Discutii libere SP13 !

DeletedUser47559

Cand ati anunti participarea si hegemonia pe urmatoarea lume ce inseamna ma cap de nuca?
Ati incercat voi acolo demolari,oricum sunteti jalnici
Te stie lumea de om loial pe tine ma pleava societatii?:)))
Pe speciala 7 ai fost langa mine,si totodata cu mine in trib,erai spionul dusmaniilor nostrii,varga a si spus ca tu erai omul lor de la noi.
Te-ai rugat de mine o dimineata intreaga ca te innobila marginea,te-am salvat eu si cilnic squat atunci,te innobila marginea mare noob ce esti si tu ai curaj sa deschizi gura p.aici?:)))
Om corect ce da backstab la 2 playeri care v-au ajutat sa castigati speciala
Erati pisati de voi,pe forum si conferinte ca eram noi pe harta,v-ati anuntat prezenta,hegemonia sau cum mai spuneti voi.
Da ce sa stau eu sa iti dau tie explicatii ma ,barbar cu nick ce esti,poti tu vreodata sa te compari cu noi pe vreo lume sau la vre un capitol?
Pe speciala 9,ai intrat pe contul lu mercenary,ai schimbat nick-ul in keemo,ti-am dat cu harta in cap si acolo.
Poti tu vreodata sa te compari cu noi,corectule,barbarule...mi-ai dat conducere in trib speciala trecuta ca nu erai in stare de nimic,si tu vi aici sa deschizi gura ma pacaliciule.
Nu mai puteam de ras cum te plangeai pe la toate triburile ca nu aveti ce face,oricum frumoasa prestatie,castigatorii specialei 12 calcati in picioare in 2 sapt:)
 

DeletedUser47776

bafta cu castigarea sp13, vad ca va dati interesul grav :))

Bafta la inobilarea barbarelor cu nick vrei sa zici nu? :))

Nu mai puteam de ras cum te plangeai pe la toate triburile ca nu aveti ce face,oricum frumoasa prestatie,castigatorii specialei 12 calcati in picioare in 2 sapt:)

Nici chiar asa, sunt pe val baietii (si fetele), de pe locul 26 inapoi pe prima pagina :)), orice e posibil... :))
 

DeletedUser33394

"toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc"

"ma suna lumea si imi spune ce aberatii scoate pe aici fiecare in parte"

Hai ca esti tare:)))) habar nu am cine esti dar vad ca esti foarte important, toata lumea stie ca tu ai probleme in viata de zi cu zi, mai nou tocmai pe speciala unde ti-ai si anuntat hegemonia:eek: si mai nou te si suna lumea sa-ti zica de externo_O ahahhahaa
 

DeletedUser48447

Aveam pretentii de la tine never, dar esti berbec daca tu crezi ca eu am jucat acolo..daca il vedeai pe ydn pe mine si restu baietilor cu care joc ca miscam atunci insemna ca jucam, daca am bagat un cont suport asta nu inseamna ca m.ai batut..fii serios..v.am zis clar ca pe iarna e posibil sa ne vedem... pana atunci va las in gandirea voastra de invingatori limitati
 

DeletedUser47559

De fapt berbecul esti tu,ai vazut sa fi zis eu ceva de tine?
Ma refeream la ce spune marele barbar
Asa si ce vrei tu sa faci la iarna ca nu inteleg?
la inceput ati tras majoritatea,inclusiv tu vreo 2 zile,cand ati vazut cum sta treaba,gata nu jucam ca facem pe noi de frica,ati cautat nu mai scuze
in fine,din partea mea puteti sa ramaneti sa jucati pe specialele unde nu jucam noi,acolo toti sunteti zmei,si s-a vazut asta cam de fiecare data!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46530

nu stiu ce subiect ar fi asta de dezbatut pe aici dar sigur voi nu aveti o treaba cu logica si gandirea normala vis-a-vis de orice fel de problema legata de jocul asta

exclusiv pentru tine, florinele
Haliperidol-5mg.png

ma suna lumea si imi spune ce aberatii scoate pe aici fiecare in parte

iar ai halucinatii?

planuri pt sp13 nu au fost nimic inca de la inceput pentru ca nimeni nu a vrut sa joace asa cum am spus mai sus

ce zici tu aici se cam bate cap in cap cu ce ziceai acu cateva saptamani

toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc

iara te-a agatat bona?

pe mine, de bine de rau, toata lumea ma stie de om corect si loial...putin ma intereseaza ceea ce posteaza chitibusii astia care si-au dat bacalaureatul pe joc

pe speciala trecuta si pe 57 ce-ai facut ma nene, ma?

v-am mai spus eu in repetate randuri ca multi ce posteaza pe aici n-au facturi, n-au familii, n-au realizari personale in viata de zi cu zi...traiesc doar intr-o lume virtuala si atat :)

is curios daca sa torni 6 puradei ii vreo realizare in viata de zi cu zi

v.am zis clar ca pe iarna e posibil sa ne vedem...

si aici ne-am vazut dar ati luat-o la fuga :(

pana atunci va las in gandirea voastra de invingatori limitati

ai castigat si tu o speciala si te crezi mai special?
 

