Discutii libere SP16 !

DeletedUser49071

Petrica.. Știi bine ca 1vs1 te autobanezi dacă nimerești lângă mine sa nu ți iau și ultimul sătuc :* :)) lasă vrăjeală.
 
Scor reacție
0
Deșteptule.. Dacă voiam sa vad cum arata harta acum eram pe harta...ca sfat petrica, pe unde joci, în ce echipa ai fi.. Nu este necesar sa pupi fundulete ca să fii cineva.. Sau asta 3 condiția? Sa fii mascota?..
Ba mascota revo...ba mascota jderii.. Nici tu nu știi pe unde o mai arzi

Nu e nimeni mascota nimanui, nu mai face afirmatii aiurea. In + petre n-a pierdut cont de 300k pct in 2-3 zile.

pe speciala asta nici nu ai contat in clasament cat am jucat eu
Tu si never ce mai faceti afirmatiile astea, de ce va opriti sa mai jucati daca tot sunteti asa buni ?

In fine, prea multe vedete si la primele atacuri pierd conturi intregi. Spor la joaca
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Se poate inchide speciala, n a durat chiar 3 luni si jumatate dar macar n au fost 21 de zile. Spor pe alte lumi celor ce au jucat aici
Salut George, mai stii cand Al vostru f.s. a pierdut in sub 21 de zile?:)) saracu, atunci juca cu alt nume, da a luat masterban ca a dat vina pe admini...of
Petrica.. Știi bine ca 1vs1 te autobanezi dacă nimerești lângă mine sa nu ți iau și ultimul sătuc :* :)) lasă vrăjeală.
Petre, sa-l inveti si pe el sa se autobaneze, ca atunci cand a incercat el n-a iesit bine :))
 

DeletedUser46530

v-am adus flori

upload_2018-12-10_21-29-48.png
 

DeletedUser1969

sa vdm ca ii mai vine lu Raka sa scoata pe urmatoarea speciala ...la cat ii de religios cred ca aduce biserica in sat :)) orice ai face sa pui limita la prada ca altfel distrug sacali jocu ! :D :D :D
 
Sus