Discutii libere SP13 !

DeletedUser47776

1.gif
 

DeletedUser13059

ii dati 2 lei si pleaca , nu vedeti ca pentru niste banuti de paine o venit pe aici ? sufera din cauza saraciei omuletu
 

DeletedUser47559

http://prntscr.com/go0131

saracu looser:))
dupa speciala 10 si 11 unde l-am calcat in picioare,saracutul de el nu mai joaca?hahah:))
oare anticipeaza ce o sa se intample?!
bravo ba,si tu tot un barbar cu nick vesnic ai sa ramai:))
 

DeletedUser44124

nu "iau cumparat" ca n-are nevoie.
eu raman fara drujba dar tu tot "presh" ramai.
 

DeletedUser47559

Castigatorii specialei 12,care au amenintat ca a inceput hegemonia lor pe lumile speciale ,si ca isi vor apara titlul n-au rezistat pe harta nici macar alea 21 de zile pana cand se poate parasi tribul:))))))
De fapt asa se intampla cand au dat de un trib serios,niste sate gri cu fundita asta sunteti:D
Multa bafta va doresc!
 

DeletedUser48447

Ma desteptilor, stiti prea bine ca nu am jucat aici aproximativ nici unul dintre noi..nu mai faceti praf pe extern
 

DeletedUser13059

Ma desteptilor, stiti prea bine ca nu am jucat aici aproximativ nici unul dintre noi..nu mai faceti praf pe extern

YnsuEk7vRpq5VyBCj_jgDw.png



citeste ce ai scris la inceput si ce ati scris inainte de inceperea specialei iar dupa ce ati cazut ca sunteti ca si mancati "nu bre ca nici nu am jucat aici" da unde ati jucat voi defapt ? :D


nu "iau cumparat" ca n-are nevoie.
eu raman fara drujba dar tu tot "presh" ramai.

ti-ai cumparat opinci noi de comentezi pe aici ? :D "sarac , sarac , dar are voie pe extern"
 

DeletedUser48447

1. Ce e mai sus nu am afirmat eu nimic, mereu am zis ca nu cred ca o sa am timp sa joc
2. Ce am scris pe forum daca cititi o sa va dati seama ca am zis daca vrea sa faca treaba sa stranga oameni..deci sa faca, ca eu am jucat suport..iar florin a zis ca joaca daca strange echipa..dar multi dintre noi, majoritatea nu au putut juca.. sa fim seriosi, daca nu ati fi atat de aroganti vedeati ca nu am jucat, nu am farmat, etc.
 

DeletedUser13059

fugi si vezi sa nu iti rugineasca tractoru ;) ca pe conferinta erati foarte activi dar cum zicea fratele elite pe voce "nu are rost sa ne batem cu ei ca doar pierdem vremea si nu avem ce le face" ... dar nu ca voi nu ati jucat :D asa o sa fie mereu cand intrat pe speciale si picati langa grup ? :D
 

DeletedUser47559

Ehhh si voi acum,doar nu pierdeau timpul sa creasca satele,mai devreme sau mai tarziu tot la margine ajungeau indiferent de nume. Ce le pot spune e sa aiba grija la cuvinte,sa nu mai afirme lucruri de care nu sunt siguri si mai ales ce le nu vor realiza niciodata.
In rest multa bafta!
 

DeletedUser48447

Bai just taran...daca ai de gand sa vii cu abureli la mine ia si te linisteste, nu am vorbit in viata mea cu elite voce,.asa ca pleaca cu vrajeala asta de aci..nu am farmat nici o zi, daca aveam de gand sa joc jucam..nu mai fa gargara.
 

DeletedUser13059

hai bre ca vocea aia feminina este inconfundabila

asta e a ruginit tractoru si de farmat ai farmat in data de 14 sau 15 cam 22 k iar dupa ai facut deff ca restu colegutilor tai si just elite era langa tine dar a fost inobilat :(
 

DeletedUser47018

nu stiu ce subiect ar fi asta de dezbatut pe aici dar sigur voi nu aveti o treaba cu logica si gandirea normala vis-a-vis de orice fel de problema legata de jocul asta
toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc
pe speciala am intrat sa loghez conturile, am stat 1-2 zile cred, mai mult nu...nu pot si nici nu puteam sa joc
de aici si pana la ceea ce incercati sa dezvoltati despre noi e cale lunga
mi-e rusine, pe cuvant daca va mint, ca va bag in seama pe multi dintre voi
ma suna lumea si imi spune ce aberatii scoate pe aici fiecare in parte
eu voce nu am fost niciodata cu Stefan...nu stiu de unde ati scos asta
planuri pt sp13 nu au fost nimic inca de la inceput pentru ca nimeni nu a vrut sa joace asa cum am spus mai sus
daca vreti sa gasiti chichite sau sa gasiti subiecte de discutat scoateti si despre voi cate ceva...cred ca s-ar scrie romane intregi
pe mine, de bine de rau, toata lumea ma stie de om corect si loial...putin ma intereseaza ceea ce posteaza chitibusii astia care si-au dat bacalaureatul pe joc
v-am mai spus eu in repetate randuri ca multi ce posteaza pe aici n-au facturi, n-au familii, n-au realizari personale in viata de zi cu zi...traiesc doar intr-o lume virtuala si atat :)
va salut
ma intorc la ale mele
bafta cu castigarea sp13, vad ca va dati interesul grav :))
 
Sus