Discutii libere SP19 !

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah cioroi suprem, eu nu sunt chiar asa de rar. nu stiu nimic de sultan, insa :D
poate dam de el, sa reintregim clanul :D
tu ce mai faci? asa scump esti la vedere, mai scump ca nunta lu' becali :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu personal as bana definitv pe toti cei care triseaza intr-un fel sau altul, dar nu la prima ci la a doua abatere. gresesti odata, ti se mai da o sansa. calci pe bec si a doua oara, out de pe .ro
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bravo ba samy ba :))
L-ai facut de ras pe me*florin
L-ai spart si innobilat pe bonus
Esti sefu hartii =)))))))))))))
Rar gasim jucatori ca tine pe serverul nostru
Esti ceva de invidiat

satul lui DrDieHard (512|489) K45 4,946 -DrDieHard- vMaxXx [Jderii] 2019-10-19 16:00:05

Diehard la fel si vmaxxx =)))
Mari jucatori astia. REVO style
Unde s-au pus anunturile ? Pe olx sau unde v-au gasit samy si vmaxxx ?
 

DeletedUser9326

esti frustrat ? chiar credeai ca o sa joace pentru tine baietii ? atat de redus esti ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
esti frustrat ? chiar credeai ca o sa joace pentru tine baietii ? atat de redus esti ?

Cu ce sa fiu frustrat ma eu?
Bai voi nu sunteti in stare sa analizati propria situatie si propriile actiuni si va dati cu parerea despre mine?
Ma...nici nu stiu cum sa iti scriu pe limba ta ca sa intelegi si sa iti dai seama despre ce vorbeste toata lumea. Sunteti patetici. Nu exista cuvinte negative care sa va caracterizeze. Nu ma asteptam sa joace pentru noi deloc. Era numele lor in joc. Nimic altceva. Dar inca o data se adevereste ca sunteti doar niste mincinosi si tradatori. 5 big mac la oferta ahhahahahhahaha

P.s. : Acceptati si variante ? Ahhahahahah
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Jderii au multi jucatori buni, punctul lor forte e jocul in echipa, de asemenea cel mai bun atu in jocul asta.
Nu stau intr un jucator, nimeni nu e de neinlocuit :p
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Jderii au multi jucatori buni, punctul lor forte e jocul in echipa, de asemenea cel mai bun atu in jocul asta.
Nu stau intr un jucator, nimeni nu e de neinlocuit :p

Radeai de ei pe speciala unde v-am batut ca te sprijina pentru ca esti valoarea lor :))))
Ca orice echipa isi respecta valorile
Am vazut ce joc de echipa aveti voi
Am vazut ca aveti unitate, sunteti barbare unite :)))
Bai ma lasi...astea sunt dezinformari dinalea de judetul Teleorman :)))
Aveti si autostrazi cu 7-8 benzi ca in Dubai. Aveti si profit anual de 1000%
Cunosc. Intalnesc des ca voi. Sunteti invidiati de toata lumea care n-are contact la tehnologie si se informeaza doar de prin bodegile satului.
Despre ce vorbim Teslare ? :))))
 

DeletedUser9326

am incercat si eu sa ii explic dar pare-se ca nu intelege. o sa ignor pe viitor aceste comentarii deplasate.
 

DeletedUser49325

jdleprelor ciocu mic ca numa cu manevre umblati

teslara sa ne explici si noua cum ai luat 2 banuri speciala asta, cum ai ramas fara cont speciala 17

sa ne explice si alte jdlepre cum au primit pedepse marca restart toate vedetele lor

pe joc sunteti zero doar pe extern aveti tupeu
 

DeletedUser48809

jdleprelor ciocu mic ca numa cu manevre umblati

teslara sa ne explici si noua cum ai luat 2 banuri speciala asta, cum ai ramas fara cont speciala 17

sa ne explice si alte jdlepre cum au primit pedepse marca restart toate vedetele lor

pe joc sunteti zero doar pe extern aveti tupeu
.... Cine vorbește de ban:))
 
Sus