Discutii libere SP16 !

samY.

member
Scor reacție
0
sa nu exageram,pe lumile fara pp-uri nu cred ca mai trebuie demonstrat sau sa existe vre un dubiu in privinta celei mai bune echipe:D

Parte 1:
Triburi: Jderii, ASP?, AIP?
Parte 2:
Triburi: REVO, REVO!, REVO.., REVO*

Timeframe: 19/11/2018 00:00:00la20/11/2018 00:31:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 31
Diferență: 82

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 12
Diferență: 29

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 475,225
Tabăra 2: 163,512
Diferență: 311,713

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 240,568
Tabăra 2: 61,684
Diferență: 178,884

chart


Organizatul REVO pe Jderi.

RIP!
 

DeletedUser39475

Nu contestă nimeni ceea ce relevă aceste statistici și că aici v-a mers bine. Însă, vă cam luați nasul la purtare într-un mod total nejustificat și tare mi-e că într-o altă situație, vă luați bătaie ca hoții de cai. Nu mai încercați să vindeți castraveți la grădinar și să vă mințiți pe voi înșivă, pentru că știți bine ce ar presupune o ciocnire reală contra tribului REVO.
Superioritatea absolută presupune printre altele modestie, ceea ce vă lipsește cu desăvârșire. Nu vreau să fiu nerespectuos la adresa vreunui prieten din REVO (prin asta dau dovadă de obiectivitate), însă nu cred c-ai văzut vreun fondator (bold) REVO epatând pe extern mândrie de sine.

Nu uitați că până mai ieri vă "miroseați flatulările" unul altuia contra unui inamic comun. E ridicol cum ajungi să lingi unde-ai scuipat și invers. Sunt mulți de la noi care-au "furat curent" la adresa voastră, însă și voi ați fost niște "concurenți pe măsură".

Mângâiați-vă propriul orgoliu în continuare și felicitați-vă între voi pentru prestația actuală, nu aveți decât. Însă, știți că nu-i chiar așa, deși n-o s-o recunoașteți poate, nici vouă înșivă.

Comentariul meu nu este o formă de continuare/inițiere a unei polemici. În acest sens, nu voi da curs niciunui atac sau replică în contradictoriu.
Salutări brigăzii din REVO!
 

DeletedUser46530

Nu contestă nimeni ceea ce relevă aceste statistici și că aici v-a mers bine. Însă, vă cam luați nasul la purtare într-un mod total nejustificat și tare mi-e că într-o altă situație, vă luați bătaie ca hoții de cai. Nu mai încercați să vindeți castraveți la grădinar și să vă mințiți pe voi înșivă, pentru că știți bine ce ar presupune o ciocnire reală contra tribului REVO.
Superioritatea absolută presupune printre altele modestie, ceea ce vă lipsește cu desăvârșire. Nu vreau să fiu nerespectuos la adresa vreunui prieten din REVO (prin asta dau dovadă de obiectivitate), însă nu cred c-ai văzut vreun fondator (bold) REVO epatând pe extern mândrie de sine.

Nu uitați că până mai ieri vă "miroseați flatulările" unul altuia contra unui inamic comun. E ridicol cum ajungi să lingi unde-ai scuipat și invers. Sunt mulți de la noi care-au "furat curent" la adresa voastră, însă și voi ați fost niște "concurenți pe măsură".

Mângâiați-vă propriul orgoliu în continuare și felicitați-vă între voi pentru prestația actuală, nu aveți decât. Însă, știți că nu-i chiar așa, deși n-o s-o recunoașteți poate, nici vouă înșivă.

Comentariul meu nu este o formă de continuare/inițiere a unei polemici. În acest sens, nu voi da curs niciunui atac sau replică în contradictoriu.
Salutări brigăzii din REVO!

Nu dai curs raspunsurilor in contradictoriu pentru ca nu ai ce sa spui, asa ca taci.

Ai aparut si tu pe extern dupa cativa ani, pentru ca dupa ultimele N batai pe care le-a luat echipa formata de tine pe lumiile normale au reusit si ei sa castige una, in cel mai josnic mod, dar au reusit.
Ce vrei tu sa spui de fapt? pe cine incerci tu sa scoti?

Incerci sa distragi atentia de la subiectul de baza la un alt subiect, favorabil voua, ghinion, bai, nu tine vrajeala. Majoritatea discutiilor la adresa revo sunt simplu raspunsuri la excesul de zel facut de mr. proper, scama si alti conducatori ai marcii revo.

E timpul sa revenim pe subiect, misule.
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
vă cam luați nasul la purtare într-un mod total nejustificat și tare mi-e că într-o altă situație, vă luați bătaie ca hoții de cai.

Alta situatie?

Am intrat in cea mai proasta situatie posibila si total neorganizati, echipa adunata in cateva ore dupa jumate de zi dupa ce a inceput speciala, lipsesc aproape jumate din oamenii de baza si tu vii acum cu aberatiile astea?

Mai bine tine capul la cutie, nu vrei sa stii cum e in alta situatie :)
 

samY.

member
Scor reacție
0
Nu mai încercați să vindeți castraveți la grădinar și să vă mințiți pe voi înșivă, pentru că știți bine ce ar presupune o ciocnire reală contra tribului REVO.

Nu am sa mai raspund provocărilor pentru ca deja am raspuns pe lumea speciala, si s-a văzut rezultatul.

Pot sa spun doar ca va așteptăm. Oriunde, oricand!


