Discutii libere SP12 !

DeletedUser48447

:))))))) Ce aberatii :))) alta nu ne mai castigati :)) pai voi ce ati miscat aici ma?. m-am lamurit cat de buni sunteti voi, marele vedete unde ati fost prinsi s-a maturat cu voi pe harta..
Legat de suporti, niciodata nu am farmat nici un suport, asta poate sa-ti confirme si adminu de a stat 30 minute pe cont ..si ce sa vezi, tot farmu de 70 milioane era din barbare...uau, pai cum sa farmati voi atat ma rachetelor daca va farmeaza imacrosu ?:)) farmati cu 30 cai cand pe sate erau cate 100k de bucata..vai steaua voastra, fara scripturi sunteti nimicuri.
Ati castigat voi cu 1 milion agresori :)) ba daca intra unu si verifica statisticile de pe lume rade tot .ro de voi.

si cu asta am terminat discutia cu noobi, ne vedem pe speciala urmatoare.. ca pe normale luati bataie de la D-T nu avem loc sa va batem si noi
 

DeletedUser46530

:)))

ne faci prafaleti pe extern dar pe skype dai cu ciocu pe la toti ca vrei sa-ti faci trib pe unde mai joci cu oameni care joaca cu noi :)))

farmezi barbare, da pe partajari se vedea clar ca-l farmai pe mercenary

mars, ma!
 

DeletedUser48447

1. nu am cautat sa-mi fac trib, nu stiu unde ai auzit tu asa ceva. Nici aici nu am intrat cu trib , desteptule, ba din contra cei din grupul m-au cautat sa joc cu ei atat pe 54, 59 si iar sa va ajut pe 54 ca nu va mai statea lumea pe conturi sa pareti jucatori buni.

2. Nici macar un atac de farming nu a plecat pe contul mercenary de la mine de pe cont, sau pe oricare alt cont, am farmat doar barbare! Acel prieten de al vostru, admin/a , stie mai bine dupa 30 minute state pe cont fara ca eu sa nu pot intra , problema fiind "din calculator la mine" in timp ce contu era verde o jumatate de ora. dupa acea jumatate "problema din calculator" a disparut! Asa ca poate sa-ti confirme ea/el ca resursele au fost doar pe barbare , dar si cand te-am rugat cu sitter si sa imi calculezi resursele de pe fiecare barbar si daca dadeau 70milioane sa-mi dai ppuri! NU AI VRUT! Ptunu ca tine care nu stie sa farmeze, chiar pare mult..dar sa te invat ceva..la asistent daca trimiti cu cate un spion pe barbar o sa iti apara un buton "C" care estimeaza resursele de pe sat cand vei ajunge tu...il poti folosi la un nivel mai ridicat..bine nu e cazul..dar ca sa stii! Sa nu mai zici la nimeni..
si ca sa fie treaba treaba iti ia 10 minute sa trimiti de pe toate satele la farm..MANUAL..nu ai nevoie de tot felul de scripturi...zii la petre sa-si stearga folderu cu scripturi ..sute de scripturi..ca alea nu te fac jucator ma barosanilor..
 

DeletedUser48447

defapt cred ca tu esti petre nu war..in fine ..nu dau importanta.. tot aceiasi marfa.
 

DeletedUser48120

Gica, vorbesti de pe locul 1 acum si uiti multe :))

tribul asta a stat in vreo 8-9 oameni, iar 5 eram noi (predator, toporeanu, war machine, nebunu si hendrik lorentz adica eu)
pe langa ca s-au folosit conturile lui ireal si deadlove ca sa cresteti voi mari si sa nu va rupeti trupele. conturi care erau tot ale noobiilor din grupul

nu iti iau eu meritele, dar nu ni le lua nici tu :))

zona nord-vest ar fi picat daca nu eram eu si nebunu acolo
sud-est a fost war machine
centru a fost toporeanu si predator - care erau cu majoritatea satelor pe granita

deci despre ce vorbim acum ?
crezi ca castigai tu lumea asta fara sa fim noi acolo?
niciodata, va dadeau viol BI :))

sau stai, ii innebunea maxauras cu mesaje din 5 in 5 min si renuntau aia
inca nu imi vine sa cred ce a ajuns triburile, daca auras termina pe locul 4 :|

chiar mi-as dori sa ne strangem si noi vreo 12-15 pe urmatoarea speciala ca sa vedem daca chiar ati meritat sa castigati

dar va felicit! ati castigat lumea speciala 12! :)
 