DeletedUser48447

nevere daca aveam de gand sa joc acolo nu stateam in pozitia aia ,farmam din prima zi, plecam pe atac, dar am plecat pe aparare si am stat mai mult pe sitter chiar din a2-a zi. Nici nu are rost sa discut speciala asta ca nu am jucat, cat despre ce zice zealot asta pe aici..in primu rand cine esti?:)) ca tu esti ..nimic! nu am cum sa fug daca nu am jucat, nu m-am crezut mai special cu nimic si nu am sa va demonstrez nimic voua, tu mai ales ,acest nimic..stii ca sunt peste tine :))
asa ca , de acum poti marai pe aici cat vrei, dracu te mai baga in seama scriptatule
 

DeletedUser47018

Cand ati anunti participarea si hegemonia pe urmatoarea lume ce inseamna ma cap de nuca?
Ati incercat voi acolo demolari,oricum sunteti jalnici
Te stie lumea de om loial pe tine ma pleava societatii?:)))
Pe speciala 7 ai fost langa mine,si totodata cu mine in trib,erai spionul dusmaniilor nostrii,varga a si spus ca tu erai omul lor de la noi.
Te-ai rugat de mine o dimineata intreaga ca te innobila marginea,te-am salvat eu si cilnic squat atunci,te innobila marginea mare noob ce esti si tu ai curaj sa deschizi gura p.aici?:)))
Om corect ce da backstab la 2 playeri care v-au ajutat sa castigati speciala
Erati pisati de voi,pe forum si conferinte ca eram noi pe harta,v-ati anuntat prezenta,hegemonia sau cum mai spuneti voi.
Da ce sa stau eu sa iti dau tie explicatii ma ,barbar cu nick ce esti,poti tu vreodata sa te compari cu noi pe vreo lume sau la vre un capitol?
Pe speciala 9,ai intrat pe contul lu mercenary,ai schimbat nick-ul in keemo,ti-am dat cu harta in cap si acolo.
Poti tu vreodata sa te compari cu noi,corectule,barbarule...mi-ai dat conducere in trib speciala trecuta ca nu erai in stare de nimic,si tu vi aici sa deschizi gura ma pacaliciule.
Nu mai puteam de ras cum te plangeai pe la toate triburile ca nu aveti ce face,oricum frumoasa prestatie,castigatorii specialei 12 calcati in picioare in 2 sapt:)

Pai cine si-a anuntat participarea ? Tu pe ce lume traiesti ? :)))
Ce demolari sa incerc daca nu am jucat mai deloc ?
Crezi ca intram pe speciala cu necunoscuti ? Crezi ca daca puteam sa joc nu o faceam ?
Crezi ca daca anuntam ca jucam, intram doar cu 2-3 jucatori ?
Cine sa fie spion fratele meu ? Eu nici macar nu stiu cine este varga si imi spui ca eram spionul lui ? :))) Am discutat aspectul asta pe skype cu petre si Cristina si le-am zis tot verde in fata...va poate confirma spusele mele si maul ca nu am avut treaba acolo cu ceea ce ma acuzati voi...si niciodata nu am jucat astfel. Asta asa pentru cultura ta generala.
Backstab nu s-a dat la nimeni. S-a facut doar ce trebuia sa se faca. Daca nu o faceam noi, o faceau ei. Si acum poate discutiile erau indreptate spre petre, cristina si restul din umila lor echipa :)
Esti jalnic si in acelasi rand patetic cu toate expunerea asta a ta.
Valabil si pentru toti cei ce asculta la vorbele astea ale lui vbn care la fel ca toata echipa lor, dezinformeaza la maxim sau vorbesc doar din ce spune coltul strazii.

P.S. : petre, nu te mai stradui sa pari ceea ce nu esti. Ai fost si o sa ramai mereu un supus, exploatat.
 

