Discutii libere SP15 !

DeletedUser42559

Este penibil si foarte dezamagitor ceea ce vad. Nu am mai jucat de aproape 6 ani jocul, dar ma joc de vreo 11 ani on and off, probabil pe atunci nici nu auzisera de tribalwars majoritatea adminilor de acum. Este dezamagitor sa vad cat de mult a scazut numarul de jucatori intre timp si este si mai dezamagitor sa vad in ce hal se triseaza.
 

DeletedUser46530

dateee ba ca a venit dani mocanu:)))

Tractoristo, cauti anturaj?

Este penibil si foarte dezamagitor ceea ce vad. Nu am mai jucat de aproape 6 ani jocul, dar ma joc de vreo 11 ani on and off, probabil pe atunci nici nu auzisera de tribalwars majoritatea adminilor de acum. Este dezamagitor sa vad cat de mult a scazut numarul de jucatori intre timp si este si mai dezamagitor sa vad in ce hal se triseaza.

ia-ti zboru d-aici, frustrel
 

DeletedUser48234

Este penibil si foarte dezamagitor ceea ce vad. Nu am mai jucat de aproape 6 ani jocul, dar ma joc de vreo 11 ani on and off, probabil pe atunci nici nu auzisera de tribalwars majoritatea adminilor de acum. Este dezamagitor sa vad cat de mult a scazut numarul de jucatori intre timp si este si mai dezamagitor sa vad in ce hal se triseaza.

si de ce mai joci ?
 

DeletedUser36209

S-au trezit cocoseii cu tupeu
Cand jucam noi tribalwars..astia abia invatau sa faca cochete la pantofi ✋
 

DeletedUser42559

Baieti si fete ce facem cu lumea aceasta ca harta este mica, sunt 100 de jucatori pe harta si miscari de trupe si schimbari majore se fac zilnic, deja devine ciudat...
 

DeletedUser1969

copile , ti-am zis sa ridici mana cand vrei sa vorbesti :)) hash
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Cat de smecher sa fii sa te uiti la un anime, sa dormi bine si apoi sa pui alt nume la trib ca te-ai trezit diferit in dimineata aia:))
Si poza ca la profilu tau, sa vada lumea ca esti smecher pe tarla.:))
Neata Quirin, o sa trec zilele astea sa-mi schimbi si mie uleiul la masina :*
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Bună seara popor talentat !!!!
Ce mai faci cumetre? Puteai fi sanctionat disciplinar pentru ca mi-ai utilizat vorbele si culoarea . Cat este de cand...... 2-3 ani? M-am intors sa vad DEZASTRUL cauzat de aparitia Negrilor dar constat cu stupoarea ca disparitia Negrilor a fost inceputul acestui Dezastru .Manii pe Dumnezeu daca spun ca dupa disparitia acestei specii ,totul ar fi trebuit sa fie lapte si miere ...hahaha
Cred ca am ceva din ADN-ul lui Nostradamus, altfel nu-mi explic cum dracu am avut dreptate !!!
Signed : Gicu Mentosan ,unul din Clanul Negru .Original 100% ...HAHAHA

Pies: Cred ca am gresit culoarea , ca nu asta era a mea. Uita omul . de fapt asta a ta era culoarea mea preferata :D
 
Sus