Discutii libere SP16 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
promit ca pe urmatoarea o sa va aratam cum s-au castigat 75% din specialele de pe.ro ! :D

EDITAT DE TT

Voi nu o sa mai castigati niciodata vreo speciala...
Te asiguram de asta.
Cu toti suportii, cu tot 11-le vostru si cu toate tertipurile voastre...nu o sa mai castigati niciodata.
 
Scor reacție
0
1. Nu a dat nimeni nicio circulara la voi cand aveam atacuri.
2. Nu a stat nimeni pe cont la tesla pe l63. Deci nu stiu stiu de unde ai scos o pe aia cu 3 pe cont si pierdea sate. Ti a aratat statistica cat ati dat pe el si vad ca sunteti pe -. Faptul ca ati recrutat 80% nu va face castigatori, s a vazut aici pe speciala cand n ati avut ce sa recrutati cum n ati luat 1 sat toata lumea. Ba un sat n ati luat ma esti nebun, eu zic ca asta e umilinta totala.

Spor la farmat cu steagurile alea de noroc
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cum sa minti ma in halul asta?:))
Daca te.ai bagat in seama cu mn pe 63 asta nu inseamna ca poti sa vorbesti creodata la adresa mea
Chiar tu ai dat circulara sau ala ce se vinde pe pp:)))
Aveati atacuri si hopa nevoie de sittere,ati intrat in istorie la cat de prosti sunteti:))
Cum sa fiti 3 pe un cont blindat si sa pierdeti cate un sat in fiecare zi cuuum ma cum?ratatilor
Voi nu meritati nici macar sa scriu 3 lietere pt voi:))
Hai bafta la dat circulare cand aveti atacuri:))

Cum a castigat revo ?
Cumparand conturi...
Doar asa...
Contul contra l-ati cumparat de 2 ori...34k pp...si tot la noi a ramas :)))))))))
Doamneeeeeeeeee
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Cum sa minti ma in halul asta?:))
Daca te.ai bagat in seama cu mn pe 63 asta nu inseamna ca poti sa vorbesti creodata la adresa mea
Chiar tu ai dat circulara sau ala ce se vinde pe pp:)))
Aveati atacuri si hopa nevoie de sittere,ati intrat in istorie la cat de prosti sunteti:))
Cum sa fiti 3 pe un cont blindat si sa pierdeti cate un sat in fiecare zi cuuum ma cum?
Voi nu meritati nici macar sa scriu 3 lietere pt voi:))
Hai bafta la dat circulare cand aveti atacuri:))

Tu de contul meu vorbesti ma?
Cand vreodata am dat eu circulara ca am nevoie de sitter ? Sau cand am lasat eu sitter pe timpul atacurilor?
Despre ce cont blindat vorbesti? Am avut satele goale intre voi 24 ore, n-ati reusit sa luati sat, ati schimbat 10 jucatori pe alci sa mearga contul non stop langa mine, pe parcursul a 4 zile de organizat al vostru ati fost pe -14 sate, tu despre ce lume vorbesti? Ca aparent esti total pe langa.
Eu am crezut ca glumesti prima data, dar acum vad ca esti chiar batut in cap. Pe tot parcursul am stat doar eu pe cont, nu au existat "3 jucatori", si cat am stat, nu s-a miscat contul de pe loc, arata-mi pe twstats ca pierdeam eu sat in fiecare dimineata, eu din ce stiu, LUAM 2 sate pe fiecare dimineata, nu pierdeam :)
Am pus odata statistica si o mai pun odata pentru tine daca vrei, jucator la mana a2a ce esti.

Incepi sa l ajungi pe ursu la *****.
In fine, in continuare aici e sp16 unde sunteti calcati pe cap in cel mai rusinos mod, pt 63 ai alt forum, bafta.

s a vazut aici pe speciala cand n ati avut ce sa recrutati cum n ati luat 1 sat toata lumea. Ba un sat n ati luat ma esti nebun, eu zic ca asta e umilinta totala.

Spor la farmat cu steagurile alea de noroc

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Saitou

member
Scor reacție
1
Steagurile le am la loc stai linistit.
Si tu si tesla sunteti tampiti pt interpretati cum vreti voi,eu ma referam la circulara data pe speciala 13 cand erati atacati pe l60:))))
 

DeletedUser46530

lasa ba, intra si ei pe o speciala undercover si la final de lume schimba numele tribului in revo :)))

#haisacastigam
 
Scor reacție
0
Steagurile le am la loc stai linistit.
Si tu si tesla sunteti tampiti pt interpretati cum vreti voi,eu ma referam la circulara data pe speciala 13 cand erati atacati pe l60:))))
Ba da cum poti sa minti asa ma ? Ce circulara visezi tu ? Singurul mesaj pe speciala 13 a fost o intrebare daca intra revo langa DT pe l60 pe care eu personal te am intrebat. Tu mi ai raspuns ca da si nu ati intrat, deci ce cuvant ai tu ? Sau ti a fost frica ca va luau la runda 2 si va urcau iar pe harta ?

