discutii libere lumea 27

DeletedUser42965

Eu am plecat unde am considerat ca sunt respectat :) . Apropo cat am fost la voi 2 zile , a fost pentru ca nu aveam un trib dupa desfiintarea BURN. Am fost 2 zile si am avut 1.000.000 la inamici invinsi cu ceva sprijin de la 2 persoane.In rest...sanatate la neamuri m-am descurcat cum am putut :) . Nu am treaba cu EQUILI , pur si simplu am vazut rapoarte in care sprijin a fost trimis inainte de atac de acelasi jucator.Daca eu ii dau numele unde e distractia ? Sa iti fac tie viata usoara ? Cauta-l tu si iti garantez ca il vei gasi :) . Rapoartele le-am primit si eu , nu mi s-a intamplat mie :) , iar cel mai bun exemplu a fost chiar ieri :)
 

DeletedUser

raulica paralel esti tu, sunt unul dintre conducatorii tbkm, si te rog sa taci mai bine, niciodata nu a avut alianta tbkm cu sh, si copil tu esti, se vede dupa varsta ta, si nu am chef sa-mi mai bat capul cu tine ca nu meriti efortul, oricum dupa soveja voi urmati.
 

DeletedUser

si raulica, tu esti ala care se ascunde dupa deget, nu eu, legat de ....cu ce nick se joaca..
 

DeletedUser

pentru cei care iubesc tradatorii le recomand sa vada urmatorul film:NEMURITORII-RAZBOIUL ZEILOR......ACOLO VETI VEDEA CUM ESTE TRATAT UN TRADATOR....ASTA VA PATI SI BELLONA...
SI ACUMA SA VA DAU CEVA SA LECTURATI REFERITOR LA MARELE NIMIC BELLONA


-Bellona- dec 07,2012 01:59
salut daca pleaca mai multi jucatori din TBKM vii si tu ???

xxxx dec 07,2012 09:51 [/u]
unde sa vin....cine vine??

-Bellona- dec 07,2012 12:38
sunt mai multi pe punctul de a pleca ..... sunt cativa care nu vin ca am dat rau pe ei .........nepofaz arion ..pe astia nui primim dar vin alti destul de mari ...

-Bellona- dec 07,2012 12:39
nu pot sa-ti dau exact nume ca nu stiu sa nu mergi la goloi pana cand intra .....eu te-am intrebat ...si ce ** ramane 100 intre noi ......cine ai vrea sa vina ??

-Bellona- dec 07,2012 13:47
deci ce zici??



CONCLUZIE:TBKM ESTE NUMBER ONE:))))
BELLONA ESTE PE PUNCTUL DE A DA STERGERE CONT LA URMATORUL ORGANIZAT(DE DATA ASTA CU NOBILI)
 

DeletedUser

raulica paralel esti tu, sunt unul dintre conducatorii tbkm, si te rog sa taci mai bine, niciodata nu a avut alianta tbkm cu sh, si copil tu esti, se vede dupa varsta ta, si nu am chef sa-mi mai bat capul cu tine ca nu meriti efortul, oricum dupa soveja voi urmati.

o sa se duca tribu de rapa cu conducerea asta...ia dute tu la goloie si intreabal daca am avut sau nu alianta...si acum imi mai amintesc forumul comun unde ramos se dadea mare jucator...oare acuma ce mai face?
 

DeletedUser41812

Sau poate zboara mai simplu TBKM, pana acum nu am vazut nimic spectaculos din partea voastra. Mai bine v-ati apuca de tetris.
 

DeletedUser

sa stii, a fost foarte spectaculoasa tradarea voastra si aranjamentul de dinaintea, GOOD GAME!
 

DeletedUser41812

Am fost cu 5 minute mai destepti ca voi, ca aveati de gand sa dati pe noi. Ciocul mic si joc de glezne :)
 

DeletedUser

s-a vazut gandul nostru de a da pe voi, erau goale toate satele de pe langa voi, dar na, noi eram pregatiti nu voi, oricum o sa dispareti unul cate unul. asa ca nu te mai complica.
 

DeletedUser

pana la urma ai mai intrebat daca a avut sau nu sh cu tbkm alianta? ca vad ca stai prost cu memoria...
 

DeletedUser

nu trebuie sa intreb pe nimeni, nu mai cauta anturaj cu mine fricos mic ce esti, iti este asa frica si-ti ascunzi numele de pe joc.
 

