Discutii libere SP19 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nici eu n am aflat inca motivele banului ))))))

Mai bine.
Cred ca ai full option si nu se poate detalia nici in 10 tickete totul.
Mai bine asa fara explicatii.
Nu-s bolnav eu. Ati ajuns pe jocul asta la o nesimtire greu de imaginat.
Iar altii care se bat cu pumnii in piept ca fac si dreg sunt doar niste vanzatori de 2 lei, tradatori de 1 leu cu 0 valoare pe jocul asta.
Aveti calitate :))
Nu gluma...
VALOAREEEEEEEE =))))
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
giphy.gif
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0

Ai in numele tau de joc original totul explicat. Nu este nevoie sa fi prea destept ca sa-ti dai seama de anumite chestii. Dar se pare ca esti inconjurat doar de oameni care au limite impuse si nu le pot depasi absolut deloc.
Fugi si razi...ironic la adresa noastra. Dar stie toata lumea care-ti este viata de zi cu zi si mai ales cea virtuala :)
 

DeletedUser49325

Mulțumesc pentru limbajul frumos, nici nu ma așteptam la altceva... Succes petre, ai nevoie... Și asta nu pe un joc virtual!!

bai zero barat ai uitat cand ma injurai pe confele voastre?

ati uitat si cand va milogeati de mine pe sp17 ca poate nu ma hotarasc sa va ajut sa nu va faceti de cacao

sa nu mai zic ca pe voi va bateau setarile atat pe sp16 cat si pe sp17

la culcare copilasi
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma ! Cum indraznesti sa vorbesti despre altii? Mai bine te iei cu elite de mina, va bagati in incubator si poate va reveniti la normal, desi in cazu vostru e putin probabil sunteti cauze perdute

Ai o tenta de Olt in tine. Apreciez tupeul dar in rest nimic. Esti unul din cei multi din echipa aceea care n-are o treaba cu nimic.
Va arunca cineva o firimitura, o haliti ca pe painea calda.
Efectul de turma are succes si in 2019.
Mult succes in rest !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42559

:oops::oops::oops: Design nou, acelasi numar mic de emoticoane :rolleyes: How am I supposed to spam this shit without emotes :confused:
 
Sus