Auzi la el sa stea sitter cand eram atacati. Ba baiatule noi eram pe 60 cate 10-12 on dimineata la 6. Vezi confa DT cand eram 10 de la noi si 2 din DT. Pai ba tu vs echipa de pe 60 te barbarizai in 3 luni ma “startere”.

Totusi daca ar fi cum zici tu mi ar fi fost rusine sa mai scriu ceva daca nu reuseam sa iau un sat pe speciala de la “aia” care dadeau circulara sa le stai sitter.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Olandezu saracu pe 60 ii zicea la fatuca aia din dt care cum joaca si pe cine sa bage demolari baietii numa sa nu il atace pe el :)) cel mai jalnic jucator de acolo care a stat toata durata razboiului numa pe recuperari si cateva interne :))) oricum ii penibil sa faci asa ceva mai ales la faza cu mario cand nu a putut sa intre pe cont imediat ai cobit la dt si ai sarit aia pe el, asa ii cand ai fost si tu indragostit de fatuca aia, scotea ce vroia de la tine


Ai nu te mai agita atata cu echipa de pe 60 ca toate miscarile care au facut diferenta nu au fost facute de voi, la vanti cine a stat ? La saifer cine a stat ? (Ambele conturi marea putere si dupa ce am lasat jucator mnk pe conta distrus toate trupele degeaba .. nub) pe reggie cum ati reusit sa il scoateti ? Doar nu crezi ca prin forta mnk de atac a fost scot reggie :)) trebuie sa pupati mainile pentru cine a facut asta ok ?:))) si pe conturile atacate la fel care din echipa aia pro statea sitter ? Eu am vazut ca pana si din green statea sittet gen scama, voi doar ati admirat cum se apara conturile, poate faceai si cu ca speed dupa ce am stat sitter si am facut splituri a venit pe confa cu printuri ca mama ce split a facut dar era facut de je :))))) apoi il da marina de gol ca nu la facut el... trist bre dar lumea aia va fost castigata, nu ati castigat voi cu echipa mnk plus ca la voi a fost cu fuziune la fianl si la fel daca green la care ati avut n mesaje de backstab, nu va tinea zona dk o luati urat, dar pana la urma noroc ca venea vara si a trebuit sa fie facuta fuziunea altfel cred ca erati gentle 2 ... daca vrei saiti readuc aminte in caz ca ai uitat o sa cautam printurile unde au fost discutii de genu
 
Ultima editare:

samY.

member
Scor reacție
0
Bai, ******, tu ai jucat maxim 2 luni acolo, nici nu ma intereseaza ce ai facut, în orice caz au fost combinatiile noastre, ca ai fost tu ***** care a stat pe contul saifer, si vanty, e altceva, în rest n-ai facut nimic. Tu deocamdată ai luat bătaie oriunde ai fost prins de la dt, tu sa ne pupi mâinile ****** ca te-am primit printre noi :mad:. Orice fata a apărut pe joc ai fost imediat după fundu ei ma budiche, **********************, aia e, soarta da macar nu mai vorbi de altii ca toată viața ta ai umblat numa cu bicicleta:p


Olandezu saracu pe 60 ii zicea la fatuca aia din dt care cum joaca si pe cine sa bage demolari baietii numa sa nu il atace pe el :)) cel mai jalnic jucator de acolo care a stat toata durata razboiului numa pe recuperari si cateva interne :))) oricum ii penibil sa faci asa ceva mai ales la faza cu mario cand nu a putut sa intre pe cont imediat ai cobit la dt si ai sarit aia pe el, asa ii cand ai fost si tu indragostit de fatuca aia, scotea ce vroia de la tine
:eek:
Tu crezi ca toti suntem ca voi sa ne vindem colegii? Ce-s cu aberațiile astea ba *******? Cum sa zici minciuni de genul, tu crezi ca te crede cineva? Esti prea închis la minte ma si prea **********, habar n-am cum poti sa scoti asa minciuni, da e ok, frustrarea e mare, mai ales la cate lumi ai pierdut, *****, esti de inteles, în viața reală -1, pe joc 0.. noi suntem o echipă ma, indiferent ce s-a întâmplat și indiferent ce o sa se întâmple suntem uniți, rămânem impreuna, jucam pentru trib. V-ati trezit voi o gasca de ********* care va vorbiti pe la spate sa faceti gargara pe forum, saracilor, ca pe joc n-aveti ocazia, sunteti sub nivelul marii. Mai greu a fost războiul cu Pelasgii, dada, echipa lu Domnul B

