Discutii libere Lumea 9

  • Autor subiect Moni Columbeanu
  • Data de început

DeletedUser8140

:) ce rapid pui botul la toate savarinele :)) din moment ce esti 0 pe aceasta lume, fa-ti un favor si nu mai posta pe aici, si daca sa zicem, ai fi intemeietor in sfs, conducator, bla bla, tot 0 ai fi...pa pa
 

DeletedUser

cine esti tu sa-mi spui mie sa nu mai postez?eu "nu pun botul" in schimb tu o iei peste bot:))si nu doar de la mine ci chiar de la sutanu:))
 

DeletedUser8140

saracutul de tine, catelus obraznic ce esti ;)) grija cu vorbele ca poate nu mai primesti de mancare o saptamana :) hai, nu-ti mai expune frustrarile aici, eu sunt STAPANUL vostru, tine minte asta, ca recunosti sau nu, ca vrei sau nu vrei, tot STAPANUL tau si al sfs sunt, ai putea macar sa fi dragut :)))))


si daca tot nu ne spui cine esti, de acum iti vom spune Barcky, asa ca barcky ai grija unde pui botul ca o iei peste bot, sau vrei sa-ti scriu pe germana? s-o luati peste bot in germana sau de la toata germania =)))))
 

DeletedUser

eu frustrat?cred ca nu ai o oglinda prin apropiere.peste bot nu poti sa-mi dai atata timp cat nu stii cine sunt spre deosebire de mine care sunt informat de ceea ce faci tu:))
nu mai bate apropoul cu germania.clar se vede cat esti de ofticat.singur demonstrezi asta!:))
 

DeletedUser8140

:)) cum zici tu barcky, mai schimba caseta ca s-a uzat :) imi pierd vremea cu tine se pare. Noi ofticatii de pe primu loc te lasam in lumea ta :) sa iti traduc pe germana? :)) lol, hai ca e faza lunii pana acuma. Ich bin very amused by you people :)) Pa
 

DeletedUser8140

mai tine cineva minte dedicatia mea pentru SFS ? :D

[youtube]BdIy-iuKj3w[/youtube]
 

DeletedUser28264

eu frustrat?cred ca nu ai o oglinda prin apropiere.peste bot nu poti sa-mi dai atata timp cat nu stii cine sunt spre deosebire de mine care sunt informat de ceea ce faci tu:))
nu mai bate apropoul cu germania.clar se vede cat esti de ofticat.singur demonstrezi asta!:))

Dana, nu te enerva ca faci riduri :)
 

DeletedUser

:))
Acum ceva vreme eram banuit ca sunt un fost intemeietor din AT,acum sunt o "Dana":))
Mariana,stiu ca ai alte lucruri mai bune de facut,dar iti spun doar atat ca:nici prin cap nu va trece cine este pe acest cont:)
 

DeletedUser

multumesc macele de compliment,tu ma depasesti cu varf si indesat.pacat ca ai corectat,dar te inteleg ca iti este teama ca vei fii banat si aici;) stiu ca tu tii mult la mesaje,suferi si acum dupa cele pierdute pe triburi:))
 

DeletedUser8140

O poza face mai mult decat 1000 de cuvinte :))

2qwctnb.png
 

DeletedUser

Ramaneti cu satisfactia asta..ca de invins nu veti reusi niciodata..si daca nu reusiti..incercati sa cumparati conturi..sa pacaleti jucatori..sau restur tertipurilor de 2 lei..mi-e rusine sa joc cu asemenea oameni lipsiti de caracter!:(
 

DeletedUser4360

Pai ar fi cazul sa iti dai stergere daca iti e rusine sa joci cu colegii tai :)

