Discutii libere SP 24 !

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Mie mi se par super ok toate setările acestei speciale. Păcat că se scot toate restricțiile de la trib. :confused:
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
:)))) hai ca ai și apucat sa joci

Dacă faci parte din alea 5 triburi.. te anunț că pierzi timpul :)))
Tura asta, oricum joc ca să formez o trupă pentru Special 25 .
Acum am și un scop serios pe 24. O să mă asigur că nu aveți voi nicio șansă la câștigarea lumii.
Era frumos să vă baneze suporții ăia, că se văd de pe Marte și nu e corect față de adevărații jucători, ce nu au și nici nu au avut vreodată nevoie de așa ceva.

PS: După ce tâmpenii ați făcut azi, nu e așa mare inginerie.. dar mă bucur să contribui și eu la asta. Nu am nimic de pierdut și chiar îmi face placere.
 
Ultima editare:

VladutM

member
Scor reacție
0
Dacă faci parte din alea 5 triburi.. te anunț că pierzi timpul :)))
Tura asta, oricum joc ca să formez o trupă pentru Special 25 .
Acum am și un scop serios pe 24. O să mă asigur că nu aveți voi nicio șansă la câștigarea lumii.
Frumos să vă baneze suporții ăia, că se văd de pe marte și nu e corect față de adevărații jucători, ce nu au și nici nu avut niciodată nevoie de așa ceva.

PS: După ce tâmpenii ați făcut azi, nu e așa mare inginerie.. dar mă bucur să contribui și eu la asta. Nu am nimic de pierdut și chiar îmi face placere.
Mergi cu Domnu pe 25:*
 

oklama

member
Scor reacție
0
Dacă faci parte din alea 5 triburi.. te anunț că pierzi timpul :)))
Tura asta, oricum joc ca să formez o trupă pentru Special 25 .
Acum am și un scop serios pe 24

Adevărul că nu ai nevoie de mare trupă să bați 5 triburi de suporți, leule. Primești candidaturi?
 

navarra

member
Scor reacție
0
Dacă faci parte din alea 5 triburi.. te anunț că pierzi timpul :)))
Tura asta, oricum joc ca să formez o trupă pentru Special 25 .
Acum am și un scop serios pe 24. O să mă asigur că nu aveți voi nicio șansă la câștigarea lumii.
Era frumos să vă baneze suporții ăia, că se văd de pe Marte și nu e corect față de adevărații jucători, ce nu au și nici nu au avut vreodată nevoie de așa ceva.

PS: După ce tâmpenii ați făcut azi, nu e așa mare inginerie.. dar mă bucur să contribui și eu la asta. Nu am nimic de pierdut și chiar îmi face placere.
Învață jocul înainte sa te urmeze alti oameni

avem echipa de când tu încă învățai tabla înmulțirii se pare așa ca nu spune ca pierdem noi timpul când tu ești acela care o face !
Spor la 25 , acolo poate nu intram și poți juca și tu lejer
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Învață jocul înainte sa te urmeze alti oameni

avem echipa de când tu încă învățai tabla înmulțirii se pare așa ca nu spune ca pierdem noi timpul când tu ești acela care o face !
Spor la 25 , acolo poate nu intram și poți juca și tu lejer
Nu-ți face griji pentru mine. Poți sta liniștit în privința asta.. nu ai nicio șansă să joci vreodată la potențialul meu. :))
 

Vlad Dacul

member
Scor reacție
0
Păi și ce-ai vrea, să câștigăm 12 jucători contra 100 de conturi, cu organizat după nici o săptămână de joc? :))
Pe 82 nu am fost internat, ba chiar am refuzat să cedez satul fără să-l apăr. ;)

Hai să vedem cât mai rezistați pe hartă. Nici voi nu știți de ce vă bucurați :D
 

Aligatorul

member
Scor reacție
0
Parca era restricție sa nu poți scrie pe forum după ce ai dat început nou...Rakanishu iar le ai schimbat...
 

Alpha13S

member
Scor reacție
0
sate.png


Ce creste barbarii astia
 

Atașamente

  • sate.png
    sate.png
    450,1 KB · Vizualizări: 82
Sus