DeletedUser48447

radule vad ca te duci pe langa..contul ireal si contul deadlove nu m-a ajutat cu nimic pe mine sau pe altcineva din acest trib, acele conturi au fost doar pentru voi (spargeri pentru voi si sate innobilate de la ei tot de catre voi) si sa nu uitam ca eu am spart sate si pt sorin, pt mine nimeni nu a spart sate, mi-am spart singur satele, vorbim de suporti cand thomas pana la satu 21 nu a spart nici un sat.
vorbiti de granita cand war tipa ca isi da stergere si a fost nevoie sa luam noi acolo granita sa-l lasam in spate ca sa se dea dupa mare jucator.
acolo sus la voi sa nu uitam de mutulicaph care a facut majoritatea razboiului in partea de sus, nu neg contributia ta ca deffer sau a celorlalti, dar nu poti sa-mi zici tu mie ca predator locu 15 agresori merita sa fie in rank, cand el farma si trimitea nobili pe spargerile oferite de mine de deadlove si alti jucatori, sa fim seriosi..sau toporeanu 0 pe lume..crescand doar din contul ireal..ce dracu vorbim aici radule?..jucam de ieri triburile?...auras razi tu degeaba, dar el chiar a facut treaba...spre deosebire de multi altii..
ti-am zis nu neg contributia celorlalti..dar nu e asa mare dupa cum zici tu, si repet..nu ati fost concediati, au fost concediati doar doi jucatori care au incalcat regulile impuse spre final de lume..+ planurile sau vorbele aruncate de anumiti membri dintre voi...nu mai lungesc vorba cu voi ca e in zadar..dar nu ma luati aiurea ca nu are rost!
 

DeletedUser48447

nu te poti pronunta tu ca ne batea bi sau nu..au jucatorii lor, dar nici eu nu joc de ieri triburile, si sa nu uitam ca nu war l-a scos pe mucho ci noi!!!! el fiind cu toate satele langa s-a temut 3 luni de el ca ii da in gura , pana am venit noi si l-am innobilat..deci, despre ce vorbim aici?..
cine l-a scos pe mitzanu si mucho?..cei mai buni de acolo care chiar jucau?..noi astia 5 oameni nu voi..predator lua sate moarte de la harley..ce dracu ma radule..ma iei din gara?..cand imi spargeam eu 6 fulluri pe sat la mitzanu predator farma..si multi nu aveau 10 fulluri de toate..
nu vorbesc din pozitie de locu 1 , vorbesc ca jucator intrat de la inceput de lume..si vorbesc ca si un jucator activ, care am carat tribul destul de mult zic eu!
 

DeletedUser42512

Cand a fost organizat la final pe mucho , war s-a trezit pe la amiaza ca vezi tu.. pe satele rezervate de el era inca zidul 20 ..
Despre ce vorbim aici ? :))))
 

DeletedUser46530

ce filme va dati

lumea nu-i deschisa de 3 luni si tu-mi zici c-am stat 3 luni cu frica ca ma ataca mucho?
 

DeletedUser12196

Gresit, lumea e deschisa de aproape 4 luni.
Si, desi nu sunt fana BI sau a lui Bruine Kriss, cred ca v-ar fi facut tuturor zile fripte daca nu apelati la circulare cu atacuri la persoana cum niciodata nu mi-a fost dat sa intalnesc pe nici un alt server. Atat ea cat si alti jucatori au hotarat sa renunte la lume ca urmare a jocului vostru murdar.
 

DeletedUser48447

ce eronat..nu cunosc pe nimeni sa fi dat o astfel de circilara, mai ales eu in nici un caz nu!
deci arata-mi si mie ce circulare murdare s-au trimis din tribul So! !!
 

DeletedUser12196

Acum no, doar n-ai recunoaste ca tu chiar daca-i fi autorul.:)))
Adminii stiu pentru ca au fost trimise tichete.
Au fost create conturi noi de pe care au fost trimise mesajele.Dar asta cred ca o anumita persoana din tribul vostru deja stie. Mesajele au incetat cand bruine kriss si compania au dat stergere conturi. Ma abtin sa pun o eticheta individei sau individului, cert este ca din mesaje "urla" frustrarea.
 