Deleted User - 1621757

pana la urma ai mai intrebat daca a avut sau nu sh cu tbkm alianta? ca vad ca stai prost cu memoria...

mutulica nu te mai baga in seama omule pe aici ca postezi niste aberatii mai mari ca tine ,asa ca sti ** aia ,mai bine taci si lasi impresia ca esti desptept decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu ....
TBKM nu a avut niciodata alianta cu sh si nici nu o sa aibe pe aceasta lume ceva inafara de razboi
 

DeletedUser2748

Am fost cu 5 minute mai destepti ca voi, ca aveati de gand sa dati pe noi. Ciocul mic si joc de glezne :)

5 minute zici :)))) eu stiu de doua luni ca planuiati ceva :) dar am zis poate se dau pe brazda se pare ca nu :)
noi cu toate satele descoperite si nu ati facut mare branza :) este in statistica nici nu ma sinchisesc sa o pun

imaginea pe care o aveti in cap ca va puteti pune cu alianta este iluzorie dupa definitivarea granitei cu greu o sa faceti fata
mare greseala ati facut dar se mai stiu de astia bravi si foarte buni care din pacate nu termina nici o lume :)
v-ati tras o sageata in genunche cu faza asta
dar e foarte bine ca era blocata partea de N de voi asa pot respira si colegii mei nordici :)
bafta o sa aveti nevoie :)
 

DeletedUser42531

Nu va mai certati atata :)) , lasati timpu sa treaca si vedem peste 1-2 saptamani cum o sa fie statistica , apropo felicitari soveja ca va laudati ca luati sate care erau deja goale :)).

Acuma sa calmam un pic spiritele am niste poezii compuse de niste maiesti :

Numero uno :
~TBKM~ - merlin.33 astăzi la ora 08:55 Citat Prelucrare Şterge
O alta poezie din ciclul soveja

Foaie verde solz de peste
Soveja se ofileste
Ei ataca cu trenulet
Noi ii primim cu splitulet

Ei ataca cu topoare
Noi ii primim in sulicioare
Ei ataca cu usori
Noi ii primim in spadisori

Noi cu nobilu cand atacam
Satu lor il si luam
Nu stam prea mult la vorbit
Ca alt sat avem de cucerit

Cand ei nobili trimit
Noi ii primim cu split
Foaie verde apa chioara
Soveja trage sa moara

Continuarea mai tarziu
3 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)
Şterge mulţumirile

~TBK2~ - CIN3VA89 astăzi la ora 14:08 Citat Prelucrare Şterge
De triburi m-am apucat
Soveja m-a atacat
Ei credeau ca m-am speriat
Dar eu mai rau i-am fentat

Bellona e disperat
Din 10 parti e atacat
Si incearca sa fenteze
Atacul sa il reteze

TBKM s-a desteptat
Da in Soveja neincetat
Un "Nemuritor" e spart
Ca e si el atacat

SH-ul e terminat
Multi din trib ei au plecat
Si arata disperare
Ca TBKM are dotare

Mai ave 2 razboaie
Contra 10 lei condusi de-o oaie
Si nu stiu un' sa se bage
Ca atacul rau ii sparge

"Sa vedem cat atacati"
Au spus ei neinfricat
Dar cand au vazut 500..
Nu mai stiu un' sa se uite

Noi acuma asteptam
Si mereu noi atacam
Pe dusmani sa-i terminam
Si lumea s-o castigam
2 jucători îţi mulţumesc pentru această postare. (arată)
Şterge mulţumirile

Enjoy and have fun
 

DeletedUser

tradatorii sunt orice in afara de onestitate,principiu,curaj,daruire......dupa cum ati observat soveja,si mai nou bbengi,au atacat noaptea fara sa anunte nimic,parsiveste,lasite si .......
daca aceasta lume ar fi avut ,in loc de bonus de noapte,blocarea totala a atacurilor care sa ajunga intre orele 23:00 si 7:00,tribul soveja si bbengi erau salvati,nu-i mai puteam face lichele:)))).....
 

DeletedUser

ba baieti sunteti penibili...dar rau de tot nici macar nu stiti de la ce a inceput razboiul....prea marelele conducaotr goloie nu mai tine minte ce sa intamplat acuma 3 luni...asa ca mai bine taceti si jucati....
 
Sus