Discutii libere SP12 !

DeletedUser24948

de ce a fost inobilat adiflok ? aaaaaaaaaaaaaaa acuma a trebuit sa intre pe contul just elite ca sa arate lumii ca defapt nu ii chiar cel mai praf

un fra...m ursul polar care a mancat bataie pe 54 si voia sa vada cum se mai da bataie si pe speciala, o fi crezut ca pe 54 e greseala :)))) culcat ma, ca acum ai invatat pozitia :)))
 

DeletedUser29124

Lol...si pe o lume cu 200 de jucatori v-ati tras academie ...:)))
 

DeletedUser47018

s-a dus inca o speciala...
am calmat recalcitrantii, vedetele si actorii principali ai unor scenarii care numai ei le inteleg
 

DeletedUser48447

presupun ca au fost rezervele "grupului"..ca nu par din "primii 11" :))
 

DeletedUser46530

Nu va mai dati filme :))

Ati cautat motive sa ne dati backstab, n-ati gasit asa ca ati inventat scenarii, ne vedem pe speciala 13, sper sa nu dispareti din peisaj prea repede.
 

DeletedUser47018

nu'si da nimeni filme :))
voi va dati filme...tu ai dat cu ciocul pe la cine nu trebuie, ca doar atat poti sa faci...
anturajul tau nu intotdeauna iti este loial
nu a fost niciun backstab, a fost o concediere a 2 jucatori...restul s-au dus dupa ei crezand ca o sa rezolve ceva
dar s-a vazut nivelul de joc si limitele multora...nu trebuie sa mai detaliem deloc asta
iar pe sp13...o sa intram sa ne aparam titlul cum se spune :)
ca o sa inceapa hegemonia noastra sau ca o sa castigati voi, asta e alta mancare de peste
tot ce pot sa va spun este ca tu si ceilalti nu o sa mai jucati niciodata cu noi...nu se poate juca cu voi absolut deloc
luati si pe war de mana si spuneti-i sa ma sune...astept de 3 zile asta dar vad ca dintr-o prioritate ce eram pentru el, nu mai prezint interes deloc

P.S : Invatati sa injurati alta data si sa folositi cuvinte noi. Aveti toti din brigada voastra 100 cuvinte pe care le repetati intr-una.
 

DeletedUser46530

Te-ai schizofrenizat rau de tot florine.

Hegemonia voastra? Visezi, ba.

Sa va aparati titlu? N-aveti asa ceva.

Nivele de joc? Te depaseste subiectul.

Sa mai jucam cu voi? Faptul ca am jucat cu voi aici e o greseala pe care mi-o asum


Spune stop, florinel piciu, nu mai vorbi cai verzi.
 

DeletedUser47018

Nu, total eronat ceea ce expui in fata lumii acum ca sa va scoateti. Noi stim cine sunteti voi, nu e nevoie de niciun fel de prezentare. Ati fost recrutati pentru ca asa a vrut Cristi, nu eu. Daca nu sti cine e Cristi, suna un prieten din aia multi la care dai cu gura si afla. Daca nu va recrutam, sfarseati la fel...innobilati.
 

DeletedUser13059

daca nu recrutati erati disparuti demult :)) si castiga BI sau uiti cum plangeti ca adiflok a fost inobilat la inceput ? a inceput sa planga pe la so ca bi la inobilat pe saracutu iar dupa ce so a recrutat tot a rupt alianta cu bi mari jucatori care nu au vazut granita si au stat numa pe interne tot jocu dar pe urmatoarea cine o sa va apere ? asta daca intrati pe urmatoarea sau urmatoarele
 

DeletedUser46530

Nu, total eronat ceea ce expui in fata lumii acum ca sa va scoateti. Noi stim cine sunteti voi, nu e nevoie de niciun fel de prezentare. Ati fost recrutati pentru ca asa a vrut Cristi, nu eu. Daca nu sti cine e Cristi, suna un prieten din aia multi la care dai cu gura si afla. Daca nu va recrutam, sfarseati la fel...innobilati.

