Discutii libere SP12 !

DeletedUser48447

ce prostii aberezi ...din cate imi amintesc baietii ma cautau sa joc pe 54 si chiar acum pe 59...da na, vorbesti prostii
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Tu i-ai cautat sa joci pe 54,lasa vrajeala

[01.11.2016 10:12:47] Stefan.: Ssalut
[01.11.2016 10:12:50] Stefan.: Ce faci ?

[01.11.2016 10:17:27] Stefan.: Bun asa.. pe 54 se anunta ceva ?
 

DeletedUser48447

Asta am intrebat pe sorin nu e nevoie sa sa stergi anumite chestii! insa pe 1 deja se stia treaba era vorbit cu never, eram "convocat" contra DT :)) si ati umblat cu marlanii dupa ce v-am lasat cont bun pe mana..stiti voi!

si pe 59 cum a fost?:)) in fine nu mai imi bat capu cu voi ca nu are rost.
Inca o data imi felicit colegii pt aceasta speciala si ...poate ne vedem si pe urmatoarea, cine stie!. bafta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Fain, merci. Deci astea-s noile lumi clasice; da? Nu mai putem spera la o lume clasica, clasica.. nu?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Clasic in sensul de clasic ( cercetare/curte pe pachete, etc ) sau clasic in sensul de "fara pp features ?

In ambele variante raspunsul este nu, cel putin momentan. Singurele lumi old school vor fi cele speciale, o sa punem si una mai lunga asemanatoare cu lumile 2 sau 3, de exemplu, adica undeva pe la 6 luni, maxim.
 

DeletedUser12196

lamuriri binevenite. multam fain raka.
_______________________________
cat despre cei 4, tractoristul & co., nu meritati nici sa va bage lumea-n seama. ar trebui sa le multumiti celor care s-au sacrificat sa va faca conturile mari, suportilor si celor care s-au lasat.
nu am spus ca tu ai scris acele mesaje si acum stim ca unul din anturajul vostru a facut-o iar tu stii bine cine desi faci pe nisnaiul.
lasa-ma cu statisticile tale. nu te da mare ca daca unii nu se lasau ti-o furai original. caracterul vostru este infect.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Clasic in sensul de clasic ( cercetare/curte pe pachete, etc ) sau clasic in sensul de "fara pp features ?

In ambele variante raspunsul este nu, cel putin momentan. Singurele lumi old school vor fi cele speciale, o sa punem si una mai lunga asemanatoare cu lumile 2 sau 3, de exemplu, adica undeva pe la 6 luni, maxim.

Multumesc de raspuns.
Ma referam la a 3-a varianta, de "Lume clasica" cum au fost alea doua, primele, înainte de speciale.
Ca batrânii.. sistem clasic de curte pe 3 nivele, fara taleri fara paladini fara "pp feature". Visez, deci.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Sp13 este fix asa, fara taleri fara paladini, fara pp features...ai citit anuntul ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Am citit, maestre. Diferența dintre ce întrebam eu, de clasicele vechi vs. speciale noi, e că alea nu erau limitate în timp și alte dif. mai mici: , la arcași, la curte..
Nu-i bai :) Spor ălora ce își vor investi timpul pe această nouă lume
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Speciala 6 a fost asemanatoare cu asta,si daca va uitati setarile specialei 11 sunt cam aceleasi....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Da, corect. A fost o lume buna, apreciata ( sp 11 ma refer ), diferenta apare la arcasi, in rest este aproximativ la fel, mai sunt 2-3 surprize, o sa le descoperiti singuri :D
 

DeletedUser13059

daca nu intra deteul atunci poate o sa dureze ceva , eu am luat in calcul ca poate intra ei si nah atunci se termina in 1 saptamana
 
Sus