Discutii libere SP16 !

Saitou

member
Scor reacție
1
Off,inca mai plangi de la l63? Asa tare ti.am dat.o?:)))
Vezi sa nu mai ramai iar ratacit prin constanta:)))
 

DeletedUser47204

Nu contesta nimeni ca nu stie sa joace dar ii dau Jderii lu' never de-i sar toate steagurile de noroc de pe cont :))))))si crede-ma, are multe.

Ideea e ca ne-ati provocat sa jucam aici, ca aici e speciala, ca nu va bate nimeni. Am intrat si pana sa dispara restrictia v-am scos 1 trib jumate si cand am ajuns si la "tribul principal" ati inceput sa va dati afara 1 cate 1 ca se vedea rau statistica, 300k -> 10k intr-o zi parca asa a fost heavy.


In fine, am dat de pamant cu voi si din spate si din fata, din toate partile, bataia e bataie.

PS: Putem sa ne vedem si la o bere dupa speciala dar sa stiti ca pierzatorii dau primul metru

promit ca pe urmatoarea o sa va aratam cum s-au castigat 75% din specialele de pe.ro ! :D

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46530

Off,inca mai plangi de la l63? Asa tare ti.am dat.o?:)))
Vezi sa nu mai ramai iar ratacit prin constanta:)))

promit ca pe urmatoarea o sa va aratam cum s-au castigat 75% din specialele de pe.ro ! :D

aburesti externu asta mai ceva ca roua dimineata. ai uitat cand veneati cu miloaga si pupatu-n fund pe la x y z pe 63?

**** ala de mai sus, care deobicei intra cu alte nickuri si se afiseaza numa daca-i merge bine o arde-n figuri acum, crede ca nu stie tot serveru ca-i neveru pe cont

pe speciala asta v-ati furat-o mai ceva ca-n filmele cu prosti, s-a dus o parte din sfanta treime, daca stii ce zic, desigur.

rusinea .ro-ului, ati castigat si voi o lume normala dupa ce ati luat bataie pe vreo 10, consecutiv, gen

Revenind la lumiile speciala, sa-ti aduc aminte

sp6 ati castigat-o prin recrutari
sp9 l-ati castigat pentru ca am plecat eu din loko.
sp13, han+birt, ba, cand v-ati vazut cu lumea castigata ati schimbat numele la trib in revo sa aiba si revo o lume inchisa :))))))))))))) timesnewroman e realitate pe langa voi, ba

Si acum am ajuns la speciala actuala, ba, grija ca faci infarct de la ce o sa auzi.

v-ati strans frumos echipa cam cu o luna inainte de a incepe speciala, chat + forum l63.

***** voastra de urs se lauda ca la cati suporti baga ne scoate in 3 zile

v-ati pus domnisoara cu interese personale ridicate sa ne spioneze, ca sa vedeti daca intram pe speciala, teapa, ca nici nu voiam sa intram

ati bagat mai multe conturi suport in zona noastra decat aveam noi in astea 3 triburi. v-ati adus frumos niste jucatori cheie pe langa noi, jucatori care fac parte din categoria papagali. confirmat prin faptul ca la cateva zile dupa iesirea protectiei alde mafy si conturile din zona au declarat faliment si-au inceput de la 0, la margine.

Tot la inceput de speciala, o ardeati tare in gura pe extern, cand v-ati prins ca nu-i asa cum credeti si ca realitatea voastra e putin cam distortionata ati tacut toti, uite, acu nici nu mai auzi de urs pe extern, oricat ai cauta o urma de laba ;)

Ati pierdut jumatate din k45, nimic decisiv, da voi tot cu capu la cutie pe extern, s-a dus tot k45, tot capu la cutie, ca-i un mediu propice.

Am intrat si-n k-ul vostru, unde se afla spuma, pardon, k-ul pe care v-ati chinuit sa-l cuceriti si ati reusit dupa ce ati recrutat ce ati putut de prin zona... revo style

ca venii vorba de revo style, sa nu uitam de alexbogdan, cica as revo, as revo style chiar, 3 busole si-a cumparat pe speciala asta, si a dat preorder pentru a 4-a deja.