Minciuni de genul, ca lumea ne-a fost câștigată si toate cele, chiar nu ti-e rusine ma *******? Voi d-aia ati luat-o peste tot, două luni ati jucat dupa s-o umflat orezu-n voi. N-ai tu ce sa,vorbesti despre noi, despre olandez, nu vezi ca pe speciala te-a înnobilat corli inainte sa ajungem la tine după ce la începutul lumii făceai gargara ca nu am cofragu de ouă la mine? V-am batut cum si cand am vrut, sunteti prea slabi, sunteti cantitate neglijabila si v-am aratat ca nu doar in viata suntem peste voi, ci și pe joc:oops:

Lumea 60 e lumea 60, din pacate a fost câștigată de MnKGrn, tu poti doar sa ne mulțumești ca pentru o scurtă perioadă ai facut parte din cea mai bună si unită echipa de pe acest joc.

Aici e forumul de speciala, eu sa iau o bătaie d-asta imi dădeam logout si ma puneam sa dorm. O sa povestești bătaia asta si la copiii copiilor tai. :)))

O echipă facuta in juma de zi sterge cu revo pe jos, vai de capu vostru de burtosi si penali, ca sunteti 2 la leu

Aici cine ne-o mai câștigat lumea? :rolleyes:

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Olandezu saracu pe 60 ii zicea la fatuca aia din dt care cum joaca si pe cine sa bage demolari baietii numa sa nu il atace pe el :)) cel mai jalnic jucator de acolo care a stat toata durata razboiului numa pe recuperari si cateva interne :))) oricum ii penibil sa faci asa ceva mai ales la faza cu mario cand nu a putut sa intre pe cont imediat ai cobit la dt si ai sarit aia pe el, asa ii cand ai fost si tu indragostit de fatuca aia, scotea ce vroia de la tine

Care fatuca ?Tu delirezi ?Eu n-am vorbit cu nicio fata din DT si mai ales sa-i zic pe cine sa atace. Cred ca ai probleme grave la cap. Nu am nevoie de aprecierea ta, cei care ma cunosc stiu cum joc si ce pot. Totusi statistica din razboiul cu DT arata ca am fost pe 3 pana s-au lasat. Cam multe recuperari...Csf ursule cand n-ai argumente solide te legi de ce poti.


Auzi, daca tot ati stat voi sittere si ati castigat razboiul de ce pe speciala asta n-ati mai facut asta ?Sau pe 54 ?V-ati plictisit nu ?Asta e scuza voastra cand dati organizate si nu luati 1 sat, ca ne-am plictisit. Daca erai atat bun pe cat te credeai faceai si aici ce presupui ca ai facut pe 60, dar in sinea ta stii si tu ca nu e adevarat ce zici si ca te calcam pe cap pe oriunde te prindem. Ai cedat satele pana sa ajungem la tine, de ce ma ?Ti-a fost frica ca te demolam la 26 pct ?

upload_2018-11-25_12-6-33.png


:)))Ce urata e asta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ce sa si ziceti acuma, pana si de la voi au zis la fel “cu sacii drja in curata au si ei glas” csf, prima lume unde va apare si voua la profil ca ati castigat, cat despre dt prima lume contra ei a fost castigata pe 34 iar pe 54 infrangere... macar am pierdut contra jn trib ce a castigat ceva lumi nu contra roma ca altii ^^
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Astia dau circulare in alte triburi pe alte lumi sa li se apere conturile si se considera jucatori? Jalnicilor,va mai laudati si cu o lume care in mare parte v.a castigat.o altii:)))
Pe urmatoarele lumi cand o sa aveti organizat pe voi sunt curios pe ce lume mai intrati cu cont de 26 de pct sa dati circulara:)))
Parca il vad iar pe samy,ala care pe 63 pierdea sat in fiecare dimineata:))) cum da iar un mesaj d.ala lacrimogen "stiu ca nu ai aveti la suflet pe cei din dt,maine dimineata intra organizatul lor pe noi si am avea nevoie de jucatori cu experienta sa apere niste conturi"
Ati fi prea ipocriti sa nu recunoasteti ca ati dat o astfel de circulara pe speciala 13,dar ce asteptari sa mai avem de la voi?olandezu nu stia sa mute deffu pe un cont de 120 de sate si punea steag de taleri pe sat fara curte nobila:))
Nici barbare nu va puteti numi ma,credeti ca daca ati fost in tribul castigator pe o lume ce v.a castigat.o altii in mare parte sunteti voi jucatori?:))
Mie rusine mie ca am acceptat sa va bagati in seama cu mine.
Acum bagati raspunsuri frustrate,asta stiti sa faceti,dar nu va mai obositi,noi stim de ce sunteti in stare ,v.am vazut pe l63,pe l60,56 etc,se vad pe twstats realizarile si faptele.
Ar trebui sa le multumiti la urs(in special),scama,lucifer si altii care v.au mai ajutat pe acolo,ca voi nici sa cresteti un cont cat de cat nu stiti.
Asta a fost ultimul post pe forumul sp16!!!
 