Cod:
Suntem acei jucători
Ce în topuri fac furori!
Atacăm în haită
Ca și altădată..
Suntem MANIACI
De parca am fi draci!
Și când atacăm
Sate posedăm!
Așa că fugiți
Până nu vă pârjoliți!
Succes!
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

never daca ar juca ar bate de pamant orice jder ar prinde in fata, ce vorbim aici prieteni ? :(
 

DeletedUser47204

zealot, pesticla, tesla.. astia de au disparut sau au dat stergere la primu organizat pe ei.. ati prins glas? ciocu mic si joc de glezne, nu vorbiti de oameni care v-au trimis la plimbare :eek:

cuplu zealot + innacsebilix , mai aveti de mancat o paine doar sa puteti sa dati un mesaj in privat la cineva din grupu de rezistenta :))

eu zic sa dati stergere, ca iesiti pe plus iar, sau de ce nu? sa va autobanati iar :)) ahaha, noobi!
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
zealot, pesticla, tesla.. astia de au disparut sau au dat stergere la primu organizat pe ei.. ati prins glas? ciocu mic si joc de glezne, nu vorbiti de oameni care v-au trimis la plimbare :eek:

Hmm, nu inteleg de ce trebuiesc mereu vorbe aiurea ca sa iesim din rahatul din care suntem :D

Sa inteleg ca prin primul organizat te referi la lumea 63, pai am o statistica salvata pe aici, zice cam asa:

Parte 1:
Jucători: TesLa USA
Parte 2:
Triburi: REVO, REVO!, REVO.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 1,042
Diferență: 998

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 8
Diferență: 14

Poti sa verifici pe twstats daca ai uitat, ai aici si datile exacte https://prnt.sc/llw701 , ti-am pus de la aparator ca sa nu te razgandesti dupa sa zici ca de fapt n-ati dat niciun organizat atunci sau ca n-au existat atacuri de la voi.

Sper ca nu este nevoie sa pun si de pe speciala statistica de +40 sate, sate ce nu le are in total nici cel mai mare jucator de la voi.

Este penibil sa te lauzi ca ai scos 2-3 jucatori prin backstab, recrutand 95% din tribul lor.
Ati avut sansa aici pe speciala, unde chiar voi ati facut provocarea, in lumea voastra,si nici macar nu stiu daca ati reusit sa luati vreun sat de la inceputul lumii pana acum.
Cand iei o bataie ca asta, crede-ma, mai bine gura mica, singurul lucru pe care il reusesti, este sa te injojesti pe tine insuti :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
zealot, pesticla, tesla.. astia de au disparut sau au dat stergere la primu organizat pe ei.. ati prins glas? ciocu mic si joc de glezne, nu vorbiti de oameni care v-au trimis la plimbare :eek:

cuplu zealot + innacsebilix , mai aveti de mancat o paine doar sa puteti sa dati un mesaj in privat la cineva din grupu de rezistenta :))

eu zic sa dati stergere, ca iesiti pe plus iar, sau de ce nu? sa va autobanati iar :)) ahaha, noobi!

Care este suma totala finala pe bonul fiscal de pe ro63 ?
Cate conturi ati cumparat ?
Taci dreaq ca sunteti penibili totalmente.
 

DeletedUser47204

Nu stiu ce tot vb eu nu va mai vad pe harta :eek:

Unu autobanat, altu innobilat... ce-i drept e cam greu de tinut minte dar nah, noroc cu twstatsu
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Doar nu ma lua cu d-alea ca mi-am dat stergere la primul organizat, ca am facut pipi pe organizatul vostru, si nici nu suntem aceeasi categorie de jucatori ca TU sa iti permiti sa imi zici mie ceva legat de jocul asta.
Multumeste-i domnului ca s-a nimerit sa joc de partea voastra si sa inchideti lumea, ca de eram la inamici, aveati aceeasi soarta ca aici :)
Pe langa astea, aici esti pe forum pe sp16, unde sunteti calcati pe cap cu forta, nu pe l63, rezuma-te la ce se intampla aici :)
 

DeletedUser47204

Ba da exact la primu organizat ai picat, drept in cap! Puf, disparut ai fost. Categorie de jucatori ? Da ce-i aici man, box ?
Eu deja m-am saturat cat te-am vazut ca te tot lauzi singur, si pe forum la L60 si pe 63 si aici.. Mai lasa si pe altii sa zica ceva despre tine :rolleyes:
Apropo nu fi nervos, dar chiar la primu organizat te-ai dus, da te-ai dus rau de tot :D
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Nu stiu de care organizat vorbesti, dar e ok, -14 e un organizat bun, la fel ca si astea de pe aici -13, -29 #valorosi

Hai, te salut de aici de sus,

Multa bafta pe podea :*


ps: imediat ajung la tine si iese nasolut :rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser46530

mai jucam si noi pe harta, bai, scama, bai?

pe extern toti sunteti tari in cioc
 
Scor reacție
0
never daca ar juca ar bate de pamant orice jder ar prinde in fata, ce vorbim aici prieteni ? :(

Nu contesta nimeni ca nu stie sa joace dar ii dau Jderii lu' never de-i sar toate steagurile de noroc de pe cont :))))))si crede-ma, are multe.

Ideea e ca ne-ati provocat sa jucam aici, ca aici e speciala, ca nu va bate nimeni. Am intrat si pana sa dispara restrictia v-am scos 1 trib jumate si cand am ajuns si la "tribul principal" ati inceput sa va dati afara 1 cate 1 ca se vedea rau statistica, 300k -> 10k intr-o zi parca asa a fost heavy.


In fine, am dat de pamant cu voi si din spate si din fata, din toate partile, bataia e bataie.

PS: Putem sa ne vedem si la o bere dupa speciala dar sa stiti ca pierzatorii dau primul metru
 
Ultima editare:
Sus