Spui ca expun prostii in fata lumii dar in acelasi timp tu si baietii tai ne-ati furat un cont. Cum poti sa explici faptu ca ati recurs la asa ceva si ca totusi voi sunteti caractere si noi suntem 0?

A, legat de ce ti-au zis baietii ca spuneam de tine, roaga-te sa nu fie asa. :))
 

DeletedUser12196

Eu nu inteleg de unde mania asta de a te lauda pe final de lume cu "performantele" tribului tau si balacareala asta inutila cand e clar ca toti jucati la fel de murdar, spargeti conturi si va furati caciula unul altuia. Speram ca pe speciale voi intalni jucatori adevarati dispusi sa joace corect de la inceput pana la sfarsit dar...
Pentru nenorocitele alea de pp-uri si pentru un loc pe panoul de onoare va dati in cap si va balacariti ca tatele. Mi-as dori ca adminii sa scoata premiile pe speciale. Cati ati mai juca? Din cate stiti, realizarile pe speciale si "performanta" nu apar pe lumile normale.
A-ti spune ca esti cel mai bun cand stii ca recurgi la tactici nu tocmai corecte vadeste o lipsa de caracter cum, probabil, numai la noi si la italieni mai poti intalni.
Ce sa zic...felicitari castigatorilor.
 

DeletedUser48447

eronat total.
legat de conturi , stii prea bine cum mi-ati furat contul pe lumea 54 dupa ce l-am oferit voua sa jucati pe el pentru ca era cont bun , dezvoltat cu pozitie buna, v-am ajutat cu un cont sa nu pierdeti vremea si drept multumire ati schimbat tot la el , lumea 54 s-a terminat pt voi de mult datorita dt-ului, iar eu contul nu l-am vazut cum erau promisiunile, si asta inainte sa se intample ce s-a intamplat aici! Deci nu imi vorbiti mie de caractere cand voi sunteti sub nivel.

Legat de speciala asta, cate amenintari si injurii am avut de la voi?
Tremurai langa mucho de o trebuit sa il scoatem pana la urma tot in aceiasi formula,o mana de oameni care chiar joaca triburile, si nu se numara gasca ta aici!

Auzi, tot respectu pt sorin, dar nu ii era lui locul in top, cel putin pe speiala asta, locu 15 agresori sa ia locu 2 pe speciala? toporeanu care nu a facut nimic sa fie in top?..tu care farmu tau e de 9 milioane record, si agresori de toata jena sa fii in top?...unde va credeti ma aici..credeti ca sunteti cu "grupul" sa va tina palma sa cresteti mari si frumosi, aici ati fost 0, ati umblat cu magarii, tickete prostii, cand toti de la voi folosesc imacrosu, atat va dati in spectacol si povestiti doar varianta voastra...dar de ce nu v-a urmat nimeni ????
S-au concediat doar 2 jucatori care urmau sa faca fuziune asa cum era interzis pe final de lume. ati iesit din trib vreo 5 oameni, cei care stiam ca sunteti impreuna, nimic mai mult, NIMENI nu v-a urmat, de ce?? Pt ca toti ce au jucat pe speciala stie cum ati facut-o, asa ca tine gura mica.

Ati pus oameni sa ma contacteze sa umble cu vrajeala, pe joc nu ati aratat nimic, ati pierit ca niste noobi . Nu va mai dati talente aici degeaba!
 

DeletedUser46530

Vezi ca nu pune nimeni botu la vrajeala ta de pe extern.

Cica ti-am furat contul pe 54, pai ce treaba ii asta, ba, saracule, ai impresia ca eu ti-am luat contu? :))

Legat de speciala asta, bucura-te de ea, alta nu-ti mai castigam.

Farmul record de 9 milioane, pe data de 26 iunie, de atunci n-am mai farmat, in schimb voi aveti suta de milioane farmate, desigur, din farmat suportii :))). Nu mai incercati sa fiti ceva mai mult decat puteti voi, va cunoaste lumea deja si stie ca nu puteti mai mult de atat oricat ati incerca, nici macar gramatical.
 
Sus