Acum, asa pe final, cand mai aveti zilele pe harta numarate ati rasarit cu postari noi, alcoolu` probabil e de vina, altfel n-aveati tupeu nici sa dati click pe extern.

Astea fiind spuse, observ extrem de multa ipocrizie din partea voastra, sunteti toti niste falsi duplicati, trasi la xerox sau la baie.

**** ca voi pot pune mana pe putina putere, bani, alea alea, insa, respectul e rezervat pentru caractere.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

cineva sa faca un rezumat la ceea ce a spus noobu asta va rog :D

edit: defapt n-are rost ca oricum nu are importanta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ii trist cum vin jucatori ca tine care peste tot au fost 0 ori tesla care a pierdut 2 lumi in acelasi timp cand altii au inchis 2-3-4 in perioda asta sa faca atata circ pentru o victorie, dar fiind prima lune castigata pentru voi este normal sa va bucurati asa tare si sa va laudati singuri pentru ca altcineva nu are cine :) vedem si pe viitor daca se intampla la fel ca aici

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Ai pierdut lumi de nu le poti numara pe degete, dar e ok, tre sa ai si tu ceva cu care sa comentezi :))))

Despre l63, nu te gandi ca ai fost tu vreun hotarator al soartei mele, puteam sa inchid lumea fara nici o problema, aveam invitatii din conducerea voastra, doar ca am preferat sa nu joc cu lacheii :))) ti-as pune printuri de pe skype cum imi ziceau baietii in invitatii ca esti fix pielea ********* pt ei, dar nu vreau sa merg in vacanta, oricum stiai deja asta :(

In fine, peste astea, s-a nimerit sa ne intalnim pe o lume, trib vs trib, unde te laudai ca esti de neinvins, ce-ai facut? ai fost calcat pe cap, nici macar nu te-ai vazut pe harta :))))

Mai ai de mancat din jocul asta inca 10 ani pana sa imi spui mie ca am fost barbar, spre deosebire de tine, cand joc, se simte pe harta :p tu esti doar aceeasi mascota a tribului, injosita de proprii colegi, esti singurul de pe aici care a intrecut limita penibilului, dar e ok, trebuie sa fie unul si pe locul ala, no? :rolleyes:

Mai are rost sa mai zic cum dupa ce v-a scris samy sa va adunati echipa pe lumea viitoare, desi i-ati spus ca nu credeti ca mai jucati, mi-ati dat toti mesaj pe privat sa ma joc cu voi?:)))

Vai de mama voastra :D
Ne mai intalnim pe alte lumi, o sa ajungeti langa DT pe .net, ca aici soarta e aceeasi :D
 
Ultima editare:

DeletedUser39475

Revenind la lumiile speciala, sa-ti aduc aminte

sp6 ati castigat-o prin recrutari

Nu-nțeleg neapărat de ce ai adus afirmații ofensatoare la adresa mea. Nu-mi aduc aminte să te fi luat peste picior vreodată. Se pare c-au făcut "copii noștri dinți".

Lumea specială 6? Probabil că încă te-ncălțai cu fesul pe vremea aia, dar hai să pierd totuși niște timp prețios și să spun următorul lucru:
- Speciala 6 este, cel mai probabil, singurul server de pe .ro ce a fost câștigat de un trib fără diplomație și fără alte triburi adiacente (Academii de exemplu). Iar referitor la recrutări, din nou furi curent. Vorbim de 3 jucători de-ai noștri (printre care era abuser) ce au jucat în alt trib de la început: strategie se numește, omule.
Nu era neapărat să mă explic ție, însă vede lumea ce scrii și din neatenție (altfel nu are cum, că doar nu te vor lua în serios) te mai și crede.
Când pe Speciala 6 se utilizau termeni ca și: sistem de sitting sau mobilizări ale deffului mobil în cazuri urgente, din nou...te încălțai cu fesul.

