Discutii libere lumea 22

DeletedUser39591

Ha Ha Ha
Cauti deja scuze ca toti ... (ma abtin ;)
P.s pe Moandor...pe playerpro sau pe 2dxx si pe ceilanti din lex tot asa le ziceai ?
Emailul sau iti sparg contul ?
 

DeletedUser39696

cand a zis cineva de spargerea contului :-? ..?

a si e mai distractiv sa vorbesti cu un copil decat cu un lord ;) .. mai ales cand stai sitter la cineva ... :confused::confused::confused:

si ps: pe playerpro in respect el e singurul tradator care merita "respect" restul ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

Adica tu zici ca tu erai sitter la ovidiu11 sau ce?
Sau zici ca la mine era sitter ?
Pai si mie imi place sa vorbesc cu adolescentii de la gradinita ;)
 

DeletedUser39696

mda .. intelegi ca "cucul" .. bv tie ;) probabil materia ta preferata e sportul :)) ce cauti pe triburile ?

nu sti ca pentur a juca triburile trebuie sa fi bun la mate :|? .. daca esti buna la romana/sport nu e de voi jocul ..
 

DeletedUser39591

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ce penali sunteti sincer !
Vrei sa zici ca atunci eu vorbeam cu un sitter ?
Doar la asta ai putut sa te gandesti?
N-ai imaginatie ?
Hai mai scrie ca ti-a spart cineva contul...sau era un co-player sau era cu totul vecinul sau fratele tau (fraza cea mai sablonata si cea mai vestita de pe net "Nu eu eram la calc...si fratele meu/sora mea")
 

DeletedUser39696

cum am spus crezi ce vrei ;) nu te pot face sa gandesti ce vreau eu .. pardon .. nu te pot face sa gandesti . si fie.. desi nu e asa .. da eu eram ai ceva impotriva ?:)) ( desii stim cu toti ca eu imi sta in caracter sa amentint .. eu atac :)) )

si hai gata ca ne lu-am mustrari pt discutie in 2 .,,
 

DeletedUser39591

:)))))
Off...off
Aici ai castigat tu ;)
"Desteptul renunta primul"
1 - 0
 

DeletedUser

desi pare ca ai renuntat, prn postul tau se vede ca nu. concluzia o tragi singur :)
 

DeletedUser39696

eee :)) am vrut sa ii arat ca il las pe el sa "lupte" singur .. probabil spera spera sa mai postez ceva dar ..
 

DeletedUser37971

cat de bun esti haba pe extern si cat de interesat te dai uiti faptul ca eu tiam bagat in capusor notiunea de bb-codes....evident acum faci parte din amigos si prin absurd ai devenit un jucator foarte valoros lucru ce este doar in mintea ta....degeaba o faci pe importantul...tot haba ramai....numele spune tot....respect au cativa membri ai amigosului si aia foarte putini 4-5 dintre care unul sigur nu mai joaca si ma refer la bogdan sau warhope...
 

DeletedUser39696

ee :)) ce sa ii cer el habar n-are de joc ;) nu stie a scrie cu BB-codes ;)
 

DeletedUser39591

cat de bun esti haba pe extern si cat de interesat te dai uiti faptul ca eu tiam bagat in capusor notiunea de bb-codes....evident acum faci parte din amigos si prin absurd ai devenit un jucator foarte valoros lucru ce este doar in mintea ta....degeaba o faci pe importantul...tot haba ramai....numele spune tot....respect au cativa membri ai amigosului si aia foarte putini 4-5 dintre care unul sigur nu mai joaca si ma refer la bogdan sau warhope...


Sorry...dar nu mai tin minte chestia cu bb-codes
Dar mersi
Nu eu ma fac important...ci voi ma faceti...prin amenintarila alea cu "te vom ataca..." "voi fi linga tine"
o sa ajung langa tine si ai sa intelegi;)
amigosilor .. daca ma suparati fac si episodul 2 ;) ..
una e a fi banat .. una e a avea jucatorii noobi si a fi concediati ca strica statisicile . ma mir ca inca mai esti pe harta :D . lasa lasa . ca ajungem noi la tine ;) .. ce zici nitus? facem o autostrada pana la haba?:)) sa vedem daca mai e asa vesel ..
revendic .. prima data citandu-mi mesajul .. am crezut ca vorbesti de mine :)) dar citind numele inca o data .. :)) .. app lasal sa ** acum .. ca in curand va avea 126p:( . sau "va fi ocupat cu viata reala" si va da stergere .. exact cand ajungem langa el ..



ee :)) ce sa ii cer el habar n-are de joc ;) nu stie a scrie cu BB-codes ;)

Ma invidiezi ? :)

Si...rasfoind paginile cautand acele mesaje (care is "amenintari")
Am gasit o chestie ;)

toate la timpul lor haba.....nu inteleg de ce te crezi asa important ca sa te punem in capul listei :)

Acum...

Si nu mai spun nimic pentru ca esti un nimic , mulimea vida si nu meriti sa ne pierdem timpul cu tine avem pe altii , pe lordut , pe war astia care merita atentie si cativa ani de detenstie (hai ca sunt si poet :D)

In concluzie: te intrebi de ce nu ai atacurile promise? pentru ca nu le meriti .. nici macar ca inamic nu ne faci probleme :)) , adica mai bine ca esti la ei si nu la noi .. ne mai si incurcai ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

eu te consider un nimic si multe altele(dar ma abtin ca imi iau ban) care stie ca pe joc nu are nici o sansa si incearca pe forum si daca incerci sa ne arati vreo "realizare" stim cu toti ca nu e a ta ci a lui moador ... :| asa ca JET de aici
 

DeletedUser39591

=)))))))))
Moandor ma...nu moador :)
Imi pare rau...dar moandor la cucerirea acestor sate nu m-a ajutat
Imi pare rau :(


PlayerPro în data de 15.03. la ora 16:28
Ba Dorel, abandon?

BaDorel în data de 15.03. la ora 19:40
Da , [player]=Alchemist12=[/player] la butoane .

BaDorel în data de 15.03. la ora 19:41
Dorel sa lasat de joc , a zis ca vrea sa-si vada de viata sa , de familie , copii , servici , sa nu-si mai piarda timpul aici .

Saracutul...s-a lasat de joc ca sa nu vada cum isi pierde satele sau ce ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

sa iti amintesc ca nu e prima campanie pe el....ia aduti aminte dupa muso cand l-ati atacat iati luat ceva sate si apoi lea luat inapoi plus altele de la voi
 

DeletedUser39696

hai ma acum tu crezi ca un copil de 11 ani e in stare sa inteleaga ca este doar un joc? pentru el triburile e viata lui .. ce sa ii faci? nu arecoloana vertebrala
a haba si daca tu imi spui ca "gresesc" cand scriu inseamna ca citesti pe litere .. ceea ce cred ca e evident .. copil tipic facut pentru alocatie ...

dedicatie pt haba:

Mesajul e clar si nu se-ndreapta catre Marte,
De dragul diversitatii,
Citeste o carte!
Daca vrei sa faci lumina cand e pentru tine noapte,
Educa-te singur,
citeste o carte!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus