Discutii libere Lumea 9

  • Autor subiect Moni Columbeanu
  • Data de început

pirates406

member
Scor reacție
0
ai luat ma florinele, legatura? : ) )

cred ca au taiat astia telefoanele, ca azi pe toata lumea pe care am sunat-o imi dadea ocupat...
 

DeletedUser8140

am luat eu, mi-a raspuns, se juca wow, tocmai fusese omorat la un event si era cam deprimat, dar revine ca e vacanta
 

DeletedUser8140

na ca s-a emancipat unu pe aici si nu mai e tema de barfe :))
 

DeletedUser36065

:D s-a suparat smeagol ca primele posturi de la barfe erau despre daci=))
 

DeletedUser

ce le place unora painea si circul:|

apropo,in niciunca caz dacii nu sunt suparaciosi,dar in schimb unii plang in pumni cand apare Charlie Jade cu postarile lui despre fostii colegi:)
 

DeletedUser3249

Si mai zice lumea ca dacii nu-s tristi :))

dany dmx: ce glumetz esti tu .. eu de bine de rau eu dorm .. tu din pacate stai de saptamani pe joc ca sa fi tu al mai tare macelar al intelegi tu :)

P.S.Te suparas mai jimmy si il blocas la mesaje?Vezi ca incepui sa 'vorbeste' si romaneste?:)
 

DeletedUser3249

ai luat ma florinele, legatura? : ) )

cred ca au taiat astia telefoanele, ca azi pe toata lumea pe care am sunat-o imi dadea ocupat...

pai cine sa ia legatura cu florinel? jimmy cu Elmaf3oso sau Elmaf3oso cu jimmy?:)

Asta e o intrebare suspect de suspecta :)
 

DeletedUser8140

na cum ai dormit lord of the rings ? eu bine, mai ales de grija ta si a tribului tau :))
 

DeletedUser8140

L-am bagat in spital ca a comentat

edit: Dar nu-i problema, mai am 99 de prieteni imaginari...

Eu nu pot fi niciodata EMO... nu pot fi singur, nu pot sa ma tai cu lama... nu pot asculta Tokio Hotel si altele, pentru ca am 100 de prieteni imaginari. Spune stop izolarii, incepe sa socializezi cu ei, iesi din anonimat, pentru ca ei sunt reali pt tine
 
Sus