Discutii libere lumea 22

DeletedUser

Ce explicatii fratilor ? :)) Rad cu lacrimi cand vad post`uri dinastea.
Ca nu va convine ca ARMADA e pe 3 si sar putea sa fie un pericol asta e explicatie? :))
Ca asta doriti voi , ca noi cei din SR sa parasim ARMADA sa intram in razboi cu voi , iar ARMADA ar ramane mai jos de top10 , corect? Voua asta nu va convine si cautati alte scuze pentru ca ceilalti sa nu va creada lasi , din contra sa va creada zeii acestei lumi. Hai ca deja aberati. Sa trecem la alt subiect.

Nu-s conducator din [H], dar parerea mea este ca acei conducatori ai Armadei i-au recrutat pe cei din SR ca sa fie in TOP.
 

DeletedUser

Pai si ce? Crezi ca daca esti in ARMADA iti da numele mai multe trupe :))?
 

DeletedUser38860

Eu nu o sa mai postez pe extern deoarece se intelge altceva din lucrurile pe care le spun eu si ies multe discutii. O sa postez doar daca este cazul . Va salut !
 

DeletedUser20120

Acum spui ca nu mai postezi, si tot acum spui ca o sa mai postezi? bravo, esti fanu' meu :))
 

DeletedUser39696

Eu nu o sa mai postez pe extern deoarece se intelge altceva din lucrurile pe care le spun eu si ies multe discutii. O sa postez doar daca este cazul . Va salut !

stim noi pe cineva care se contrazice singur ... nu ii spun numele ca poate iau vacanta ... dar si-o fi facut cont? :)
 

DeletedUser38860

Ok , greseala mea ! Doream sa spun ca nu o sa mai postez in legatura cu subiectul despre care s-a discutat cateva zile :)
 

DeletedUser20120

nup...poate o lume care se va lansa in toamna-iarna, acum imi e destul pe cate lumi joc :)
 

DeletedUser29025

gata cu discutii libere pe august , pune cu septembrie ca si asa sunt cateva pagini serioase aici :))
 

DeletedUser39696

ow .. da :))) sunt multe :)) cred ca pana la craciun s-ar face 7 pagini ;)
 
Sus