DeletedUser47559

Ce dezinformare ma ratatule?
nu e backstab e ceea ce trebuia sa se intample?:))))))))
Esti prea distrus si frustrat ca te-am calcat in picioare pe unde te-am prins.
Are rockefeller convorbiri cu tine cand ai zis ca vrei sa joci serios nabule,barbarule,looserule.
Te innobila marginea pe sp7 fara mine,si tu incerci sa discuti cu mine ma?:)))
 

DeletedUser13059

lasatii bre in pace , ca sunt si ei niste noobeti amarati cu probleme , nu vedeti ca pe hannibal il suna toata lumea si nu are timp de joc din cauza talefoanelor care vin non stop :( iar tractoristu normal ca nu are timp dar a fost campanie si a trebuit sa mearga la recoltat , o sa revina in iarna cand ii tare pamantu dar nu inainte sa termine de arat altfel nu se baga la joaca + ca daca intra si altii in afara de echipa lor nu vor avea timp :(
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
nu stiu ce subiect ar fi asta de dezbatut pe aici dar sigur voi nu aveti o treaba cu logica si gandirea normala vis-a-vis de orice fel de problema legata de jocul asta
toata lumea stie ca am ceva probleme in viata de zi cu zi si de mai bine de 1 luna jumate nu am intrat pe joc
pe speciala am intrat sa loghez conturile, am stat 1-2 zile cred, mai mult nu...nu pot si nici nu puteam sa joc
de aici si pana la ceea ce incercati sa dezvoltati despre noi e cale lunga
mi-e rusine, pe cuvant daca va mint, ca va bag in seama pe multi dintre voi
ma suna lumea si imi spune ce aberatii scoate pe aici fiecare in parte
eu voce nu am fost niciodata cu Stefan...nu stiu de unde ati scos asta
planuri pt sp13 nu au fost nimic inca de la inceput pentru ca nimeni nu a vrut sa joace asa cum am spus mai sus
daca vreti sa gasiti chichite sau sa gasiti subiecte de discutat scoateti si despre voi cate ceva...cred ca s-ar scrie romane intregi
pe mine, de bine de rau, toata lumea ma stie de om corect si loial...putin ma intereseaza ceea ce posteaza chitibusii astia care si-au dat bacalaureatul pe joc
v-am mai spus eu in repetate randuri ca multi ce posteaza pe aici n-au facturi, n-au familii, n-au realizari personale in viata de zi cu zi...traiesc doar intr-o lume virtuala si atat :)
va salut
ma intorc la ale mele
bafta cu castigarea sp13, vad ca va dati interesul grav :))

bai cap de pluta,problemele tale din viata de zi cu zi au inceput de la razboiul de pe 57 ,unde iar erai zmeu pana ce ti sau luat toate satele,ca sa zici colegilor tai ca nu mai ai timp cand tu de fapt jucai pe speciala.Am intrat pe speciala sa ti-o mai dau o data,dar tu marea parasuta care se lauda pe 57 ca a castigat lumea 50 drept coplayera ,nu ai fost in stare de nimic nici pe speciala cand ai dat de un trib care joaca,la fel cum ai facut si pe 57 loialule si corectule care esti tu.
 

DeletedUser47018

doamne ce scenarii aveti voi :))))))
duceti-va frate la bollywood sa va angajati ca o sa faceti sigur cariera
nu o sa inteleg niciodata ipocrizia nimanui...poate va mai desteptati pe parcurs, cine stie
 

DeletedUser47018

cine sa joace pe speciala daca eu intram doar dimineata juma de ora si seara dupa 6-7 ?
bai de unde veniti frate cu astea?
luati-va tolbe noi ca vi s-au invechit dumele
 

DeletedUser47559

Hahahha,lu rockefeller i-ai zis ca joci serios:))
Pe forum scriai ca daca intram pe continent cu voi ne va fi foarte greu,tu unde iti iei bataie nu joci niciodata:))
Te-am scapat pe sp7 sa te innobileze marginea ca atat de noob erai,si tu vi cu explicatii la noi ma?pai poti tu sa te compari vreodata cu noi,sat bonus ce esti,faci pe corectu si nestiutoru,esti doar un agarici ce l-am calcat in picioare pe unde te-am prins.
hai du-te si vorbeste la telefon cu colegii tai barbari,asta o sa fiti pe toate lumile,macar de taceai din gura si nu te faceai de ras peste tot!
 

DeletedUser48237

Nu mi-a spus bre mie=)))
Eu am ajuns dupa o zi, cand stia deja ca pierde si nu mai juca serios.
Eu doar am printuri cand zicea in prima zi ca rupe harta:))))
 

DeletedUser46530

Nu mi-a spus bre mie=)))
Eu am ajuns dupa o zi, cand stia deja ca pierde si nu mai juca serios.
Eu doar am printuri cand zicea in prima zi ca rupe harta:))))
n-a jucat serios, dar tot ne-a crescut niste sate, saracu a bagat si multicont numa sa ne creasca sate..
 

DeletedUser35749

Cearta, injuraturi, ce frumos, aproape ca-mi era dor sa vad asta pe extern :D
 

DeletedUser47559

Gata au disparut ,,barbarii,, de pe forum la fel de repede cum au disparut si de pe harta
 
Sus