Discutii libere SP 24 !

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
pai nu stiu boss, sunt numerosi factori de luat in considerare, tu concluzionezi smechereste ca noi n-am jucat nimic, dar la urma urmei eu zic ca am pierdut diplomatic, dar si "ordinea" actiunilor pe harta nu a fost de ajutor... fiecare cum crede, haideti inapoi pe harta sa ne jucam si hai sa nu mai fim asa toxici pe extern ca nu ajuta pe nimeni arogantele si lauda de sine nu miroase a bine

Ai in echipa 2 muște toxice rau pe extern,daca era harta invers nu mai aveai loc de ei si acum nu-i mai găsești pe aici,asa ca te rog...jucam si pe harta si pe extern,deasta e externul mai schimbam o vorba,mai ne aducem aminte de trecut etc...Si asa era prea mort de la un timp.Ai spus ca avem tupeu ca triburile de pe 1 si 2 dau pe cele după locurile 3 si 4,iar e vina noastră că am jucat mai bine ca voi nu?:)) era bună o gazetă de-a ta sa observi clar cum a evoluat harta :)
 

navarra

member
Scor reacție
0
prada dute si veziti de tigarile alea tale... ca numa gura e de tine
si navarra e pe contu burruchaga. eu nu aveam cum sa joc cu voi...
ca acum 2 speciale erati lotri ca ati castigat echipa joker , 60 de jucatori vs 20.
mi sa parut cv foarte penibil. ah si cand auzeam pe ramon ala cu lecti de joc , imi vinea sa sparg sa dau cu cv in laptop sa nu il mai aud
Eu zic sa îți vezi de oala ta … coplayerul propriului cont ce ești !
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Sunt blazker și îmi place să trădez :))
Fac mandra tara mea cu munca pe care o fac afara !
Sunt un roman adevărat!!
 

Atașamente

  • Screenshot_20210712-234358_Opera.jpg
    Screenshot_20210712-234358_Opera.jpg
    9,5 KB · Vizualizări: 91

blazker

member
Scor reacție
0
Sunt blazker și îmi place să trădez :))
Fac mandra tara mea cu munca pe care o fac afara !
Sunt un roman adevărat!!


sunt crystycv9 , ma dau politist si sunt gelos pe blazker
am si cv probleme de sanatate , sunt plin de bube , recent mi a iesit o fata noua pe un cos
 

geodin10

member
Scor reacție
0
Oricum ati folosit cerb class si care a mai fost ca sa amanati inevitabilul, nu cred ca au primit ceva def ca ati dat doar voi recuperari pe ei pana au inceput sa va lase si satele.
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Cel mai bun de pe specială asta a fost rzn. Nu a luat decât interne iar acum câștigă din nou specială pe contul lui blazker:)))
 
Scor reacție
0
deschidem casele de pariuri pentru care va da primu becsteb la finalu lumii

bet-urile se fac pe trib/persoane individuale

asteptam participanti!
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Înainte să pariati,învățați să pronunțati corect cuvantul backstab,mai bine vedeti-va de satele voastre sa nu dispara dar na cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia
 
Scor reacție
0
Înainte să pariati,învățați să pronunțati corect cuvantul backstab,mai bine vedeti-va de satele voastre sa nu dispara dar na cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia

ba omule tu esti cel mai prajit de pe forumul .ro din ce-am observat, aveau dreptate restu' cand ziceau :)))) probabil de la prea mult carl cox ti se trage

cum sa nu vezi ironia de acolo? ma rog, m-am lamurit si de tine, o sa te lauzi la sfarsitu specialei ca ai scos vreo 14 triburi :))))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Oricum ati folosit cerb class si care a mai fost ca sa amanati inevitabilul, nu cred ca au primit ceva def ca ati dat doar voi recuperari pe ei pana au inceput sa va lase si satele.

ba tata da' mult mai suferi de neatentie. hai deci sa-ti zic: chiar nu ne-a interesat K-ul classului de cand ne-au atacat kawai, ne-am concentrat acolo pt ca veneau si shock la sate moca dupa ce am rupt in doua kwai-ul. pe k55 tot ce-am incercat a fost sa fim mediatori intre class si cerb sa colaboreze in loc sa se bata intre ei, poti sa intrebi pe cine vrei. ca au fost o adunatura de inactivi si de-o parte si de alta si altii v-au lasat sittere si conturi gramada sa luati sate moca, care mai degraba zice ceva despre voi decat despre noi.
 
Scor reacție
98
ba tata da' mult mai suferi de neatentie. hai deci sa-ti zic: chiar nu ne-a interesat K-ul classului de cand ne-au atacat kawai, ne-am concentrat acolo pt ca veneau si shock la sate moca dupa ce am rupt in doua kwai-ul. pe k55 tot ce-am incercat a fost sa fim mediatori intre class si cerb sa colaboreze in loc sa se bata intre ei, poti sa intrebi pe cine vrei. ca au fost o adunatura de inactivi si de-o parte si de alta si altii v-au lasat sittere si conturi gramada sa luati sate moca, care mai degraba zice ceva despre voi decat despre noi.

MAI AVEM 5 SITTERE SI 7 CONTURI SUPORT IN GREU + 9 INACTIVI
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
ba omule tu esti cel mai prajit de pe forumul .ro din ce-am observat, aveau dreptate restu' cand ziceau :)))) probabil de la prea mult carl cox ti se trage

cum sa nu vezi ironia de acolo? ma rog, m-am lamurit si de tine, o sa te lauzi la sfarsitu specialei ca ai scos vreo 14 triburi :))))

Mai bine ceri ajutor ca vei avea nevoie
 
Sus