discutii libere lumea 27

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser34078

Domnilor moderatori, vrem interviuri cu capi di tutti capi din TBKM :D
Fara interviuri viata e pustiu! :(

Arigatou! ;)
 

DeletedUser

Urat schimb de replici...
Ganditi-va ca ar fi mai multi oameni antrenati in discutiile de pe forum, daca nu le-ar repugna ideea de a fi atrasi in astfel de comentarii pline de insulte.
Pierdeti din vedere faptul ca jucati triburile! Oare merita?
Cu stima...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Quitana hai te rog sa incetam cu aluzii de orice fel la persoanele colegilor de forum. Cred ca e mai important pentru restul ca la topicul de spam sa gaseasca si cate o discutie amuzanta. Certuri si aluzii sunt destule la temele de razboi.
 

DeletedUser

Quitana hai te rog sa incetam cu aluzii de orice fel la persoanele colegilor de forum. Cred ca e mai important pentru restul ca la topicul de spam sa gaseasca si cate o discutie amuzanta. Certuri si aluzii sunt destule la temele de razboi.

sterge-i si ei posturile cum faceai mie... daca m-am abtinut acum nu inseamna ca o sa o fac si pe viitor :)
 

DeletedUser

ai chef de spam? :))) facem forum comun cu toate triburile de pe harta? :))) de pe l20 incerc sa fac asta si nu am reusit :D
 

DeletedUser3372

Nu cred sa reusesti sa convingi atatea triburi, din tabere diferite.. Cateodata, orgoliile astea, sunt maricele :)
 

DeletedUser34078

Pe 11 a mers .. se chema taverna rosie, si pe 21 putin dar au inceput cu injuraturi si altele profitand ca e la "liber" si l-am inchis, asa ca nu ar tine.;)
 

DeletedUser

Ce ma enerveaza uni moderatori cand fac diferente cand la unu ii sterge postarea si la altu nu. :rolleyes:
 
Sus