Revenind la această specială, ce să zic, bravo! Doar atât vă zic, nu vă luați lumea-n cap. De când regulează puiu' cloșca, nu știu, dar cam asta încercați voi aici.

Vedem ce-o mai fi pe o eventuală specială. Până atunci, vedeți că mai aveți jucători de scos. Hai fir întins!
 

DeletedUser46530

Nu-nțeleg neapărat de ce ai adus afirmații ofensatoare la adresa mea. Nu-mi aduc aminte să te fi luat peste picior vreodată. Se pare c-au făcut "copii noștri dinți".

Lumea specială 6? Probabil că încă te-ncălțai cu fesul pe vremea aia, dar hai să pierd totuși niște timp prețios și să spun următorul lucru:
- Speciala 6 este, cel mai probabil, singurul server de pe .ro ce a fost câștigat de un trib fără diplomație și fără alte triburi adiacente (Academii de exemplu). Iar referitor la recrutări, din nou furi curent. Vorbim de 3 jucători de-ai noștri (printre care era abuser) ce au jucat în alt trib de la început: strategie se numește, omule.
Nu era neapărat să mă explic ție, însă vede lumea ce scrii și din neatenție (altfel nu are cum, că doar nu te vor lua în serios) te mai și crede.
Când pe Speciala 6 se utilizau termeni ca și: sistem de sitting sau mobilizări ale deffului mobil în cazuri urgente, din nou...te încălțai cu fesul.

Revenind la această specială, ce să zic, bravo! Doar atât vă zic, nu vă luați lumea-n cap. De când regulează puiu' cloșca, nu știu, dar cam asta încercați voi aici.

Vedem ce-o mai fi pe o eventuală specială. Până atunci, vedeți că mai aveți jucători de scos. Hai fir întins!

Au fost mai mult de 3 conturi, si diplomatie era, alianta cu -?- daca-ti aduci aminte
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ai pierdut lumi de nu le poti numara pe degete, dar e ok, tre sa ai si tu ceva cu care sa comentezi :))))

Despre l63, nu te gandi ca ai fost tu vreun hotarator al soartei mele, puteam sa inchid lumea fara nici o problema, aveam invitatii din conducerea voastra, doar ca am preferat sa nu joc cu lacheii :))) ti-as pune printuri de pe skype cum imi ziceau baietii in invitatii ca esti fix pielea ********* pt ei, dar nu vreau sa merg in vacanta, oricum stiai deja asta :(

In fine, peste astea, s-a nimerit sa ne intalnim pe o lume, trib vs trib, unde te laudai ca esti de neinvins, ce-ai facut? ai fost calcat pe cap, nici macar nu te-ai vazut pe harta :))))

Mai ai de mancat din jocul asta inca 10 ani pana sa imi spui mie ca am fost barbar, spre deosebire de tine, cand joc, se simte pe harta :p tu esti doar aceeasi mascota a tribului, injosita de proprii colegi, esti singurul de pe aici care a intrecut limita penibilului, dar e ok, trebuie sa fie unul si pe locul ala, no? :rolleyes:

Mai are rost sa mai zic cum dupa ce v-a scris samy sa va adunati echipa pe lumea viitoare, desi i-ati spus ca nu credeti ca mai jucati, mi-ati dat toti mesaj pe privat sa ma joc cu voi?:)))

Vai de mama voastra :D
Ne mai intalnim pe alte lumi, o sa ajungeti langa DT pe .net, ca aici soarta e aceeasi :D



Tu aveai invitatie aici ?:))) pleaca ma ca esti deja prea penibil :))) faptul ca voi cititi ceva ce vrem noi ii partea a 2 a, ca si petre care a citit ca eu mi-am bagat suporti si acuma urla pe aici, sunt chestii care se fac la misto ai voi le inghititi
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Pe l63 au jucat 3 insi pe un cont blindat si pierdeau cate un sat in fiecare dimineata:)))
Mai bagati o circulara prin alte triburi pe alte lumi sa va ajute cu sitter cand sunteti atacati:)) asta e o umilinta unica bai soarecilor :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va avertizez sa incetati cu jignirile ca sa nu incepem sezonul de vacante un pic mai devreme dacat e cazul!
Spor la joc!
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
:)))) Ma ursule, tu n-ai inteles ma ca tu esti null pt tribul tau?:))) chiar trebuie sa caut printurile sa ti le mai arat odata

