Discutii libere SP 24 !

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Mi-ar fi rusine sa fac organizat la asa trib si sa luati cateva sate si alea neimportante pt noi am colpayeri care au jucat cu tine si au zis ca stiau bine stilul tau si se asteptau la asta dar sa ne organizam asa si sa faci nimic nu se asteptau

cum boss nu va trebuiau satele din k-ul vostru ? asa neimportante erau ? :))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Mi s-a adresat si majoreta :)) ia-ti pampoanele si du-te in alta parte, ai fost prezent pe harta doar in postura de suport.

Te-a lasat stamatescu sa iesi si pe tine pe extern jamaicachu?

ezgif.com-gif-maker (1).gif
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
brr cand esti pregatit iti alegi tu o speciala sa ne batem in mod egal pe hartă cu echipa ta, nu ce se intampla acum
 

Carl cox.

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
brr cand esti pregatit iti alegi tu o speciala sa ne batem in mod egal pe hartă cu echipa ta, nu ce se intampla acum

Prezinta-te intai,cum pot sa ma bat cu cineva de care nu am auzit de 11 ani de când joc?
+ ca asta e (micuta)echipa a mea gentle cei care am ramas + ceva jucători noi :) dar ce se întâmplă aici ca eu nu inteleg la ce te referi,înafară de faptul că s-a jucat cum trebuie(cand e chef si timp)nu inteleg ce vrei sa zici
 

navarra

member
Scor reacție
0
Prezinta-te intai,cum pot sa ma bat cu cineva de care nu am auzit de 11 ani de când joc?
+ ca asta e (micuta)echipa a mea gentle cei care am ramas + ceva jucători noi :) dar ce se întâmplă aici ca eu nu inteleg la ce te referi,înafară de faptul că s-a jucat cum trebuie(cand e chef si timp)nu inteleg ce vrei sa zici
Bea o gura de formol , niste vata in nas Nu strica si spor la lauda
 

xJamaiCa

member
Scor reacție
0
Oare e ciudat ca tribul mare GREU sa aibe de aproape 1.6 ori mai putine sate decat academia noastra? :)))

Trib de GREI, nu le trebuie sate <3
 

Atașamente

  • Greu.PNG
    Greu.PNG
    10,8 KB · Vizualizări: 137

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Multumim!
Baga mare pe 83...
Apropo ca mi-am adus aminte de gasca voastra :))
Te rog sa ne anunți când intri pe o lume sa venim lângă tine. Ca sa ne arați ce slabi suntem.
A intrat jamaica cu o mana gentle si cateva degete NG, unde esti charlyyyy , iesi la interval :))
 
Scor reacție
0
Bravo pentru victorie baieti, spor la farmat steaguri:p


sa aibe grija sa le retraga la final ca altfel dispar, stiu ei :))

Multumim!
Baga mare pe 83...
Apropo ca mi-am adus aminte de gasca voastra :))

A intrat jamaica cu o mana gentle si cateva degete NG, unde esti charlyyyy , iesi la interval :))


bro singuru organizat pe care l-ati facut a fost la o luna de la deschiderea specialei, in acelasi timp cu shock si pepe

alege o speciala sa intram unii langa altii, pana atunci poti sa te lauzi pe aici ca ne-ati scos cu inca 2 triburi
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
sa aibe grija sa le retraga la final ca altfel dispar, stiu ei :))




bro singuru organizat pe care l-ati facut a fost la o luna de la deschiderea specialei, in acelasi timp cu shock si pepe

alege o speciala sa intram unii langa altii, pana atunci poti sa te lauzi pe aici ca ne-ati scos cu inca 2 triburi
Cui ii pasa ce s-a intamplat? Si nu ma laud....dar asa ca fapt divers ca prea latra charly pe forum pe 81...nu e vina noatra ca ati jucat prost diplomatic
La fel nu e vina noastra ca n-ati intrat langa noi, toti au fugit, singurii cu cohones au fost cocenii :D
Vorbesti de organizat la o luna de parca erati langa noi si v-am ocolit :)) Am scos tot ce era in cale si am ajuns la voi, dilau dildau s-a banat de frica, charly e prin papusoi....acum e dureros pentru unii dar asta s-a intampalt :D Cum poti sa afirmi ca am dat pe voi abia o luna mai tarziu....nu prea are sens
 
Sus