Discutii libere SP13 !

Black Prince

member
Scor reacție
11
nici macar n-au fost pe forum, nu stiu ce tot vorbesti. n-au intrat, n-au jucat, n-au fost pe forum. punct!
 

DeletedUser46863

lumea asta joc pe Dual Berretas, pe speciale tot cu alt nick am jucat... iar pe sp7 daca n-ai jucat cu cLeaR te confund, dar aveti aceeasi poza de profil si-mi este greu sa cred ca n-ai fost tu acel backstaber
 

DeletedUser46863

Atunci da...backstab-ul a fost real... stiam de tine... slab jucator!
 

DeletedUser13059

jucator ? nee simplu : slab , pana la jucator ii cale lunga
 

DeletedUser33394

Cand se inchide lumea:))? sunt curios doar ca nu mai avem cu cine sa ne batem...:confused:

au mai ramas doar barbari cu nick
 

DeletedUser47559

Just elite unde esti frate?ti-ai aparat trofeul cu brio,felicitari...inca odata ti-am aratat ca nu veti ajunge niciodata la nivelul nostru!
 

DeletedUser47559

Tin sa multumesc tribului number 1 si a celor 3 academii ca ne-au onorat cu prezenta pe lumea speciala 13 in faza de protectie a serverului si chiar o zi dupa,s-a dovedit a fi un adversar dificil,mai ales prin latratul pe extern dar totodata barbarele specialei 13 au aratat inca odata ca nu sunt degeaba bagate,eu reusit cu brio sa.i depaseasca.
 

DeletedUser46863

inafara de speciala 8 ... datorita doamnei pe care cativa colegi au .... ma abtin, speciala 8 pe care n-am reusit s-o castigam... vom intalni si noi niste adversari seriosi? :(
 

DeletedUser47559

Elite hai tata iar pe speciala sa avem mai multe barbare,ca nu ne ajung....cateva barbare cu nick nu strica
 

DeletedUser33394

a fost foartea grea speciala asta... in 3 saptamani jumate s-a inchis... oare a fost o runda de speed sau de ce a durat asa putin?
 

DeletedUser48274

elitele nici mai mult nici mai putin, da stai ca ei nu au jucat, daca "jucau" o terminam probabil in 4 saptamani :)))
 

DeletedUser47559

da,nu a jucat,isi bagase si multi conturile in trib si mai cauta si solutii pe forum ce sa ne faca:))) si ca ne va fi foarte greu cu ei
dar mna,ei au intrat pe speciala pt pp-uri:)))
 

DeletedUser33394

Ce sa zic, felicitari pentru speciala 13. A fost o lume foarte grea. :confused:
 

DeletedUser47559

Da,am avut mare noroc,elite a avut o echipa foarte puternica,echipa barbarelor,au facut o figura excelenta si foarte gri pe speciala 13! Tin sa evidentiez evolutia lor!Bravo baieti!
 
Sus