Discutii libere SP18 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
nici o statistica nu va scoate din noroiul in care sunteti ca si jucatori, murdari de glet pana la gat,
ce crezi, daca ai statistica esti jucator, tot murdari sunteti, mie scarba de voi
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Cat de penibil, acum 2 zile ai luat ban si ai pierdut jumate de cont, si acum vii sa faci tam tam? plimba ursu.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
9 sate din 30 dintr-o matematica simpla da cu virgula,
am pierdut prin blocare aiurea, nici macar nu au avut motiv dar fie de la mine, am lasat sa-mi luati satele din orgoliu de a nu accepta o pedeapsa a ceva ce nu am facut, totusi in restul jocului eu nu am pierdut sate la dusmani decat prin foarte multa munca, munca pe care voi nu o sa o depuneti niciodata, jucati doar prin manevre,
jet de aici cu mizeriile tale,
nu va convine? plangeti
toti smecherii sunt mari jucatori de triburi, numai prin cedari de sate amenintari si manevre.
daca asta e statistica aia ce ai postato bravo, meritati un hall of fame pentru realizare.
eu nu am echipa am intrat aici pe cont propriu, dar sunt dezgustat de voi si manevrele voastre
.dar daca sa castigi o lume inseamna sa fi un pervers, ai gresit traseul.
cat despre banuri, ati avut in tribul ala banuri cat na avut toata speciala la un loc mai lasa teatrul,
capitanul ala ruleaza scriptul mai ceva ca la pacanele si vii mie sami spui de banuri si toate cele dacul in afara de autofarm mai baga si atacuri automate apoi se lauda cat de bun este el( :)) ) bafomet radea de mine si el dupa mine a pierdut 7 sate, hmm oare era o manevra si acolo, candy inca are ban, mia kali masterban ( tot de a vostru si asta ) ale e dulce saraca a fost plina de banuri , donmarele bataus saracul rula scriptul de joc si el statea la cafele, sa continui? ca sunteti aproape toti acolo
 
Ultima editare:

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ba varule, tot ce ai facut tu pe speciala asta a fost sa iei interne si sa ni le dai noua=)))
Eu in locu alora din taxi nu te lasam sa deschizi gura.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
eu joc triburile pe lumile de joc nu joc pacanele ca tine mai asta marele partz,
daca oamenii se roaga de mine sa le iau satele ce te oftici asa,
cum am spus am intrat singur aici, si daca raman singur nu i-mi pasa eu tot o sa ma bat pe harta, nus foame de castig sa apelez la toate mizeriile pe care le faceti voi
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ai uitat cand iti farmai suportii si aveai numai barbari de 1 k langa tine tu si tantanas? vii mie sa-mi spui de interne haha pokemon
eu la inceput am muncit pentru startul meu nu am luat totul dea gata, sau ai uitat ca ti-ai inobilat suportii dupa ce i-ai farmat,
daca nu mai ai minciuni sa spui fami tichet poate poate scapi de mine , ca pe harta nu mai atacat decat cat am fost banat in rest, sunt ca o carie, cu cat te zbati te doare mai tare.
zile la oameni cum stam noi cu def din trib si ei nau indoctrineazai ca le dau print cat def am eu de la trib sa vedem care joaca triburile si care face manevrele si jocurile de culise pe speciala asta
 
Ultima editare:

Stâlp

member
Scor reacție
0
ai uitat cand iti farmai suportii si aveai numai barbari de 1 k langa tine tu si tantanas? vii mie sa-mi spui de interne haha pokemon
eu la inceput am muncit pentru startul meu nu am luat totul dea gata, sau ai uitat ca ti-ai inobilat suportii dupa ce i-ai farmat,
daca nu mai ai minciuni sa spui fami tichet poate poate scapi de mine , ca pe harta nu mai atacat decat cat am fost banat in rest, sunt ca o carie, cu cat te zbati te doare mai tare.
zile la oameni cum stam noi cu def din trib si ei nau indoctrineazai ca le dau print cat def am eu de la trib sa vedem care joaca triburile si care face manevrele si jocurile de culise pe speciala asta

:)))) pamflet ce esti, "fa-mi tiket poate scapi de mine", nici un admin nu o sa te baneze fara motiv.poti sa te plangi cat vrei, ciocu mic si joc de glezne, continua si ia interne si spunene ce o sa faci la final. ca pana acum, vorba lui bafomete, statistica noastra cu taxi e aproapiata de a ta, e cam singurul trib cu care te-ai batut.

P.S. Ai pierdut 12 sate in total(3 ti le-au luat adminii, 9 shockul) daca tot vrei sa dai lectii de matematica.
 

DeletedUser48577

Cred că este nasol sa intri în Stâlp și să te trezești vorbind , tusica tantacunas sau cum te cheamă pe joc. Păi vezi să nu mai intri iar ca se face fata numai nas :D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
:)))) pamflet ce esti, "fa-mi tiket poate scapi de mine", nici un admin nu o sa te baneze fara motiv.poti sa te plangi cat vrei, ciocu mic si joc de glezne, continua si ia interne si spunene ce o sa faci la final. ca pana acum, vorba lui bafomete, statistica noastra cu taxi e aproapiata de a ta, e cam singurul trib cu care te-ai batut.

P.S. Ai pierdut 12 sate in total(3 ti le-au luat adminii, 9 shockul) daca tot vrei sa dai lectii de matematica.
30 sate - 50 % - 15 sate (30- 12 sate 40%) îți dă cu rest asai, te învăț niste matematica? Nu de alta dar ai bale la gura, daca ești tare in gura cât Omu e Banat, dc nu iei sate când nu mai este? De cocos ce ești, du-te și mai amenință niste amărâți, poate vă cedeaza satele, jumate din sate au fost cedate și vi mie sa-mi dai lecții aici de viață, uitete mai bine că nu vezi de "stâlp"
Cumpărați conturi, faceți ce trebuie, să câștigați, sa nu câștigați vreo decorație pentru ce realizați aici, sunteți precum câinii aia care latră fără dinți în gura dar fura și ei carne de la abator și se cred jupani.
Conturi suport, de farm,de bash, și vă dați smei acu că sunteți tari. Eu la început am scos singur toți latraii nu am stat cu sate de-a gata.
Nu am luat sate cedate de inamic vorba vine, că erau conturi de-ale voastre, altfel nu făceați o brânză aici
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Singurul motiv pentru care inca mai esti pe harta, e flama, dar nu te mai tine mult nici aia.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Capitanul a parasit corabia,
sa cam dus in jos, trist capitane, sa ne faci tichete si tu sa rupi scripturile,
nu cumva credeai ca esti exclus tu nu?
acum sa va vad,
spor la farm
 

DeletedUser49325

cica 8 sate cu executare

cel mai greu mandat de pe speciala asta

mai ieri se jura ca joaca cinstit si azi l-au bagat la bulau... #JALNIC
 
Sus