

EdixKrT

member
Scor reacție
0

Bankaikaton

member​

Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor


Fara sa cunosc situatia hartii, pot insa spune cu certitudine ca daca intreg mesajul este la fel ca si inceputul sau, esti cu siguranta un mic mincinos care cauta sa se victimizeze. :))
Eu am recuperat contul dupa destul de multi ani de total inactivitate. Da, nu-mi apar la profil trofee si pe twstats tre sa cauti manual si punctual pe lumi vechi. Dar in rest, uite-ma aici. Doar adresa de e-mail cu care am creat contul mi-a trebuit. Si cum nu sunt genul cu multi cont, evident ca o am si totul a fost ok.
Hai sa avem totusi macar o urma de asumare pentru propriile incapacitati inainte de a incerca lipsiti de eleganta sa fabulam pe la alte adrese.
Contul nu poate fi recuperat datorita faptului ca nu mai am acces la mail-ul contului(a fost sters nefiind folosit).
Alte metode de confirmare a identitatii nu se accepta asa ca hai sa gandim un pic inainte de a vorbi.
Nu m-am victimizat cu nimic daca tu asta ai inteles exista o vorba: Pot sa iti explic dar nu pot sa si inteleg pentru tine!
 
Sus