Discutii libere SP 24 !

PRADA

member
Scor reacție
6
bbbblazr.jpg
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
shhhh, liniste, a intrat sefu la bani

Vezi atașament 4129

top 5 top 2 top 1 la puncte, cu ODA cat cheliostroasa la 3 zile dupa protectie))))
Vezi ca n-ai dat refresh...sunt pe 1 :(
Stii ce nu inteleg? Te stiam mai inteligent...De cand e bine sa ai OD mare cand iei sate? :O
Ce vina am eu ca toti smecherii au facut atac? :)) Nici splituri n-au facut...normal ca n-am avut OD...totusi ca fapt divers am fost loc1 ca aparator pentru 5-6 zile...
Ce faceti? Mai jucati? Ar fi pacat sa va lasati....mai fac si eu niste OD pe voi :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Vezi ca n-ai dat refresh...sunt pe 1 :(

vezi ca nu stii sa citesti. si lasa vrajeala, vorbesc de ODA.
una-i sa iei sate care se apara, chiar si cu trupe de atac.. tot faci ODA.
alta ii sa ajungi rank#1 pe sate moca, nu mai fi nebun.
Screenshot 2021-07-13 at 00.20.15.png

da ii ok, no salty, fiecare cum ii place. mai vrei coduri paysafecard sa joci lol sau ai trecut la world of tanks?)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
vezi ca nu stii sa citesti. si lasa vrajeala, vorbesc de ODA.
una-i sa iei sate care se apara, chiar si cu trupe de atac.. tot faci ODA.
alta ii sa ajungi rank#1 pe sate moca, nu mai fi nebun.
Vezi atașament 4149
da ii ok, no salty, fiecare cum ii place. mai vrei coduri paysafecard sa joci lol sau ai trecut la world of tanks?)))
bombardiera ala il bagi tot la sate moca? intreb :)))))
apropo , ca ma tot intrebai pe skype la inceputul specialei daca intra gentle...a intrat :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Prada tot arunci cu statistici... Dar tu ai tot contu din interne, eu am 7 sate de la un coleg(care s a lasat), in rest 34sate de la dusmani :eek:
 

Zoroark

member
Scor reacție
0
Zic si eu, nu va e aiurea sa comentati cand triburile de pe #1 si #2 dau in alea de pe #3 si #4? va umflati in pene aiurea zic...
 

Zoroark

member
Scor reacție
0
pai si cum au ajuns pe 3 si 4 ?
pai nu stiu boss, sunt numerosi factori de luat in considerare, tu concluzionezi smechereste ca noi n-am jucat nimic, dar la urma urmei eu zic ca am pierdut diplomatic, dar si "ordinea" actiunilor pe harta nu a fost de ajutor... fiecare cum crede, haideti inapoi pe harta sa ne jucam si hai sa nu mai fim asa toxici pe extern ca nu ajuta pe nimeni arogantele si lauda de sine nu miroase a bine
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
pai nu stiu boss, sunt numerosi factori de luat in considerare, tu concluzionezi smechereste ca noi n-am jucat nimic, dar la urma urmei eu zic ca am pierdut diplomatic, dar si "ordinea" actiunilor pe harta nu a fost de ajutor... fiecare cum crede, haideti inapoi pe harta sa ne jucam si hai sa nu mai fim asa toxici pe extern ca nu ajuta pe nimeni arogantele si lauda de sine nu miroase a bine
Hahaha, pai voi ati inceput....
Cine se lauda? Tocmai ca noi am jucat pe harta, de asta suntem pe 1 cu fum pentru voi.... Adevarul doare huhuuuu
 
Sus