Discutii libere SP14

DeletedUser48447

Nu stiu cine e speriat.. cred ca aia de incearca sa gaseasca jucatori pe la noi :)) aceiasi sunteti ma.. nu va schimbati deloc,tot in pantaloni scurti umblati :))
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Iar vrei sa te faci de ras si nu stii cum,trist
Si pe l60 ai jucat superb,si mai ales speciala trecuta acolo ca si acum ati intrat in panica ca nu aveti voi jucator,sunt printurile puse de usor elegant:)
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Tu unde pierzi nu joci :)) Cat de penibil poti fi...aaa si noob da.
E vorba de 61,am gresit
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va reamintesc, ca atunci cand constatati ca un jucator incalca regulile jocului, sa va adresati sistemului de suport si nicidecum pe forum.
De asemenea nu se permit aducerea de acuze nefondate grave echipei triburile.ro pe forum.

Multumesc si spor la joc!
 
Ultima editare:

DeletedUser47018

Tu unde pierzi nu joci :)) Cat de penibil poti fi...aaa si noob da.
E vorba de 61,am gresit

Te alearga pe harta ;)
Stai potol ca nu e loc la el cu deastea de externe ce aveti voi in programul scurt sau lung pe care il prestati :))
 

DeletedUser48237

Loc Nume Trib Punctaj Data
440 Just-Elite
114772_thumb
Peaky 1.583 ieri

Hannibal cat ai avut inainte daca asta e recordul?
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
E normal sa nu aveti farm cand dupa protectie erai in top 10,aveai minele 18 si 150 lanci,hai sa fim seriosi,si nu vad ce e asa greu in a farma ferme?
 

DeletedUser48237

Felicitari Peaky pentru organizat.
Ati demonstrat ca sunteti un trib bun, de jucatori profesionisti, care la acest organizat a avut rezultate considerabile.
...
Glumesc
 

DeletedUser48237

Am o senzatie ca le ai deja. Daca nu le ai, cere-le in trib ca ai colegi care le au.
 

DeletedUser48237

Cum sa dai circulara sa-ti pui tot tribul sa dea intr-un singur jucator?
Cum sa se sparga ditai mamutul cu 5 triburi intr-un singur jucator?
Cum sa dea 35-40 in unu singur...si sa nu-l sparga?:))
 
Sus