Discutii libere SP13 !

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Am eu trib?
Vezi ca i-ai gresit numele colegului tau. Stiu ca e cantitate neglijabila luat doar ca sa.i luati sau farmati satul dupa ce se lasa in primele 10 zile dar totusi, putin respect.
N-am trib dar daca imi cresti un sat nu ma supar.
 

DeletedUser48447

Ce-i drept ar fi o pomana sa iti cresc un sat, oricum altfel nu o sa ai cum sa innobilezi ceva.
Da ma luati la voi , ca voi sunteti spuma :))..noi doar asa intram daca o sa o facem pt a ne uita cum jucati..
 

DeletedUser47559

Sper sa faceti o figura mai frumoasa decat speciala trecuta,macar cu cateva ore:D!
 

DeletedUser47559

Pai tu n.ai jucat pe niciuna ma,ca ce faci tu nu inseamna ca joci:))
 

DeletedUser48447

Si totusi una am luat o ..hmm mai iau si noobi cate o speciala.. va ajung 200 oameni sau Iti mai dau eu ?
 

DeletedUser47559

Backstabber ce esti,ai terminat o lume pe 1 si tu crezi cine stie cine,esti un prafet,pe sp9 mi.ai dat msg ca te lasi ca nu ma poti depasi,pe 54 te plangeai ca nu poti face nimic in zona aia,a intrat scama si a rupt tot in zona destul de usor
Tu chiar n.ai ce face,ce tot visezi cu 200 de oameni,vezi.ti de backstabburile tale acolo barbar cu nick ce esti
 

DeletedUser48447

:))) te ai enervat pisi ?
Incuiatule, pe 54 am fost baiat si v.am dat contul ca nu aveam timp, chiar i.am zis lu scama ca are zona buna , la ce mananci maro ?:)) nu mai zic ca ati schimbat tot la cont.. aiuriti..
Ala nu a fost backstab, au fost 2 concedieri...asta de cand este backstab ?:)) wtf.. maestre...
 

DeletedUser47559

Doare adevaru aaaa:))
Cand esti praf renunti,dai contu,bine ca a intrat scama ca cu tine acolo pfoai:)))
Pe sp 10 erai cam ultimu din trib,ramai praf acolo:))
 
Sus