discutii libere lumea 27

DeletedUser

:)))) ti-am mai spus si iti repet TBKM nu a avut si nu va avea pe aceasta lume alianta cu sh ,mai bine taci si lasi impresia ca esti destept ,decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu ;)
de ce nu il cauti pe ramos tu daca il tot pomenesti atat ?

ti-am zis ca nu are rost sa ma cert cu tine...dute si tu un jucator care joaca de la inceputu lumi...poate poate....
 

Deleted User - 1621757

ti-am zis ca nu are rost sa ma cert cu tine...dute si tu un jucator care joaca de la inceputu lumi...poate poate....

vai de tine jucator de inceputul lumii care zici ca esti :)) ,tu sti mai bine ca mine. cu cine am facut eu aliante
ii fi si tu mama omida =)) si nu stiu ,raulica lasane tata ca pe langa ca este sh-ul vai de el il mai bagi si tu in rahat mai mult decat este ....asa ca daca nu sti ,documenteazate si dupa aia vino aici sa te contrazici cu noi ,dar sa vi cu fapte concrete eu am spus ca nu am avut niciodata alianta cu sh si asa este cautal pe xello pe mess sau pe unde mai poti sa il gasesti si o sa iti confirme el ,dar nu ne mai rupe frate la oo ca esti plictisitor ....
repet mai bine taci si lasi impresia ca esti destept decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu.
 

DeletedUser5970

Salutari colegilor, aliatilor, spionilor, dusmanilor, tuturor celor care au interactionat cu ~TH~
Mi s-a facut putin dor de voi toti si m-am gandit sa va salut, toate cele bune.

bafta!
 
Sus