Nu am cumparat niciodata conturi, nu de alta dar preferam sa dam banii pe alte lucruri nu sa ii imbogatim pe sarmanii nostri adversari ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ELmaf3oso astăzi la ora 10:59
majoritatea sunt mesaj de mai bine de 6 luni si eu am toata arhiva de mesaje , crede-ma , am rapoarte din 2008 de cand a inceput lumea 9 .. ptr fiecare bucatica in parte .... si cam stiu ce am ** cu fiecare , dar sa imi spui ca imi lasi parola de la cont ... ma scuzi , chiar nu stiu sa fii vorbit chestia asta , si mai ales acum o luna... pe langa asta ... ca a luat decizia de a te concedia macel , e decizia lui si nu cu aprobarea mea.. insa probabil , dupa ce o sa ma consult acum , poate o sa-i dau dreptate, poate nu.. pe langa faptu de inactivitate .. deodata esti f activ ,,, si raspunzi la mesaje , ceea ce denota ca numai oare la masuri extreme omul reactioneaza, sa inteleg? nu mai spun ca de mai multe ori mi s-a spus ca ai sprijin in tribul AT. cu surse f clare si dovezi...

ELmaf3oso astăzi la ora 11:05
scuza-ma dar caut in arhiva mea de mesaje ... si acum in acest moment chiar nu am premium , fac rost de premium... si iti dau dreptate

ELmaf3oso astăzi la ora 11:13
nu am cum sa accesez toata arhiva din cauza premiului. ok eu ceva imi amintesc , stiu cand mi-ai multumit ca ti=-am dat si cand mi-=ai spus ca nu prea ai nevoie ca timpul nu prea e de partea ta .. se prea poate sa fie si faza cu parola , da pe bune ca acuma nu imi aduc aminte

ELmaf3oso astăzi la ora 11:16
pai daca nu mai vrei sa joci , lasa parola la mine , am sa bag contu in rai sau spam ,,... din cate aud, sunt atacuri si de o parte si de alta ....


uite asa va rugati de altii sa va lase parole de la conturi.sutane,las-o balta cu minciunile!
 

DeletedUser4360

sfs schimba-ti nick-ul ca esti ca si mort, doar saracii cavaleri tamplari mai fac referire la acea familie de triburi numita sfs.

Cineva nu e prea inteligent: nu observi ca omul cere contul gratis si nu ofera nimic la schimb ?

Adevarul e ca unii jucatori sunt atat de scarbiti de asa zisii conducatori sfs incat de multe ori au oferit conturile doar sa scape de ei fara sa ceara nimic la schimb .... sau uitam de cate ori au aparut conturi controlate de SPAM in mijlocul vostru ?


Ce imi place cel mai mult la dusmanii nostri e cum prefera sa stea in genunchi cersind indurare :))
 

DeletedUser

Eu cred k asta va doare..

Ca nu reusiti sa puneti mana pe cat mai multe conturi..dovada si mesajele miselesti ale lui Gabitza..atentie Echion ramane cu noi nu te mai ruga de el..ca nu e slab ca yahim sau altii..si pentru baiatul de servici..am o intrebare..

Wen hast du Deutsch?? Mit Putzfrau??
 

DeletedUser17245

se vede dupa cum a raspuns ca sta pe sitter :) mai bine le dati stergere la conturi , fratilor .. de fapt nici nu ma mai mira cand vad ca se mai face unu barbari din AT .


uitate si tu cum arata la twstats ...:


Statistici Triburile: Lumea 9: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : All Time (tribe changes)
Jucător Acțiune Dată/Timp Puncte
zeusw Părăsit 28th August 2012 - 03:19 0
silvanu Părăsit 27th August 2012 - 01:18 0
trahans Părăsit 26th August 2012 - 01:18 0
KingArthur0Alăturat 25th August 2012 - 11:17 9,951,296
cassacriss Alăturat 24th August 2012 - 23:18 8,791,817
KingArthur0Părăsit 24th August 2012 - 05:18 9,908,605
cassacriss Părăsit 21st August 2012 - 01:18 8,756,794
digitalx Părăsit 21st August 2012 - 00:18 0
samurayjac Părăsit 20th August 2012 - 03:19 0
Sexizi Alăturat 19th August 2012 - 21:17 11,947,311
sir Luc Părăsit 18th August 2012 - 03:18 0
djoavina Părăsit 03rd August 2012 - 03:19 0
bobby98 Părăsit 03rd August 2012 - 03:19 0
dntsoldier Părăsit 23rd July 2012 - 02:18 0
 
Sus