Intreaba-ti conducerea cati m-au cautat, dar de fapt, stai ca pe tine nu te baga nimeni in seama :))))

Lasa-i pe ceilalti sa vorbeasca ca tu nu ai valoare pentru nimeni :)))))
Tu esti bun doar pt indieni :)))))
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Tu aveai invitatie aici ?:))) pleaca ma ca esti deja prea penibil :))) faptul ca voi cititi ceva ce vrem noi ii partea a 2 a, ca si petre care a citit ca eu mi-am bagat suporti si acuma urla pe aici, sunt chestii care se fac la misto ai voi le inghititi
auzi dar tu cedezi satele ca nu mai poti face fata (sau spate) sau te interneaza colegii cu forta pentru cat de competent esti?
 

samY.

member
Scor reacție
0
I-ote ba toată ciurda s-o strâns, au dat organizat pe extern în speranța că aici iasa pe plus dacă pe harta nu pot face nimic :oops:

Din pacate băieți, chiar si pe extern dati rateuri, ma asteptam la mai mult, macar aici dacă pe harta sunteti 0

E clar ca discutia asta continua la nesfârșit, da plm, ce sa cer unor *****. Bai băieți, va puteti uita pe harta, statistici, tot ce vreti. Noi ne vedem de joc, imi pare rau ca ursu a cedat inainte sa ajungem lângă el ca asa ne băteam joc de el de ne povestea si copiilor copiilor lui.
Tu nevere dacă n-ai jucat da-i drumu si bate-ti coasa pe alte forumuri

Doar atât vă zic, nu vă luați lumea-n cap. De când regulează puiu' cloșca, nu știu, dar cam asta încercați voi aici.

Vedem ce-o mai fi pe o eventuală specială. Până atunci, vedeți că mai aveți jucători de scos. Hai fir întins!

Aia ziceam si eu, cum ati dat de un trib bun v-o batut de plângeau si verii verilor voștri si veniti cu talente pe aici. Ntz ntz ntz.
Cat despre speciala, am intrat doar sa dresez revo putin, da mai bine intram dupa o luna de la începerea ei si tot va băteam. :confused:
Acum sa trecem la provocări, nu cred ca sunteti in masura sa faceti atat timp cat ati luat-o ca la coasa de la o echipă facuta într-o juma de zi. Asa ca, prea slabi sunteti:(

PS. Eu nu vorbesc în numele MnK.s, vorbesc în numele meu. Pentru provocări vs MnK.s eu zic sa luati legatura cu Pietraru da mi-e frică să nu o luati mai tare decat aici :p

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46530

upload_2018-11-24_20-24-51.png


upload_2018-11-24_20-25-6.png


gata, ati cedat?
 
Scor reacție
0
Pe l63 au jucat 3 insi pe un cont blindat si pierdeau cate un sat in fiecare dimineata:)))
Mai bagati o circulara prin alte triburi pe alte lumi sa va ajute cu sitter cand sunteti atacati:)) asta e o umilinta unica bai soarecilor :))

Usor ba urecheatule ca n a dat nimeni circulare. Te crezi prea important si aici n ai intrat ca te bateam ca pe hotii de cai.
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Cum sa minti ma in halul asta?:))
Daca te.ai bagat in seama cu mn pe 63 asta nu inseamna ca poti sa vorbesti creodata la adresa mea
Chiar tu ai dat circulara sau ala ce se vinde pe pp:)))
Aveati atacuri si hopa nevoie de sittere,ati intrat in istorie la cat de ****** sunteti:))
Cum sa fiti 3 pe un cont blindat si sa pierdeti cate un sat in fiecare zi cuuum ma cum?
Voi nu meritati nici macar sa scriu 3 lietere pt voi:))
Hai bafta la dat circulare cand aveti atacuri:))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus