Discutii libere SP15 !

DeletedUser1969

ma indoiesc ca se inchide in 20...cand nici macar nu s-a anuntat inchiderea...de obicei mai dureaza 5 zile dupa ce o anunta....putea s-a o inchide linistit de vreo luna :)
 

DeletedUser1969

merci , se anunta ceva triburi pe sp 16 , am si eu vreo 6 baieti care cautam trib ...
 

DeletedUser1969

Cel mai bun lucru de pe lumea asta a fost limita de farm...le-a dat cu virgula la cei cu 10 conturi si scripturi :)) pe .net a fost acu cateva luni o lume cu farmul oprit cu totul...poate implementam si aici :)
 
Scor reacție
0
Buna gluma, a jucat cineva pe speciala asta? Hai sa fim seriosi, plin de necunoscuti in top 25, in frunte cu noobul zburator al crd-ului...
 

DeletedUser1969

bai asta cu nume de serial pt p__de , te-ai ratacit pe forum si ai intrat aici ca sa ce ? poate daca jucai si tu acu vreu 11-12 ani mai ne stiai ... hai hash la diareele vampirilor :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Da stiu ca te-am scot de 3 ori pe unde te-am prins anu asta, in rest esti un caz pierdut, darpe lumi unde intra doar pokemoni cad ca ai si tu glas

Verifica tw la sp 14, l63 ,l59 parca pe acolo ai fost executat
 
Scor reacție
0
bai asta cu nume de serial pt p__de , te-ai ratacit pe forum si ai intrat aici ca sa ce ? poate daca jucai si tu acu vreu 11-12 ani mai ne stiai ... hai hash la diareele vampirilor :))

Haha, stai parcat, aerele de "jucator" old school nu ma impresioneaza :)). Te pomenesti ca stii cu ce nickuri am jucat, sau cand am inceput sa practic acest sport nu? pari bine informat...:rolleyes: FYI, nickul actual, asta din serialul de .... a facut treaba in 3 ani cat ai facut tu in 12 :))

PS: Pe zburator nu-l bagi pe extern? Am de discutat ceva cu el, asa in public =))
 

DeletedUser1969

Haha, stai parcat, aerele de "jucator" old school nu ma impresioneaza :)). Te pomenesti ca stii cu ce nickuri am jucat, sau cand am inceput sa practic acest sport nu? pari bine informat...:rolleyes: FYI, nickul actual, asta din serialul de .... a facut treaba in 3 ani cat ai facut tu in 12 :))

PS: Pe zburator nu-l bagi pe extern? Am de discutat ceva cu el, asa in public =))

Nu stiu cine e zburatorul ...eu pe fircare lume pe care am intrat am intrat singur...deci pe urmatoarea speciala nu se stie :D (asta daca ma primiti cu aerele )
 

M A D M A N

member
Scor reacție
0
Faza de închidere a lumii speciale 15 se va declanşa astăzi 21-09-2018 prin închiderea lumii la înregistrări şi dezactivarea posibilităţii de restart, şi va dura până vineri, 28-09-2018, timp în care jocul se va desfăşura normal.

În data de 28-09-2018 vom închide această lume iar în perioada următoare vom afişa clasamentele şi premiile acordate câştigătorilor.
 

DeletedUser47559

bai asta cu nume de serial pt p__de , te-ai ratacit pe forum si ai intrat aici ca sa ce ? poate daca jucai si tu acu vreu 11-12 ani mai ne stiai ... hai hash la diareele vampirilor :))

sa nu exageram,pe lumile fara pp-uri nu cred ca mai trebuie demonstrat sau sa existe vre un dubiu in privinta celei mai bune echipe:D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Burn pe sp 14 a fost covor batut de toti si aici ii locu 1 :))) se vede ca a fost o sp grea :)))

Vedem pe sp 16 cat o sa reziste pe harta locu 1 de pe sp15
 

DeletedUser34078

S-a furat mireasa pana la urma? :D Mirciulica cum strici surprizele ...
 
Sus