Discutii libere SP19 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tu nu poti sa privesti,pentru o clipa in curtea ta..de ce te intereseaza ,ce tot fac altii,asta se numeste invidie..Fiecare este liber la propile..alegeri,daca dicsie nu a venit , inseamna ca stia ca nu are ce vorbii cu unii oamenii si de acea a preferat sa stea in propia ograda..

:))))))))))
Dar nu l-a invitat nimeni ma
Ati innebunit la cap ?
Doamne fereste !!!
=))))))))))))))))))))))))))))
Ce sa caut eu sa discut cu el ? Sau roben ? Sau azakaru sau king ?
De unde ati aterizat fratilor ?
Ala e om sa stai cu el la discutii sau sa te distrezi ?
Terminati va rog cu morala asta a voastra ca nu e asa cum va preda Dicsie

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
mihail, daria, mihaela, darkroben, kingweeman, azakaru, ricautza, dual, lucian, catalin, moisi, sprtw, augustyn suntem toti care am fost atunci...mai trebuiau sa vina dar diverse motive nu au ajuns
va pot confirma ei ca nimeni nu l-a invitat pe dicksie nicaieri si ca ceea ce spune, face si imprastie este numai minciuna
doar e jucator mnk acum si trebuie sa se adapteze :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vad ca iar ati deschis aceasta polemica deloc construtiva si o sa fac si eu cateva precizari inainte sa redeschid topicul. Cu mentiune ca orice comentariu ulterior pe aceasta tema sa va sanctiona direct cu ban.

Unii de pe aici, adesea dintre cei cu gura cea mai mare uita sa precizeze numarul de supporti cu care au intrat pe lumea aceasta (sute!) sau scripturile absolut nesimtite de farm. Cand ati fost prinsi, unii ati venit cu tot felul de explicatii de tot rasul, altii au admis din prima.
Exista foarte multi jucatori care joaca cinstit, nu stiu cum se face de mereu sunt aceeasi jucatori cu gura mare.
In mare parte tot aceeasi sunt cei care au un istoric la banarilor mai lung decat pomelnicul de la Biserica. Inainte sa aruncati vina pe cei care administreaza acest joc, incercati sa jucati corect. Inteleg ca poate nu aveti timp de joc, dar asta nu inseamna ca trebuie sa va bagati scripturi de farm interzise sau veri, frati, prieteni care sa va creasca sate.
Absolut nicio blocare nu s-a facut fara dovezi consistente, nu mai puneti la indoiala acest lucru. Nimeni nu are nimic cu nimeni. Jucati corect!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ma Negrule,am intrat si eu sa cresc un sat pentru un preten si l-au restartat astia pe el. Am ramas fara servici :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
haha :D
eu am intrat pur si simplu sa ma joc...dar cand vad pe toti ciumpalacii ca se intrec la care fura mai mult, care triseaza mai mult, incep sa realizez de ce a ajuns jocul/forumul in halul asta :D
si apoi ii mai si vezi ca ies pe forum cu gura mare ca pe lumea x au fost prinsi ei, iar pe lumea asta s-au revansat si au fost prinsi adversarii lor :))) mie imi vine sa rad , sincer :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
haha :D
eu am intrat pur si simplu sa ma joc...dar cand vad pe toti ciumpalacii ca se intrec la care fura mai mult, care triseaza mai mult, incep sa realizez de ce a ajuns jocul/forumul in halul asta :D
si apoi ii mai si vezi ca ies pe forum cu gura mare ca pe lumea x au fost prinsi ei, iar pe lumea asta s-au revansat si au fost prinsi adversarii lor :))) mie imi vine sa rad , sincer :D

Da,mai negrule ...era totul bine si frumos pana s-a trezit Dsa intr-o dimineata si a zis :Ba eu vreau sa fiu "The Equalizer" si atunci a inceput balamucul :confused:
https://www.google.com/url?sa=t&rct...lizer_(film)&usg=AOvVaw3qitdZHSdfPBhyQ37cJ7Hh
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
:))))))))))
Dar nu l-a invitat nimeni ma
Ati innebunit la cap ?
Doamne fereste !!!
=))))))))))))))))))))))))))))
Ce sa caut eu sa discut cu el ? Sau roben ? Sau azakaru sau king ?
De unde ati aterizat fratilor ?
Ala e om sa stai cu el la discutii sau sa te distrezi ?
Terminati va rog cu morala asta a voastra ca nu e asa cum va preda Dicsie

EDITAT DE TT
Pai vad,ca Tu ai raspuns,pentru orice,numai pentru boala ta psihica nu ai...cauta un on sa te ajute sa te ghideze...vorbesti despre toata,lumea..poti stii cum a fost o persoana..dar nu poti anticipa cum va fii ..asa ca numai abera pe aici si cere cuiva ajutor specializat..
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Vad ca iar ati deschis aceasta polemica deloc construtiva si o sa fac si eu cateva precizari inainte sa redeschid topicul. Cu mentiune ca orice comentariu ulterior pe aceasta tema sa va sanctiona direct cu ban.

Unii de pe aici, adesea dintre cei cu gura cea mai mare uita sa precizeze numarul de supporti cu care au intrat pe lumea aceasta (sute!) sau scripturile absolut nesimtite de farm. Cand ati fost prinsi, unii ati venit cu tot felul de explicatii de tot rasul, altii au admis din prima.
Exista foarte multi jucatori care joaca cinstit, nu stiu cum se face de mereu sunt aceeasi jucatori cu gura mare.
In mare parte tot aceeasi sunt cei care au un istoric la banarilor mai lung decat pomelnicul de la Biserica. Inainte sa aruncati vina pe cei care administreaza acest joc, incercati sa jucati corect. Inteleg ca poate nu aveti timp de joc, dar asta nu inseamna ca trebuie sa va bagati scripturi de farm interzise sau veri, frati, prieteni care sa va creasca sate.
Absolut nicio blocare nu s-a facut fara dovezi consistente, nu mai puneti la indoiala acest lucru. Nimeni nu are nimic cu nimeni. Jucati corect!

Clar.

Edit: Am uitat sa zic ca sunt de acord.
 

DeletedUser9326

Intreb din curiozitate, de cand au barbarii/fermele dreptul sa isi dea cu parerea ?
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
intr-un fel e bine ca v-ati potolit.
altfel eram nevoit sa incalc regulamentul si sa deschid iar alt topic. si de cand m-am pocait, eu nu am mai incalcat regulamentul :D :))
 
Sus