DeletedUser48447

eu ti-am zis sa-mi dai mesajul si ti-am mai zis ca eu in nici un caz, fii serioasa, nu aveam nevoie de tot felul de tertipuri sa va batem..s-a vazut asta, nici nu am avut cu cine ne luptam... vorbeam cu mitzanu cand il atacam chiar la inceput si a zis ca e vai steaua voastra si ca nu au nici o sansa, mi-a zis asta inainte sa ii luam macar un sat, omu era realist, voi nu aveati echipa acolo !
asa ca nu mai fura curent si tu pe aici dupa razboi.
 

DeletedUser46530

eu ti-am zis sa-mi dai mesajul si ti-am mai zis ca eu in nici un caz, fii serioasa, nu aveam nevoie de tot felul de tertipuri sa va batem..s-a vazut asta, nici nu am avut cu cine ne luptam... vorbeam cu mitzanu cand il atacam chiar la inceput si a zis ca e vai steaua voastra si ca nu au nici o sansa, mi-a zis asta inainte sa ii luam macar un sat, omu era realist, voi nu aveati echipa acolo !
asa ca nu mai fura curent si tu pe aici dupa razboi.

ce vorbesti ma, pe voi va bateau loko de va uscau :)))

intrebare pentru aia smecheri dupa speciala 12, mai dormiti cu dop in fund si fata la zid?
 

DeletedUser42309

Eu o sa fiu mai scurt , ca altceva nu vad , decat eu sunt mai bun , tu esti mai slab , eu asa tu asa ... prostii

Cei ce pierd , pierd , iar cei ce au castigat , au castigat si cu asta basta .

Felicitări câştigătorilor, dar şi adversarilor lor, care au făcut istorie pe această Lume Speciala 12 !

Fiecare jucator .. indiferent care ii este numele are meritul lui .

Sa nu uit , felicitari si celor din echipa: TEAM TRIBURILE , ca ne-au suportat si au facut si ei parte din harta :)

Una peste alta , succes tuturor pe urmatoarele lumi pe care vor juca .

Bafta.
 

DeletedUser12196

Bine ca s-a terminat.
Tractoristule zau ca ar trebui sa lasi gargara. Pe "mucio" degeaba il ridici in slavi. Pe harta, pana sa vina la voi, l-am tinut eu, theoraa, marioleu., coovrig si deny. Aveam "clopotei" si cum primeam raport trimiteam sprijin. Nici macar sa raspunda la mesaje nu era in stare. L-a citit bine coovrig si regret ca nu l-am crezut si nu am retras sprijinul. Eu si ceilalti aveam atacuri si nu am retras sprijinul de la "mucio". Sa nu mai vornesc de splituri facute in orb ca specimenul asta sa nu isi piarda satele.
Nu stiu ce a avut maxaurash cu bruine cris dar mesajul meu pentru el este unul singur: sa-ti fie rusine jucator de 2 lei.
Multumesc celui care "s-a spart" si asa am avut sansa sa aflam cine a fost frustratul care a scris oribilitatile acelea de mesaje.
Nu, nu va felicit pentru castigarea acestei speciale pentru ca nu meritati. Sunteti jalnici. Distrugeti acest joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48447

WTF ?
nu l-am ridicat in slavi pe mucho, cand am inceput eu sa il atac cu mercenary mouse sini si max1auras a pierdut in 48 aproximativ tot contul, deci nu am ce ridica in slavi.Cel mai bine s-a aparat de la voi mitzanu si abia dupa mucho, de tine nici nu am auzit pe harta, eu ti-am garantat ca nu am trimis eu mesaju desre care tot zici, de care nu am habar! Si nici unu din jucatorii de mai sus, probabil ce zici tu iti este bagat in cap de gasca vesela din marele grupul, deci esti pe langa. NU ma intereseaza cine a facut splituri si cine a trimis sprijin si unde a trimis,noi 4-5 oameni unde am atacat a zburat contul ;) si asta zice tot si stiti si voi prea bine asta!
si se vede in statistici si clasamente. Restul e abureala ca sa nu va plictisiti!
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Ce treaba are grupul aici ma?vorbesti aiurea ,ai uitat cand le dadeai mesaje sa joci cu ei ...asa ca lasa tu abureala,nu te mai crede ce nu esti ca nu ai demonstrat nimic deocamdata
 
Sus