Scor reacție
0
Stii de ce am fost in stare pe 56 ? Nici n ai jucat macar de zicea cineva din roma cu care m am batut nu tu. Pe 60 ai fost cumva de stii ce am putut? La fel erai pe alta planeta iti juca sprite pe cont pe 59 in timpul ala. Pe 63 , vrei sa ti pun mesajele cand zicea scama ca iar castiga never o lume si nici nu joaca ?

Nu stim sa crestem un cont si totusi n ati luat 1 sat pe speciala. Mama te faci de ras singur bai urecheatule.

Ma bucur ca e ultimul tau post si asa ai jucat doar pe extern ca pe harta nimic.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ce sa si ziceti acuma, pana si de la voi au zis la fel “cu sacii drja in curata au si ei glas” csf, prima lume unde va apare si voua la profil ca ati castigat, cat despre dt prima lume contra ei a fost castigata pe 34 iar pe 54 infrangere... macar am pierdut contra jn trib ce a castigat ceva lumi nu contra roma ca altii ^^
Daca tu consideri ca pe 34 ai castigat vs DT, unde stii bine ca nu era DT, incep sa am alta parere despre tine Urs.

Doar iti amintesti cate nopti stateam pe conturi, tu, Dana si cu mine, acolo DT era practic in 15-20% din ce jucatori il compun acum.

Iar daca tu consideri Roma un trib slab, hai sa facem un Roma - MNK Vs Revo si tribul ala pe care nu are nimeni curaj sa il "provoace", cum ii zice, AK-TS sau ceva de genul.

Esti jucator bun, stiu asta, ca om, nu vreau sa ma bag ca n-am mai discutat de mult cu tine, gen nu doar despre joc.

Ca si sfat, invata sa iti faci prieteni si din inamici, si niciodata nu te intorci impotriva celor care te-au ajutat, caci ajutorul a fost reciproc zic eu.

Si eu am avut contrele mele si am facut misto de organizatele marca Hasul, dar pana la urma cred ca s-a inteles ca doar ma jucam cu nervii lui, si toti cei care n-au terminat lumea 56, si au fost "pierzatori", au respectul tuturor jucatorilor Roma.

Exceptie 1-2, dar care nu fac asa tam tam pe forum.

Mno, n-am urmarit LS16 din cauza ca am pierdut startul, asa ca nu ma pot pronunta mai mult de atat.

Have fun
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pe 34 era echipa buna la dt, aia era echipa originalapana sa apara tribul dk alaturi de ei, ce sa zici de echipa dt de pe60 atunci? Daca pe34 era 15-20% cred ca ai inversat procentele :)))

Cat despre roma depinde de lume, cel putin unde i-am gasit gen L51 nu au aratat nimic, dar si lumea a fost inchisa fara vre-un razboi, ca ati batut mnk nush daca ii chiar ceva woow, oricum tribul ala a devenit cel mai corcit de pe.ro :)) vezi ce rezerve ai prin roma sa le trimiti acolo, ei ii spun echipa daca au adunat 2-3 de prin toate triburile :rolleyes:


Ta/bi bate toate triburile castigatoare de pe fiecare lume :)))) cum dreq sa chemi ts/bi la duel mnezooo ca sigurat ai fumat ceva
 
Ultima editare:

Marky.

member
Scor reacție
0
Probabil e primul si ultimul post pe care o sa-l fac pe forumul extern
In primul rand as vrea sa le multumesc celor din tribul Revo pentru participare. Unii, au scris istorie pe forumul extern, alții, pe hartă.

Se pare ca #Revo style ( varianta noua: #Dezastru style ) s-a dovedit a fi un trib de "oameni" puși pe vorbe..

Vreau sa vă mai spun un lucru:
Maniacii sunt puși pe luat sate,
Nu ca DT pusi pe facut manevre,
Ca Revo pe facut tichete
Si scandal pe externe



O seara faina :*
 

DeletedUser33394

:confused::confused::confused::confused: duamne dar ce pro playeri p'ici, care mai de care, dumnezeulee, va ridica INNO statuie, stati drq mai usor, zmeilor
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Hahaha marky ai uitat mesajele ctine si fractu cand ai intrat pe 59 cu rs in centru blank ? Cum zicea fractu ca nu ai treaba, sa te las in pace ca nu ai stiut, dar lasa ca va raspund tot cu video ca am mesaje mai frumoase
 
Sus