Discutii Libere L93

Radu1307

member
Scor reacție
0
mDal9K0.png

lFcDOBE.gif

8FeNFQQ.gif
 
Ultima editare:

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
ESET mai 28, 12:01
scuza-ma ca te intreb dar ce rost are sa mai incerci, sa pierzi timp, etc?

BOOGHY1973 mai 28, 12:04
ești penibil, ai nspe mii de sate și vrei pomana

ESET mai 28, 12:05
dar nu este vorba de pomana dar te vad ca incerci si nu inteleg de ce, chiar tu ai spus ca am snpe mii de sate, ma rog, imposibil de inteles.

BOOGHY1973 mai 28, 12:08
E greu sa iei sate de la inamici, mai si riposteaza?
Când innobilezi barbare tot asa dai mesaj?

ESET mai 28, 12:09
vad ca esti pe langa subiect, o zi buna sau ma rog.

Jucatorul de pe primul loc, spaima barbarelor , la primul full pierdut ma abordeaza cu milogeala, dupa care ma blocheaza :)
Isi mai pune si colegii sa-mi dea cereri de prietenie ca sa vada cand sunt on.

30d2cccf2325f53e6e160508ce0db7c0.png

https://gyazo.com/30d2cccf2325f53e6e160508ce0db7c0
 
Ultima editare:

ESET

member
Scor reacție
0
Chiar crezi ca ma intereseaza daca esti tu on sau nu? Vezi ca minti, cererea aia putea sa fie acolo de la inceput sau de acum 30 de zile, iti dai prea multa importanta. Te-am abordat ca sa ti spun sa nu iti mai pierzi timpul ca sa ridici ziduri si ce mai faceti voi astia cu gandirea asta iar apoi te-am blocat cand am vazut ca incepi sa o iei la pas intr o directie in care nu intentionam sa aduc discutia. Mentalitatea tipica de roman, de ura, de ciuda. Puteai sa raspunzi frumos si sa spui ca nu este treaba mea sau ca lupti pana la capat ca asa te-ai invatat sau orice alta chestie ca ai imaginatie din cate vad, sper ca 1973 nu reprezinta anul de nastere.
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Chiar crezi ca ma intereseaza daca esti tu on sau nu? Vezi ca minti, cererea aia putea sa fie acolo de la inceput sau de acum 30 de zile, iti dai prea multa importanta. Te-am abordat ca sa ti spun sa nu iti mai pierzi timpul ca sa ridici ziduri si ce mai faceti voi astia cu gandirea asta iar apoi te-am blocat cand am vazut ca incepi sa o iei la pas intr o directie in care nu intentionam sa aduc discutia. Mentalitatea tipica de roman, de ura, de ciuda. Puteai sa raspunzi frumos si sa spui ca nu este treaba mea sau ca lupti pana la capat ca asa te-ai invatat sau orice alta chestie ca ai imaginatie din cate vad, sper ca 1973 nu reprezinta anul de nastere.

In primul rand trebuia sa-ti vezi de joc si sa ataci, nu sa te milogesti, nu e treaba ta daca pierd timpul sau nu. "Noi astia" avem oricum treburi mai importante de facut decat un frustrat care se bate cu barbarele si se milogeste pentru niste pixeli. Nu te-am rugat eu sa ma abordezi, sau sa deschizi discutia, asa ca ma doare fix , nici macar acolo unde doreai sa duci tu discutia.
In al doilea rand cererea de prietenie a fost fix atunci , nu acum 30 zile, esti si mincinos, nu numai milog.
In al treilea rand, singurul care a pierdut timpul ai fost tu , sau ceilalti 2 coplayeri care au stat pana la 4 dimineata sa trimita 10 atacuri la secunda, pe un sat de 3 k cu minele la 0 si fara trupe, in timp ce eu am dormit neintors.
Mi-am batut joc de tine cu 5 sate amarate si inca imi mai bat pana le inobilezi si pe celelalte 4 si le cresti ca pe restul barbarelor.
 

Patratul

member
Scor reacție
0
Hai roaga-ma frumos sa-ti mai las un sat ca sa nu mai stai toata noaptea sa lanseti atacuri la secunda pe un sat de 900 puncte dupa ce l-ai spionat si ai vazut ca nu are trupe :)) Cine e penibilul?

1bd8ed0feeedd154ea3255155bd909c7.png

https://gyazo.com/1bd8ed0feeedd154ea3255155bd909c7
Ma mir cum ai ajuns pe primul loc si nu te-au innobilat barbarele pana acum.

Tu ai niste probleme grave, recomand un control si poate o pauza de la calculator/internet.
 

Radu1307

member
Scor reacție
0

BOOGHY1973​

Inamici învinşi:421.674 (245.)


Patratul​

Inamici învinşi:1.177.984 (101.)


Cine e supozitorul aici?
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0

BOOGHY1973​

Inamici învinşi:421.674 (245.)


Patratul​

Inamici învinşi:1.177.984 (101.)


Cine e supozitorul aici?

Ce subliniezi tu este corect doar cand vorbim de lucruri comparabile, dar te-ai uitat si la numarul de sate? E usor sa faci inamici invinsi cand ai o intreaga alianta in spate, mai greu cand esti singur si joci la PP-uri sau nu te intereseaza lumea respectiva
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Ai fost 3 luni de zile în PNA liniștit nu te-a întrebat nimeni de sanatate. Mai aberezi mult?
 

Patratul

member
Scor reacție
0
Ce subliniezi tu este corect doar cand vorbim de lucruri comparabile, dar te-ai uitat si la numarul de sate? E usor sa faci inamici invinsi cand ai o intreaga alianta in spate, mai greu cand esti singur si joci la PP-uri sau nu te intereseaza lumea respectiva
Inca o data arati cat de mult te duce capul. Faptul ca iti pierzi timpul cu frustari de genul din cauza unui joc arata inca o data si incompetanta statului roman care nu reuseste sa platesca la termen ajutoarele sociale, fapt care aduce oameni ca tine la frustrari si denota efectiv cat de mult de duce capul, ca de IQ nu vorbim, nu sari pragul de 0 ca sa il atingi. :)

In caz ca nu intelegi unele cuvinte, gasesti aici explicatie - https://www.dex.ro/
 
Sus